Jump to content

Triga Ice Vs Triga


TasinCarp

Recommended Posts

Covek je ocigledno na spidu.Kuca post za postom i uvlaci sebe u nesto sto ni on nemoze da objasni.U postu o parfemu je napisao da je bio na Adi Safari 20 jan. a na postu Ada safari 16 jan.kome je jasno kad je u stvari bio,verovatno ni on vise nezna gde je kad bio i gde je sta pisao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Komercijala je ''slobodno pecanje'', a divlja voda je ... ? Imaš carpteam ''Lucifer'' (vrlo kreativno i simbolično ime), a nisi se nikad takmičio,niti imaš nameru, i ako imaš vrhunskii mamac tj.''Parfem'' koji ''ubija''...? A ''Parfem si ''dobio'' od jednog od ove dvojice ljudi, koji ti je odao tajnu šta je on u stvari, i da ga je nabavio u Francuskoj ...? A ha, sad sam sve shvatio mada mi opet ništa nije jasno ... :sorry:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Nekome je sa foruma dosadno pa napravi LAZNI profil, pa onda krene sve ovako da nas lozi sa jako lovnim mamcem i tako dalje...

Nekome je sa foruma dosadno pa napravi LAZNI profil, pa onda krene sve ovako da nas lozi sa jako lovnim mamcem i tako dalje...

a svi se primili a njemu je da navrti postove a neznam zasta ce mu to- a dali je moguce da moderator vidi sa koje ip adrese ide pa da znamo o kome se radi ako ima jos neki profil na forumu

Link to comment
Share on other sites

a svi se primili a njemu je da navrti postove a neznam zasta ce mu to- a dali je moguce da moderator vidi sa koje ip adrese ide pa da znamo o kome se radi ako ima jos neki profil na forumu

 

Naravno da je moguće, ali samo adminu.

Link to comment
Share on other sites

Komercijala je ''slobodno pecanje'', a divlja voda je ... ? Imaš carpteam ''Lucifer'' (vrlo kreativno i simbolično ime), a nisi se nikad takmičio,niti imaš nameru, i ako imaš vrhunskii mamac tj.''Parfem'' koji ''ubija''...? A ''Parfem'' si ''dobio'' od jednog od ove dvojice ljudi, koji ti je odao tajnu šta je on u stvari, i da ga je nabavio u Francuskoj ...? A ha, sad sam sve shvatio mada mi opet ništa nije jasno ... :sorry:

 

Da bi covek sve ovo shvatio, box vutre (i to 100s) bi trebao da dune! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ovde su svi stručnjaci, tehnolozi, nutricionisti, ihtiolozi, doktori nauka i MAGOVI ŠARANSKOG RIBOLOVA!!!

 

Čovek je lepo postavio pitanje koja je razlika, a dobio je odgovore od kojih mi se dize kosa na glavi, jer ljudi lupetaraju a nemaju pooooooojma koja je sam razlika izmedju ova dva mixa. Žao mi je samo Što je poverovao u sve ove gluposti koje su mu napisane...citiram "TRIGGA ICE JE ZA HLADNU VODU"

 

Kolega, moj ti je savet da odeŠ na Nutrin site, da pogledaŠ detaljan opis ova dva mixa i videćeŠ i sam da razlika nije u TOPLOJ I HLADNOJ vodi, već u samom sastavu mixa.

 

NAMERNO NEĆU OVDE TI PIŠEM TAČNU RALIKU IZMEĐU MIXEVA, DA NE BIH EDUKOVAO OVAKVE "PROFESORE DOKTORE"!!!

 

LjUDI, AKO NE ZNATE, NEMOJ DA PIŠETE SVAKAVE GLUPOSTI, A PRI TOM DA IH PREDSTAVLjATE KAO DA STE 101% SIGURNI!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

nutrin sajt

trigga

 

A top-secret blend incorporating Trigga Powder, pre-digested marine meals, low-fat oceanic proteins, milk and whey proteins and vitamins and minerals. We can justifiably claim that this ground-breaking Mix represents the future of carp baits, setting previously unobtainable levels of attraction, palatability and nutritional quality... in short Trigga is the Ultimate Food Source carp bait.

 

trigga ice

 

The eagerly awaited ‘Iced’ version of the awesome Trigga Base Mix. To add to both the cold weather and short term attraction qualities we have added a high-tec blend of natural emulsifiers and powdered spice extracts, to the now familiar combination of Trigga powder, pre-digested marine meals, low fat oceanic proteins, milk and whey proteins and vitamins and minerals.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Trigga Ice Base Mix

Mix za hladna vremena i kratkorocno i brzo privlacenje ribe,Sto Znaci,da uhvatite par komada i idete kuci,jer zzimi i ne mozete ocekivati vishe da uhvatite. Napravljen u kombinaciji sa prirodnim emulgatorima (natural emulsifiers) i praskastih zacina,morskih algi i mlevene morske ribe, sa najmanjim procentom ulja i masti, zbog cega je i dobila ime Ice Trigga, za hladnu vodu, sa dosta morskih proteina,mleka u prahu i belancevina iz surutke,minerala.Ostali sastojci su fabricka tajna

Trigga Base mix

Base mix napravljen sa vecim procentom ulja, za topliju vodu, malim procentom morskih proteina i malim procentom mleka u prahu , minerala i belancevina iz surutke,ali zato sa velikim procentom extrakta GLM, napravljen od Dagnje, zelenousna skoljka, posebnih attraktora napravljeni od riba juznih mora,koji joj daju osobinu da brzo deluje,brza boila.Oba mixa su mesni,stim sa razlicitim procentom ulja i sto triga ajs ima zacina u svom mixu.Tehnolozi iz Nutre tvrde da zahvaljujuci tome sto njihova triga sadrzi puder u prahu od dagnje,da je to mix koji je uhvatio do sada najvece sarane.Posto se vodi u svetu statistika za sve primerke sarana preko 30kg.SVE U SVEMU, NEMA NEKE VELIKE RAZLIKE IZMEDJU OVA DVA MIXA, SEM U ZACINSKOM DELU I KOLICINI MASNOCE. TRIGGA ICE MANJE MASAN MIX, TRIGGA VISHE MASNA I BEZ ZACINA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos malo jasnije..

Trigga Ice Base Mix

Mix za hladna vremena i kratkorocno i brzo privlacenje ribe,Sto Znaci,da uhvatite par komada i idete kuci,jer zzimi i ne mozete ocekivati vishe da uhvatite. Napravljen u kombinaciji sa prirodnim emulgatorima (natural emulsifiers-leciti i holesterol) stim sto u slucaju trige je koriscen

Protein mleka koji ima ulogu sekundarnog emulgatora,koji prvenstveno sluzi da se sjedine jaja,arome, ulja i vodei da postanu jedna celina.

Takodje mix se sastoji i od praskastih zacina,morskih algi i mlevene morske ribe, sa najmanjim procentom ulja i masti, zbog cega je i dobila ime Ice Trigga, za hladnu vodu, sa dosta morskih proteina,mleka u prahu i belancevina iz surutke,minerala.Ostali sastojci su fabricka tajna.

 

Trigga Base mix

Base mix napravljen sa vecim procentom ulja, za topliju vodu, malim procentom morskih proteina i malim procentom mleka u prahu , minerala i belancevina iz surutke,ali zato sa velikim procentom extrakta GLM, napravljen od Dagnje, zelenousna skoljka, posebnih attraktora napravljeni od riba juznih mora, "sirovih" materijala - palmino ulje, suncokretovo, ulje od uljane repice, od soje, kao i svinjska mast.

koji joj daju osobinu da brzo deluje,brza boila.Oba mixa su mesna,stim sa razlicitim procentom ulja i sto triga ajs ima zacina u svom mixu.Tehnolozi iz Nutre tvrde da zahvaljujuci tome sto njihova triga sadrzi puder u prahu od dagnje,da je to mix koji je uhvatio do sada najvece sarane.Posto se vodi u svetu statistika za sve primerke sarana preko 30kg.SVE U SVEMU, NEMA NEKE VELIKE RAZLIKE IZMEDJU OVA DVA MIXA, SEM U ZACINSKOM DELU I KOLICINI MASNOCE. TRIGGA ICE MANJE MASAN MIX, TRIGGA VISHE MASNA I BEZ ZACINA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

1. triga mix

2.40 ml liquid triga

3.10gr liver puder

4.10gr liver atract

5.15gr GLM

6.10gr betain

7.15ml salmon oil

8.10ml salmon

9.15 ml stimulin amino

 

dip

 

20 ml propileN glikol

5ml salmon

10ml carpamino

evo za buduce takmicare ,i one koje pecaju recept trige s koje nema greske

BISTRO

Bobane ja sam koristio ovu kombinaciju na takmicenju 8. i 9. septembra i nije mi dala nikakvu ribu...... a jela je meso okolo......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pecao sam na trigu pravljenu od miksa sa dodatkom likvida i glm-a i nije se nesto pokazala,bolja je bila kupovna triga.Da li neko ima oproban recept i jos neku komponentu da dodam u mix da ga poboljsam?Gledao sam razne preporuke ali ne znam koju da izaberem.
Link to comment
Share on other sites

Ovde su svi stručnjaci, tehnolozi, nutricionisti, ihtiolozi, doktori nauka i MAGOVI ŠARANSKOG RIBOLOVA!!!

 

Čovek je lepo postavio pitanje koja je razlika, a dobio je odgovore od kojih mi se dize kosa na glavi, jer ljudi lupetaraju a nemaju pooooooojma koja je sam razlika izmedju ova dva mixa. Žao mi je samo Što je poverovao u sve ove gluposti koje su mu napisane...citiram "TRIGGA ICE JE ZA HLADNU VODU"

 

Kolega, moj ti je savet da odeŠ na Nutrin site, da pogledaŠ detaljan opis ova dva mixa i videćeŠ i sam da razlika nije u TOPLOJ I HLADNOJ vodi, već u samom sastavu mixa.

 

NAMERNO NEĆU OVDE TI PIŠEM TAČNU RALIKU IZMEĐU MIXEVA, DA NE BIH EDUKOVAO OVAKVE "PROFESORE DOKTORE"!!!

 

LjUDI, AKO NE ZNATE, NEMOJ DA PIŠETE SVAKAVE GLUPOSTI, A PRI TOM DA IH PREDSTAVLjATE KAO DA STE 101% SIGURNI!!!

mozda neko misli da zna pa kaze sta zna da iole nesto pomogne , a neznaci da ti znas sve ipak se covek uci dok je ziv .

ali sto posto znas vise od mene u vezi trige i trige ajs . a ucesnike ove teme u vecini licno poznajem i njihove odgovore znam ja bi tebe pitao nesto.

kao sto san napisao nisam nikada rolao nista od trige ali sam pecao kao na boile od jednog iz Temerina i lepo mi pecalo . pitam te sada da li ta boila moze da se baci u vodu malo vise tipa ko tepih pa da ti uleti riba ili toliko samo malo da je drzi . ovaj iz Temerina on po malo baca ali mu nije kao ostale trige ajs koje sam video i mirisao.razliku smo skontali donekle aj sada da rasirimo temu da mi objasnis kojom taktikom da pecamo sa trigom ajs, koja voda . vidim po izvestaima da pecas oko mene tu . valjda mi nece sada izbrisati i ovaj post . znaci ne napadam te da ne svatis pogresno prvu recenicu samo konstatujem .....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...