Jump to content

Jezero "del Sol" @svilojevo-Apatin


Rade

Recommended Posts

ja znam da  je nase mesto  plitko oko 1.5m  i prekriveno levi deo kamenom a desni travom.....

 

mada mislim da ce oko 18 sata takmicenja na bobanovom mestu da se pojavi sprud...

I eto veza sa ostrvom ne trebaju im mostici

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konačan spisak ekipa nakon što su svi potvrdili učešće je:

 

1.GVT Subotica
2.Carpologija BG
3.Shiki i Miloš BG
4.Vlada i Kristijan BG-SO
5. Exyucarp BG
6. CT Boban NBGD
7. CT Business NS
8. Krle, Sandra i Milan
9. Smiley:) & CO
10. CT Taurunum,Zemun
11.CT Mladenovac
12. CT MAC Carp (JaneMK)
13. CT Baka Baka

14. Svarc  i Dobrica

15. CT Octopus JR

Tim redosledom će se i izvlačiti redni brojevi.Ostatak od 8000din će kapiteni ekipa predavati prilikom izvlačenja brojeva. Minimalna veličina za merenje ribe će biti 1,5kg i molimo sve ekipe da poseduju bar 10 sakova. Nagrade će biti:

1. mesto 450e 

2. mesto 250e

3. mesto 150e

Najveća riba robna nagrada (sponzor Carpologija)

U pregovorima smo sa još nekim sponzorima ako se dogovorimo bićete na vreme obavešteni.

p.s. riba se pokrenula i baš je aktivna po celom jezeru i fino uzima, tako da se očekuje lepo pecanje. Uskoro i slike sa jučerašnjeg ribolova. Vidimo se uskoro.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

možda nekad Rade. Sad teško, pogotovo u ovo doba godine. :) u nedelju smo uhvatili preko 30 riba, sve bez izuzetka su uhvaćene na jedan jedini mamac, kuglicu koja nije ni malo jeftina. A na početku pecanja je to bilo samo na jednom štapu i onda posle 9 uhvaćenih riba na taj isti štap smo stavili i na druge. A probali smo svašta. I ovaj put i svaki drugi uvek počnem pecanje tamo sa sva tri različita mamca na štapovima a završim sa ovim na sva tri jer ostalo jednostavno neće. ili udari sitan, a to ne želimo :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

i posle smajliju skupo 25e/kg ..... :p

hoce i on ko krle jagodu za 6e po kili + postarina.... a slaga nigde nema

ja uopšte ne sumnjam ni u Krdžu niti u njegovu jagodu sa šlagom. A mogli bi i slovenačkih kuglica malo da probamo

 

Koliko ono beše košta Cukk :D + šlag...hihihi...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...