Jump to content

Pomoc Oko Izbora Spod Stap


Recommended Posts

outcast plus spod na njega mislis ,slican je recimo shimano beast masteru.dobar stap samo ima onaj klimajuci halter.nije za neke velike distance.

Cene su priblizne sa beast masterom al me zanima kakavi su u svojoj nameni, moje je mosljenje da je pametnije uzeti chub jer je sa dozivotnom garancijom. Sta vi mislite?

Link to comment
Share on other sites

ja sam ga kupio pre neku nedelju i zadovoljan sam , trenutno trazim raketu koja mu odgovara . recimo ugova raketa 21 cm ide doaleko ali ne znam jos kako se druge ponasaju , imam neku ne znam ko je pravi manja je ali manje i leti verovatno zbog oblika .a da foks znam da lepo leti probao sam i nju ali nism porediuo uporedno . do 120m bez napora ugo ide!
Link to comment
Share on other sites

ja sam ga kupio pre neku nedelju i zadovoljan sam , trenutno trazim raketu koja mu odgovara . recimo ugova raketa 21 cm ide doaleko ali ne znam jos kako se druge ponasaju , imam neku ne znam ko je pravi manja je ali manje i leti verovatno zbog oblika .a da foks znam da lepo leti probao sam i nju ali nism porediuo uporedno . do 120m bez napora ugo ide!

lepa daljina, a kolko si platio, 8500?

Link to comment
Share on other sites

Dobar štap,nije motka i ne lomi kičmu.

Bacao sam sa štapom od ''debelog'' ,Kordinu MK11 Skayliner.

Bez napora je isla 100,a nisam bio na mestu gde može dalje,jer bi onda bilo u kukuruz.:lol:

Link to comment
Share on other sites

kolko ja znam sajla je u proseku na 120m, to je lepa daljina za raketu

 

Odakle je druze sajla udaljena 120m?Mozda od zrenjaninskog puta?Ni jedna platforma nema 100m do sajle - maksimum 90, ako ima i toliko.Izvinjavam se za off topic.

Link to comment
Share on other sites

Odakle je druze sajla udaljena 120m?Mozda od zrenjaninskog puta?Ni jedna platforma nema 100m do sajle - maksimum 90, ako ima i toliko.Izvinjavam se za off topic.

ja sam pecao na 85 m od obale (mereno meracem koji se stavlja na stap ) a do sajle sam imao naj manje 30m na petici , eto mogao sam izmeriti i do saele ali nisam se setio !

Link to comment
Share on other sites

Pa to i ja kazem,ako peca na prvoj slici onda do sajle max.120 metara al ako peca kao na drugoj max.90 metara.A posle ce da ispadne da i ovaj na 90 peca na 120 m.Ej znash gde sam bacao na sajli 130 metara.hahahah

 

Zato i kazem tako se baca 140m

Ja priznajem daljinu u zabacaju samo na stadionu il nekoj nivi izmereno metrom.Sve ostalo rekla kazala,a na kraju i nije relevantno zeznuli smo temu covjeku.

Link to comment
Share on other sites

Odakle je druze sajla udaljena 120m?Mozda od zrenjaninskog puta?Ni jedna platforma nema 100m do sajle - maksimum 90, ako ima i toliko.Izvinjavam se za off topic.

mA JOK OD PANCEVACKOG MOSTA, NA KECU NEMA TA DALJINA A POZICIJE SA DRUGE STRANE MORAM DA PREMERIM PA CU TI RECI

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...