Jump to content

Triga Ice Vs Triga


TasinCarp

Recommended Posts

Ok tacno je zbog oglasa...ali me sve ovo i zanima...pocetnik sam pa sta...moram i ja nesto pitati....poz za posebnog clana...

Pa i nisi, ovakva deskripcija pribora i ostalog se pocetniku lomi preko jezika,lako pravi pismene greske.Armagedon Carp Team.,,ako pitaj i dalje al bate smanji pritisak,i listaj malo.

Link to comment
Share on other sites

Ajde objasni u cemu je trik, covek pita za trigu recept ti kazes moze i onda postavis link sa ispisom stranica o Baki.

trik, je, malo zajebancije, i decko se vec raspitao na drugim forumima,ako je sto vise pita vise ce znati.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

triga ice je logicno da je za hladniju vodu samo ti ime kaze ali kod nas je suprotno ekstra se pokazala i nema greske u letnjem periodu

 

znaci nema greske i ako sa ovom trigom ice ili sa trigom pravis bojlu ,,,,nikakav trik nije niti filozofija...mnogo lepe serije daje u letnjem periodu a kao ice sto znaci da je za hladnije vode za zimsko vreme

 

bobane reci mi molim te koja je razlika posto vidim da dobro poznajes ove mikseve koja je razlika izmedju ova dva miksa triga ice i triga

 

i terba da pitas ako si nov na sajtu OVDE SU SVI SARANDZIJE A NIKAD NISAM CUO ZA NJIH DA SU NESTO OSVOJILI SVI NEKI TAKMICARI STRASNE SARANDZIJE ZA MENE SU DVA COVEKA KOD NAS SARANDZIJE I NJIH PRIZNAJEM SAMO MOGU LJUDI DA IH MRZE DA IM ZAVIDE ALI SU OBJASNILI STO SE TICE SARANSKOG RIBOLOVA KOD NAS I PRAVLJENJA BOJLI A TO JE MOJ DRUG SRDJAN CANADANOVIC I BOBAN ....

 

DRUZE TRIGA TI JE MESNI MIKS TRIGA ICE TI JE ISTO MESNI MIKS ZA HLADNU VODU ALI JEDE I LETI KO LUD SUPER SE POKAZALO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i terba da pitas ako si nov na sajtu OVDE SU SVI SARANDZIJE A NIKAD NISAM CUO ZA NJIH DA SU NESTO OSVOJILI SVI NEKI TAKMICARI STRASNE SARANDZIJE ZA MENE SU DVA COVEKA KOD NAS SARANDZIJE I NJIH PRIZNAJEM SAMO MOGU LJUDI DA IH MRZE DA IM ZAVIDE ALI SU OBJASNILI STO SE TICE SARANSKOG RIBOLOVA KOD NAS I PRAVLJENJA BOJLI A TO JE MOJ DRUG SRDJAN CANADANOVIC I BOBAN ....

jesu ti to idoli?ili samo ih obozavas kao takve ? mislim Bog je rekao u deset zapovesti da ne treba imati idola ....m :diablo: mslim da ne citiram

Link to comment
Share on other sites

pita covek za ova dva miksa sto da mu se nekaze a sta ce da stavlja u njih to nek otkriva sam i nek kombinuje,nisu mi idoli nego prijatelji ja nepecam takmicenja tako da nemam idole a mnogi ih imaju .pecam po divljim vodama
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pita covek za ova dva miksa sto da mu se nekaze a sta ce da stavlja u njih to nek otkriva sam i nek kombinuje,nisu mi idoli nego prijatelji ja nepecam takmicenja tako da nemam idole a mnogi ih imaju .pecam po divljim vodama

 

Ti si potpuno kontradiktoran.Kažeš da si ''razbio'' ribu na komercijali,a posle da pecaš samo po divljim vodama... Onda kažeš da nisi takmičar, a ispade da imaš svoj takmičarski tim i da su ti idoli dvojica ljudi koji se bave isključivo takmičarskim ribolovom.... :db: :fool:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

na komercijalu odem da se zezam da zadovoljim dusu malo slobodno pecanje ..nisam se nikad takmicio a sa ovim ljudima sedim pijem kafu druzim se nisu mi to idoli ,,,

 

Komercijala je ''slobodno pecanje'', a divlja voda je ... ? Imaš carpteam ''Lucifer'' (vrlo kreativno i simbolično ime), a nisi se nikad takmičio,niti imaš nameru, i ako imaš vrhunskii mamac tj.''Parfem'' koji ''ubija''...? A ''Parfem'' si ''dobio'' od jednog od ove dvojice ljudi, koji ti je odao tajnu šta je on u stvari, i da ga je nabavio u Francuskoj ...? A ha, sad sam sve shvatio mada mi opet ništa nije jasno ... :sorry:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...