Jump to content

Outkast 13/3,5Lb


Recommended Posts

Kupio sam ih prije nekih 15ak dana i sto se tice bacanja odlicni su!

Sa 80g olovom bacim 100m bez problema,100g sam bacao oko nekih 110-120m a vece olovo nisam smio ni pokusati(jer je jezero preusko hehe)

Uz sve to da kazem da nisam neki bacac,pa eto...

Ribu nisam imao sa njima pa ti za to ne mogu reci ali za bacanje su skroz ok.

Link to comment
Share on other sites

Odlican stap! Baca daleko, optimalna tezina olova od 105-115gr, na ribi fantastican. Probao sam ih svuda i na rekama, jezerima, takmicenjima... Uz to i dozivotna garancija. Najbolje sto moze da se dobije za te pare.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

za te pare nema bolje

Ovi koje ja imam su prva serija koja je stiglai srbiju sa njima sam se napecao ko nikad u životu. Moraš samo malo da budeš oprezniji pri prihvatu ribe (malo otpušteniji dril ) i to je sve

inače sa njima sam bacao oko150 metara sa 104 grama i 0.35mm.to ti govori sve i ako imaš ruku za bacanje dosta su precizni.

sve u svemu nisi pogrešio

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

za te pare nema bolje

Ovi koje ja imam su prva serija koja je stiglai srbiju sa njima sam se napecao ko nikad u životu. Moraš samo malo da budeš oprezniji pri prihvatu ribe (malo otpušteniji dril ) i to je sve

inače sa njima sam bacao oko150 metara sa 104 grama i 0.35mm.to ti govori sve i ako imaš ruku za bacanje dosta su precizni.

sve u svemu nisi pogrešio

Druze ako si sa 0.35mm baco 150m koliko bih bacio sa 0.25mm ???
Link to comment
Share on other sites

za te pare nema bolje

Ovi koje ja imam su prva serija koja je stiglai srbiju sa njima sam se napecao ko nikad u životu. Moraš samo malo da budeš oprezniji pri prihvatu ribe (malo otpušteniji dril ) i to je sve

inače sa njima sam bacao oko150 metara sa 104 grama i 0.35mm.to ti govori sve i ako imaš ruku za bacanje dosta su precizni.

sve u svemu nisi pogrešio

 

Pozdrav...

 

Druze 150m je ozbiljna daljina i sa najlonom od 0.28mm, da li si merio daljinu?

Da li si bacao samo sa olovom ili i sa sistemom i mamcem?

Koja je masinica u pitanju?

Link to comment
Share on other sites

igrao se i bacao stim shtapom.Moja ocena da je super za te pare.Nije kolac bash naprotiv odlican parabolic i sa takvom akcijom.po meni idealna olova su 105 gr za daljine max 120-130 metara.Shtap nije uradjen za velike distance al je zato odlican za pecanje.Shto se tice kvaliteta carbona nemogu reci nishta.
Link to comment
Share on other sites

za 13ft nemogu ti reci ali verujem da je to skoro isto kao 12 ft , ja sam sa njima bacio na livadi sa olovom 90 gr - 135m sa najlonom 0,30. , parabolic je i lepo radi na ribi, i sto je najbitnije nema ono sajla je toliko a ja bacio blizu sajle . nego metar u ruke i izmetrio.
Link to comment
Share on other sites

za 13ft nemogu ti reci ali verujem da je to skoro isto kao 12 ft , ja sam sa njima bacio na livadi sa olovom 90 gr - 135m sa najlonom 0,30. , parabolic je i lepo radi na ribi, i sto je najbitnije nema ono sajla je toliko a ja bacio blizu sajle . nego metar u ruke i izmetrio.

Jel bazdaren taj metar? 8P
Link to comment
Share on other sites

za te pare nema bolje

Ovi koje ja imam su prva serija koja je stiglai srbiju sa njima sam se napecao ko nikad u životu. Moraš samo malo da budeš oprezniji pri prihvatu ribe (malo otpušteniji dril ) i to je sve

inače sa njima sam bacao oko150 metara sa 104 grama i 0.35mm.to ti govori sve i ako imaš ruku za bacanje dosta su precizni.

sve u svemu nisi pogrešio

AUuu, to je ozbiljna daljina za 0.35mm
Link to comment
Share on other sites

12 фт 3лбс пукао испод трна одма треба да га пошаљем за који дан у енглеску преко ђолета из риболовца он је заступник

I sta kaze djole, jel bezuslovna garancija?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...