Jump to content

Veliki Carp Cup Kudos-Pavlovci


Recommended Posts

Pozdrav svima mislim da sam naveo gore u pocetku koliko je kotizacija.150 jevreja.Da li je riba Djuka mala u Pavlovcima o tome bi mogli da diskutujemo a ja u takav vid diskusije ne zelim da ulazim *zato ja dolazim na ub da pecam veliku ribu*

E bilo bi jos lepo da je zakup 1500 evrica doktore a da nije malo malo vise ,zato nemojte da mi ulazite u novcanik nije to lepo .

I stavio sam gore ako ste sve citali a vidim da niste bas sve, da postoji mogucnost povecanja nagradnog fonda a da se ja tu ne bi mnogo pravdao ko voli neka izvoli ko nece opet lepo.

I da na kraju da ne zaboravim sudije koje bi sudile trenutno kakvo je sada stanje ne bi sudile tih 46 sati bez 400 evrica tako da pada i onaj komentar u vodu.

 

A sto se tice jos jedne stvari sutra je definitivno dogovor oko cene zakupa ako uspem nesto da izboksujem oko najma ,nagrade idu gore .

I naravno da ne zaboravim prijavljene ekipe

1 carp team IN-PRO Stara Pazova

2. carp team Basiana Podmladak

3. carp team Avis Gas voganj

Pozdrav svima i BIstro i vidimo se na vodi da vam uzmem taj kes ,pozurite ljudi trebaju mi pare hocu da se zenim.!

ipak je ljuba safari mala beba za vas!!!

Link to comment
Share on other sites

Darko nema potrebe da se nerviras ko zeli taj ce se prijasviti i to je to .Oni koji ne znaju sta su Pavlovci mogu samo tako nesto da pisu ,vi koji ste upuceni i oko organizacije takmicenja i oko ostalih stvari vama ne mora niko da se pravda .Naj bitnije je sada da je Mijat bio korektan max i smanjio cenu zakupa i da sam ja podigao Nagrade i sad samo da pocnemo i to je to sve ostalo je nebitno.Jedino mi je krivo sto danas kada sam bio nisam slikao dva amura kod vrbe kako se suncaju neki mali kakve samo Pavlovci imaju.!

A SABOTERA UVEK BILO I BICE TO JE OPSTE POZNATA STVAR IDEMO DALJE! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

24*150= 3600E........................fond nagrada 900e+ 100e pehari= 1000 e............ostaje 2600E....sudije max 200e.......ostaje 2400 E............priča je da je zakup 1500 E ostaje 900E, mislim da ova računica može da pogreši do 10% i da je pitanje gore pomenuto da nije neka greška opravdano! Ovo je bez zle namere napisano! :hi:

Dobro cika raso a sta sad sta si meni reko kad sam ja komentarisao druzenje? ako se secas sad to kazi sam sebi :friends:

Link to comment
Share on other sites

NE znam šta pričaš ali bi mogao da kopiraš šta sam pisao pa da komentarišem. Stojim iza napisanog bez namere da se bilo šta pogrešno protumači. Zakup za vodu koja i NEMA slobodno pecanje i ne živi od toga u vrednosti od 1500 ili 1000 ili 2000 evra je LUDOST I BEZOBRAZLUK onih koji to traže. 400 evra za sudije e tu već ne znam ko je odlepio da li oni koji to traže ili oni koji će to da plate. ( u Debeljači Kari i još jedan mere 7 TONA ribe za 100 e). Niko ne spori kvalitet Pavlovaca ali Darko ja sam tamo pecao kad si se ti igrao u pesku i jedino što te zanimalo je kantica i lopatica :friends: tako da ne možeš ti više da voliš tu vodu od mene. Nadam se da će biti dovoljan broj ekipa i da će se pecati ali žao mij je što je do svega ovoga došlo ,da zbog nekih budala koji traže bezobrazno velike pare mi se ovde davimo. Sokole samo napred i nemoj me pogrešno razumeti, ovo nije niti jednog momenta upućeno tebi već je komentarisan tuđi bezobrazluk.
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za organizovanje carp cupa u Pavlovcima... skidam kapu, voda je vrh!!! :hi: mada bih vise voleo da nema takmicenja za te pare... nego samo za pehare... bila bi i kotizacija manja, sto mora da bude za pare.... :cray: jos jednom svaka cast za Pavlovce.. bravo!
Link to comment
Share on other sites

Samo da se na kratko ukljucim: Djuka voli da peca sitnu ribu i nije mislio nista (toliko) lose onim sto je rekao... :) Setimo se samo kakvoj je pljuvacini bila izlozena Fazanerija ne tako davno, tako da ovo ovolike rekcije na najobicniji komentar za Pavlovce ne mogu da razumem.

 

I najvaznije, nemojte se zamajavati poredjenjem Fazanerije i Pavlovaca. To je toliko besmislena prica da vise govori o onome ko je plasira nego o samim jezerima. Rekao bi narod "k'o dupe i oko".

 

P.S.

Grile, znam da ces da me grdis sto sam se ukljucio, ali branim svoju teritoriju. :)

Link to comment
Share on other sites

Samo da se na kratko ukljucim: Djuka voli da peca sitnu ribu i nije mislio nista (toliko) lose onim sto je rekao... :) Setimo se samo kakvoj je pljuvacini bila izlozena Fazanerija ne tako davno, tako da ovo ovolike rekcije na najobicniji komentar za Pavlovce ne mogu da razumem.

 

I najvaznije, nemojte se zamajavati poredjenjem Fazanerije i Pavlovaca. To je toliko besmislena prica da vise govori o onome ko je plasira nego o samim jezerima. Rekao bi narod "k'o dupe i oko".

 

P.S.

Grile, znam da ces da me grdis sto sam se ukljucio, ali branim svoju teritoriju. :)

Goma morao sam da se javim nemoj da se ljutis ,znas da sam ja bio samo jednom na vasoj vodi dok je moj matori redovan .Ali ja ovde sada pisem u svoje ime,i gledacu da budem naj objektivnbiji sto moze covek da bude.

Sto se tice poredjenja Fazanerije i Pavlovaca sam si rekao dupe i oko i tu se slazemo,ipak je Fazanerija odlicno mesto ima restoran i lepo je sredjena.

Moram jedino da te razocaram ja kada idem na pecanje ne nosim ruzmarin i ne planiram da se zenim to sam obavio.

Kada idem da pecam gledam da imam prostora da me niko ne cacka i da uvek postoji mogucnost da cu posle svake ribe od 15 i vise kg uhvatiti vecu .E to su Pavlovci moj druze ,a posto vidim da nikada nisi bio na Pavlovcima da te malo uputim, jezero je vestacko dubine i na pojedinim mestima preko 12 m poribljavano je saranima i amurima pre 30 god .Pre 3 god promenilo vlasnika koji je greskom u vodu uvacio 50 tona ribe sarana i amura.Ovde ti pricam o ribi koja je ubacena a da znas da mnogo ribe je ostalo jer svako ko kazew da takva voda moze da se izlovi taj je lud.

Posto znas da sam ja drzao ribnjak i na dubini od 1,4 m tesko je bilo izvaditi svu ribu , kod svakog izlova je uvek ostajalo oko 25-30 % ribe.

Ako bi ti navodio sve ono sto mislim video bi da si negde dobro pogresio kada si pisao svoj komentar. :thumbsu:

Zato molim te kada sledeci put budes isao da cackas po tudjim postovima prvo proveri da li je neko dirao tvoj,a nemoj da pljujes tudje bez razloga.

E da jos nesto zaboravi da ti kazem nisam ti rekao sto sam samo jednom bio na Fazaneriji ,prvo pojeli su me komarci bili su veci nego rode i to nije demagogija to je istina ,morao sam na glavu da stavljam plahtu kako bi ih oterao ali ni to nije pomoglo.Ulazio sam u vatru iako je napolju bilo 30 stepeni i to nije pomoglo .

A drugo ako ti kazem :lolu: , a ti si sada vec ljut nece biti posteno nego tek kada se budemo videli-a o pecanju male i velike ribe na jednoj ili drugoj vodi NEMOJ!Pozdrav i BISTRO! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za organizovanje carp cupa u Pavlovcima... skidam kapu, voda je vrh!!! :hi: mada bih vise voleo da nema takmicenja za te pare... nego samo za pehare... bila bi i kotizacija manja, sto mora da bude za pare.... :cray: jos jednom svaka cast za Pavlovce.. bravo!

Vlado odlican predlog ja sam za meni je bitno da se samo peca ,ovde nije pitanje uzimanja kesa nego da pecamo na nasoj vodi i da se druzimo.

Moze ko se slaze neka se izjasni da kotizacija bude 90 eura ,da se peca za pehare i medalje.

Meni je bitno da se samo peca ali evo videces i sada krecu komentari jebali te plehovi ko ce da peca samo za plehove i tako dalje.To ti je nas narod!Ukoliko bude vise od 20 ekipa kotizacija 80 eura ali ako bude vise od 25 i cena jezera skace tako da je to malo problem .!

Ali nema veze bitno je da mi napravimo takmicenje ! :good:

Link to comment
Share on other sites

Samo da se na kratko ukljucim: Djuka voli da peca sitnu ribu i nije mislio nista (toliko) lose onim sto je rekao... :) Setimo se samo kakvoj je pljuvacini bila izlozena Fazanerija ne tako davno, tako da ovo ovolike rekcije na najobicniji komentar za Pavlovce ne mogu da razumem.

 

I najvaznije, nemojte se zamajavati poredjenjem Fazanerije i Pavlovaca. To je toliko besmislena prica da vise govori o onome ko je plasira nego o samim jezerima. Rekao bi narod "k'o dupe i oko".

 

P.S.

Grile, znam da ces da me grdis sto sam se ukljucio, ali branim svoju teritoriju. :)

[/za vase ponasanjequote]nema komentara

Link to comment
Share on other sites

Samo da se na kratko ukljucim: Djuka voli da peca sitnu ribu i nije mislio nista (toliko) lose onim sto je rekao... :) Setimo se samo kakvoj je pljuvacini bila izlozena Fazanerija ne tako davno, tako da ovo ovolike rekcije na najobicniji komentar za Pavlovce ne mogu da razumem.

 

I najvaznije, nemojte se zamajavati poredjenjem Fazanerije i Pavlovaca. To je toliko besmislena prica da vise govori o onome ko je plasira nego o samim jezerima. Rekao bi narod "k'o dupe i oko".

 

P.S.

Grile, znam da ces da me grdis sto sam se ukljucio, ali branim svoju teritoriju. :)

mali preterano seres

Link to comment
Share on other sites

Kotizacija 90 eura peca se za PEHARE I MEDALJE

Prijavljene ekipe

1. IN -PRO STARA PAZOVA

2. PODMLADAK VIP BASIANA STARA PAZOVA

3. AVIS GAS VOGANJ

4 MLADOST NOVA PAZOVA

5. BAKA BAKA NOVA PAZOVA

6 DUKIC STARA PAZOVA

7. GRILE RUMA

8 RED DEWIL STARA PAZOVA

9. CIKLONI RUMA b]

10.ELEKTROSHOP NOVA PAZOVA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...