Jump to content

Spro Incognito Lcs 865


Recommended Posts

Ja sam koristio te mašine 3 godine i mogu ti iskreno reći da su jako loše. Jako loše namotavaju najlon,često se mrsi i pada ispod špulne skoro stalno. Šrafovi svi polako vremenom počinju da ispadaju. Na kraju nisam mogao da ih prodam pa sam ih poklonio.

Link to comment
Share on other sites

Prodao sam incognito pa se sad dvoumim sta dalje, mislim da su okume plastikanjci i da ne vrede te pare. zna li neko nesto o masini shimano NAVI 8000 xt-b ili shimano BIOMASTER xt-b 8000?

Mislim da je shimano daleko bolji od okume a mala je razlika u ceni

Link to comment
Share on other sites

ove spro masinice su iste kao neke DAM SLR sto sam imao godinu dana, a iste pravi i "K Karp" i takodje Wychwood, znaci 4 firme ista masinica sa minimalnim kozmetickim diferencijama, verovatno iz iste fabrike u kini za veoma male pare...

i jeste najlon ide ispod spulne i to cesto...rucica je kratka pa povuciti olovo od 100 grama iz 120 metara daljine nije bas najlaksi posao...

 

moj prijatelj ima okuma powerliner vec 3 godine i rade super(istina servisira ih kod kuce ako misli da treba da se ucvrsti neki sraf ili tako nesto), za te pare sto je on platio (negde oko 60evra komad) tesko da se nadje bolje!

sto se shimana tice ove sezone sam uzeo Ultegra ci4 5500(moje prve shimano masinice)

i ako su super masinice na svakom smislu(osim boje), ne znam zasto al sam ocekivao da budu nesto bolje, ili solidnije... ne znam kako da objasnim :blink:

 

licno do 70 evra za jednu masinicu ne bi gledao dalje od okume...al i ovi su poceli da se zezaju, novi modeli okume nemaju rezervnu spulnu, a sada ih prodaju po 30+ evra komad.

 

 

ndam se da sam nesto pomagao :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Bato, kupi Okuma MAX 4, one kamuflazne, u Carpologiji, to su ZDRAVO masinice, a kostaju oko 8 crvenih po komadu. Fenomenalne su, izuzetno izgledaju, nisu teske, a mozes s njim zuknuti kolko oces... (naravno uz odgovarajucu susstapicu)
Link to comment
Share on other sites

ove spro masinice su iste kao neke DAM SLR sto sam imao godinu dana, a iste pravi i "K Karp" i takodje Wychwood, znaci 4 firme ista masinica sa minimalnim kozmetickim diferencijama, verovatno iz iste fabrike u kini za veoma male pare...

i jeste najlon ide ispod spulne i to cesto...rucica je kratka pa povuciti olovo od 100 grama iz 120 metara daljine nije bas najlaksi posao...

 

moj prijatelj ima okuma powerliner vec 3 godine i rade super(istina servisira ih kod kuce ako misli da treba da se ucvrsti neki sraf ili tako nesto), za te pare sto je on platio (negde oko 60evra komad) tesko da se nadje bolje!

sto se shimana tice ove sezone sam uzeo Ultegra ci4 5500(moje prve shimano masinice)

i ako su super masinice na svakom smislu(osim boje), ne znam zasto al sam ocekivao da budu nesto bolje, ili solidnije... ne znam kako da objasnim :blink:

 

licno do 70 evra za jednu masinicu ne bi gledao dalje od okume...al i ovi su poceli da se zezaju, novi modeli okume nemaju rezervnu spulnu, a sada ih prodaju po 30+ evra komad.

 

 

ndam se da sam nesto pomagao :mellow:

i te kako da jesi. Ja imam Navi na 90 e i mislim da za razliku od 20e dobijam

mnogo bolje masine

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja imam SUPER LONG CAST i extra radi, ne zaglavljuje bait, ne pada najlon ispod spulne nemam takvih problema....SPRO LCS 460 odlicna masinica, dve god pecam i nemam problema...

 

 

I ja sam samo imao te masinice kad sam poceo da pecam i mogu ti reci da su se bukvalno posle jedne sezone raspale, farba otpala bait otisaso u ku... da i nepricam o damilu koji se stalno zaglavljivao ispod spulne fujjjj nedo bog nikad vise spro

Link to comment
Share on other sites

Ja imam SUPER LONG CAST i extra radi, ne zaglavljuje bait, ne pada najlon ispod spulne nemam takvih problema....SPRO LCS 460 odlicna masinica, dve god pecam i nemam problema...

slazem, se sa tobom , imao sa te masine i odlicne su za taj novac

Link to comment
Share on other sites

Ja imam SUPER LONG CAST i extra radi, ne zaglavljuje bait, ne pada najlon ispod spulne nemam takvih problema....SPRO LCS 460 odlicna masinica, dve god pecam i nemam problema...

slazem, se sa tobom , imao sam te masine i odlicne su za taj novac

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Kako se ljudi tripuju...ma sa starim kvikom cu da izvucem sarana koje god kilaze...nego je sve to fenseraja...SPRO inkognito je ok samo je problem sto spada najlon stavi samo malo manje najlona tipa ne punu nego 2 mm manje ili 40m manje najlona i resio si posao...ja sam imao SPRO Super Long Cast 460 LCS i isti problem imao, ali sam to resio tako...i napecao se fest...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...