Jump to content

Berkley Boile


tecans

Recommended Posts

Guest mr. carpersharper
pazi iskqeno ne moze da se poredi ona RH boila od 700din sa ovom realnao jer je ona cista hemija! nema tu prevare ja nisam cuo coveka da je rekao da bilo koja aroma nije lovna! nemoj da mislis da se zezam ali stvarno! a za poreklo..jeste da na tom malom papiricu pise kina a na bas kesi pise MADE IN EU! cucete vremenom kakve su boile...tek su zazivele! pozz :)
Link to comment
Share on other sites

Drljača, a gde nadje Kina,sreće ti

na beloj nalepnici, uvoznik, yu,hung, zemlja porekla,cina, il sam ja corav, il nesto drugo pise

 

Vidim da ovde savetuješ neke ljude da malo više čitaju,potrudi se da i sam malo više čitaš,jer ćeš onda videti da pomenute boile nisu made in China ili kao ti kažeš Cina.

Link to comment
Share on other sites

U jednom momentu sam imao volje, ali sada vise ne vidim razlog da bilo sta pisem ili komentarisem! Mislite sta hocete...

 

Pozdrav za komsija BatuKV!

 

Doco,nemoj da si na kraj srca.

Smrki ne bi dobio titulu koju ima bezveze,tako da nema razloga da ne nastaviš.

Takodje pozdrav !

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolege!

 

Evo malo slika sa Crnog vira.

 

http://i369.photobucket.com/albums/oo132/nemanja_020/DSCN0697-1.jpg

 

http://i369.photobucket.com/albums/oo132/nemanja_020/DSCN0700-1.jpg

 

http://i369.photobucket.com/albums/oo132/nemanja_020/DSCN0772-1.jpg

 

http://i369.photobucket.com/albums/oo132/nemanja_020/DSCN0800-1.jpg

 

http://i369.photobucket.com/albums/oo132/nemanja_020/DSCN0818-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Nema mi logike sto ih toliko hvalite a pecali ste sve ukupno par puta sa tim boilima!? Jel su magicne? Jel ih ima svuda po Srbiji u radnjama ribolova pa su i pristupacne? Objasnite!!!

Nema mi logike sto ih ti toliko kudis?? a nige nisam procitao da si probao te boile pa su se lose pokazale...nesto mi tu govori da neko prica napamet a i ima predrasude prema odredzenoj firmi velike kako zemaljska kugla

Link to comment
Share on other sites

A evo ja te sinko po drugi put (sada i na ovom forumu) savetujem da se okanes sarkasticnog tona i obracanja drugima sa visine jer ti ta visina ne pripada... izuzev mozda u sopstvenim ocima! Nije tesko sebe videti visoko, tesko je tome dati pravu tezinu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni takodje smeta ovakav ton i to je razlog što pišem ponovo.

Da se razumemo,ja boile ne kupujem,sam ih pravim,tako da svrha mog posta nije ni bila da nekoga reklamiram ili podržavam,jer i dalje mislim da ni jedna kupovna boila ne može da se poredi sa dobro uradjenom i što je najvažnije,svežom ''domaćom'' boilom.

Takodje sam mišljenja da za te pare može da se uradi veoma dobar mix u sopstvenoj režiji.

Ali i činjenica je i ta, da mnogi nemaju uslove ili vremena da sami rade i da je to jedan od razloga što kupuju već gotove boile.

Ne vidim razlog za ovako nadobudan nastup kolege iz predhodnog posta.

Momci su kupili,probali,to im je radilo i oni su samo izneli svoje impresije u vezi pomenutih boila.

Docu i Daneta sam podržao jer su ljudi izneli svoja zapažanja,za koja i ja mislim da su u redu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav izliv inteligencije... majko rodjena...

Momak, ovakav način koverzacije nije u redu!

Ovo je omalovažavanje drugih ljudi.

Ako imaš bilo kakvih problema,rešenje potraži na drugom mestu, ovo sigurno nije to mesto.

Ono što ne bi voleo da se tebi radi, nemoj da radiš drugima!

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da nije ni malo u redu!

 

Skreni paznju prijateljima da ja samo kritikujem proizvod a oni svojim komentarima upucenim meni prave celu zbrku...

Ja nikoga ne bih omalovazio da taj neko mene ne cacka...

 

 

Ako imaš bilo kakvih problema,rešenje potraži na drugom mestu, ovo sigurno nije to mesto.

Ne poznajemo se i ne vidim cemu ova recenica?

 

Alo ljudi ja nemam nista protiv vas, niti protiv "onih", ja samo iznosim svoje misljenje, a to je da ove bile nece dogurati daleko!!! :)

Neka vreme pokaze sta ce biti, a vi prestanite da se ponasate kao da sam Vas opsovao ;)

Link to comment
Share on other sites

Kakav izliv inteligencije... majko rodjena...

 

 

Pa jel' ti ovde pricas o inteligenciji pojedinaca ili o berklijevim boilama?

Ni Solar,richvord i ostali naucnici nisu niko i nista sa celokupnom hemijom za aktivno takmicenje,ako zelis dobre plasmane moras da imas kesa i da dobijes hemiju od preko koje nema kod nas jer mi se "krpimo" sa solarom,richvordom...pa i uz duzno postovasnje sa nekadasnjim Melegom.

I naravno treba pecati i uciti a ne govoriti gluposti na osnovu svojih nekih svatanja!

Bistro vidimo se na Dunavu! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

CveleCarp, on 26 August 2011 - 11:07 AM, said:

Kakav izliv inteligencije... majko rodjena...

 

 

 

Pa jel' ti ovde pricas o inteligenciji pojedinaca ili o berklijevim boilama?

Ni Solar,richvord i ostali naucnici nisu niko i nista sa celokupnom hemijom za aktivno takmicenje,ako zelis dobre plasmane moras da imas kesa i da dobijes hemiju od preko koje nema kod nas jer mi se "krpimo" sa solarom,richvordom...pa i uz duzno postovasnje sa nekadasnjim Melegom.

I naravno treba pecati i uciti a ne govoriti gluposti na osnovu svojih nekih svatanja!

Bistro vidimo se na Dunavu!

 

Da li je moguce.......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...