Jump to content

Berkley Boile


tecans

Recommended Posts

  • 6 months later...

ne vidim cemu frka oko boila... :D za instant varijante su se odlicno pokazale...

Ljudi ne verujem svojim ocima , procitao sam temu od prve do zadnje strane -NE VERUJEM !!! Decko pita kako su se pokazale boile , a lik ubedjuje da je to sranje, pre svega, nije ni probao... Da sb zamesi g***o ti bi opet koristio zato sto je to sb... Ubishe nas brendovi ... Ja recimo nisam probao te boile jer se trudim da napravim svoju (jeftinu a koliko toliko delotvornu boilu) , mada bih bio rad da probam berkley buzzbite ... Nekada se pecalo na mnogo smesnije mamce nego sad ovo ! recimo pecao sam na sredinu hleba utopljenu u alkohol ili vanilin secer , kao dete i hvatao sarane a sad ?! Moj moto ako mozes da pomognes nekome ti pomozi , a ako pak neces ili ne mozes NE ODMAZI MU !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
I na kraju sezone, kakve su boile? Cvele, sto si bre tako maliciozan? Pravim boile, lepo pecaju, ali sto i ove da ne probam, mozda su stvarno dobre! Kupicu ih za sledecu sezonu, da probam malo. A ti brate, ako ih nisi probao i ako neces niko te ne tera... Ali mislim da nije ok da pljujes nesto sto nisi ni probao. Pozdrav
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

moje misljenje o  ovim bojlama koje sam isprobavao na komercijalnim jezerima tipa ada safari ,debeljaca ,i jos neka jezera da su krsina samo takva to je bar moje  neko iskustvo sa ovim bojlama !! za brza pecanja od dvanest sati proverno sbs gotove bojle franfurska kobasica daje lepe serije ,,,,,, skvid oktopus ,,,,,strawb.jam skvid oktopus top ,,,,,,,strawb ,jam !!! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...