Jump to content

Triga Ice Vs Triga


TasinCarp

Recommended Posts

Goran i ja preko 3 godine pecamo na Trigu Ice. Pecamo iskljucivo u kombinaciji n butyric+ananas sa dosta GLM-a, crnog bibera i likvida. Odlicna je za svako doba godine, pogotovo na divljim vodama. Moze se i te kako hraniti sa njom mada je poprilicno skupa pa nismo nikada hranili vise od par kilograma . Sekli smo miks po pola sa jeftinijim miksevima ali to naravno nije to. Za komercijale kao singl mamac u kombinaciji sa pop up boilom radi fantasticno.

 

Problem je za vode sa dosta cverglana i sitne ribe jer signalizatori piste non stop, ali to resavamo susenjem i po 10 - 15 dana pred odlazak na pecanje kao i velicinom.

 

Standardna Triga mi nije davala tako dobre rezultate sto ne znaci da ne valjda vec verovatno nismo nasli pravu meru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo na Debeljaci u kombinaciji sa mainline popup Anasom je Ice rasturala ali bez mnogo hranjenja, mozda pola kile za ceo dan. Rasturala znaci da je na po par minuta pistao signalizator.

3D je dosta tezi miks sa dosta skoljki u sebi i treba mu vreme da pocne da radi ako ga nabacas dosta. Za komercijale takvog tipa dosta ti je par stotina grama za jednodnevno pecanje. Prezentacija i dobar mamac sa malo PVA i to je to. Naravno to je moje misljenje, ne mora da znaci da sam u pravu, ali mi se tako pokazalo najbolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Upravo na Debeljaci u kombinaciji sa mainline popup Anasom je Ice rasturala ali bez mnogo hranjenja, mozda pola kile za ceo dan. Rasturala znaci da je na po par minuta pistao signalizator.

3D je dosta tezi miks sa dosta skoljki u sebi i treba mu vreme da pocne da radi ako ga nabacas dosta. Za komercijale takvog tipa dosta ti je par stotina grama za jednodnevno pecanje. Prezentacija i dobar mamac sa malo PVA i to je to. Naravno to je moje misljenje, ne mora da znaci da sam u pravu, ali mi se tako pokazalo najbolje.

Evo nekoliko riba koje su upecane na Trigga Ice boilu.

gallery_1283_11_1352589.jpg

 

 

gallery_1283_11_17580.jpg

 

 

http://www3.picturepush.com/photo/a/11421251/640/11421251.jpg

 

Dve ribe 20+ i jedna 15+kg Triga Salmno +Caviar i Triga NB+BP+Pineaple. Bez Ice-a ne idem na duze kampanje! :unknw:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Evo nekoliko riba koje su upecane na Trigga Ice boilu.

gallery_1283_11_1352589.jpg

 

 

gallery_1283_11_17580.jpg

 

 

http://www3.picturepush.com/photo/a/11421251/640/11421251.jpg

 

Dve ribe 20+ i jedna 15+kg Triga Salmno +Caviar i Triga NB+BP+Pineaple. Bez Ice-a ne idem na duze kampanje! :unknw:

Utabao si Conopljansku obalu!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...