Jump to content

Dobra Mesta Za Pecanje


aleksandarx

Recommended Posts

Hteo bi malo da ovom temom obuhvatimo malo mesta u Beogradu a da nisu komercijale gde mi Beogradjani i naravno ostali mozemo malo da pecamo. Naravno ako neko hoce da podeli iskustva.

Ja po Beogradu uglavnom idem na komercijalu pa neznam sta bih dodao sto se tice divljih voda, ali ako neko ima neki predlog voleo bi da cujem ali de ne bude 50 km daleko. :saran:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nije sva riba pokupljena, sto je najcudnije ima je poprilicno... ali nece jos dugo jer vazi jedinstvena dozvola i saran se uglavnom iznosi

To sam i ja cuo ali kazu da ima cuvara i daju po jednog sarana i 5kg babe ako nesto od toga upecas, nego da pitam jel vredi otici da vec nije sve izneto posto kod nas kad kazes nosi se 1kom. oni nose po 11kom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Jel bio neko skoro na jezeru Bela Reka u Ripnju, isao sam tamo pre 2 god ali me interesuje jel neko zna neke sveze vesti?

 

ja sam bio letos,kazu da je mnogo ribe izvadjeno,bilo nas je brdo,skoro sva mesta popunjena niko upecao nista nije,kazu da ga ima jos malo,voda je inace puna rakova...odozgo sa brane smo videli samo par klenova,vazi ti jedinstvena dozvola...ako neko voli velike rakove...pravac Ripanj!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Ajde da ozivimo malo temu, ja se UBIH ove godine ali NI JEDNOG sarana na divljoj vodi ne upecah. Provalio sam da mi je Tamis velika ljubav, al nikako da me iznenadi saran. Doduse, mogu da pecam iskljucivo na jedan dan, kad uhvatim vremena... ajde nekako mi prenesite vasih 100 godina iskustva zajednickog, 10 posto mi samo treba :) Pa da se i ja obradujem jednom sa plemenitom ribom ...

 

A planiram i na Adi da probam. Pa kad ga i tamo izduvam, vracam se na Tamis . ;)

Link to comment
Share on other sites

Ajde da ozivimo malo temu, ja se UBIH ove godine ali NI JEDNOG sarana na divljoj vodi ne upecah. Provalio sam da mi je Tamis velika ljubav, al nikako da me iznenadi saran. Doduse, mogu da pecam iskljucivo na jedan dan, kad uhvatim vremena... ajde nekako mi prenesite vasih 100 godina iskustva zajednickog, 10 posto mi samo treba :) Pa da se i ja obradujem jednom sa plemenitom ribom ...

 

A planiram i na Adi da probam. Pa kad ga i tamo izduvam, vracam se na Tamis . ;)

 

Na Adi ces pre dobiti sarana nego na Tamisu!

Javlja se i krupna deverika a ima i cverglana kapitalaca.

Skuvaj dobar spod i samo ga zasladi,ali ne mnogo.

Odvoji 20-ak zrna kukuruza,skini im opnu i stavi ih recimo u atraktor(par kapi)dan ranije,na ova zrna pecaj.Ponesi i valjak.

Probaj od jednog pa do tri zrna na udicu,nadji pojas bez trave i tu hrani.

Link to comment
Share on other sites

Ajde da ozivimo malo temu, ja se UBIH ove godine ali NI JEDNOG sarana na divljoj vodi ne upecah. Provalio sam da mi je Tamis velika ljubav, al nikako da me iznenadi saran. Doduse, mogu da pecam iskljucivo na jedan dan, kad uhvatim vremena... ajde nekako mi prenesite vasih 100 godina iskustva zajednickog, 10 posto mi samo treba :) Pa da se i ja obradujem jednom sa plemenitom ribom ...

 

A planiram i na Adi da probam. Pa kad ga i tamo izduvam, vracam se na Tamis . ;)

Batali to i dodji na Jarkovce da vatas sarane.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...