Jump to content

DD BAIT PROMO VIKEND


Recommended Posts

konacna lista

 

http://i42.tinypic.com/15ch84y.jpg

 

 

Rezultati po vrstama boila

 

1.Zebra mussel crunch

2.Freshwather snail sa podizacem

3.Monster Crab Crunch (pola tonuce sa pola pop-upa)

4.Crustacean Bechalan + Freshwater snail (pola-pola tonuce)

5.Black squid liver -jako dipovan

 

Najveca riba uhvacena je na Monster crab-prezentacija snesko

ct.Kristijan Sombor & Vlada BG

gallery_1_181_8823.jpg

 

 

Slike ce biti danas postavljene u exyucarp galeriji.

Opsirnije o celom dogadjaju mozete pogledati u Sledecoj emisiji Rtv Vojvodina - "Cari ribolova".,i sledecem broju casopisa "Ribolov" kojima se zahvaljujemo na podrsci i kompletnom pracenju tokom celog vikenda.

 

Posebno se zahvaljujemo KSR BANAT koji nam je pomogao da na njihovom prelepom jezeru Peskara uvelicamo ovaj dogadjaj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jedno do najboljih druzenja u zadnjih par godina.Pica bez limita kao i nagrade.Iako je bilo druzenje bilo je dosta i takmicarskog duha.Odlicna organizacija.Trebalo bi vishe uvoznika da sledi njihov primer.Shto se mene tice sa shikijem smo proshli super(kako smo se nadali odlicno smo se udali).Samo da mi neko poshalje sliku sa mojim sharanom od 11 kila da imam za uspomen.Josh da napomenem da su svi bili izvrsni domacini u svom boksu(to vladabg moze najbolje da potvrdi)Zao mi shto sam poneo samo 3 flashe rakije i jednu flashu vino.Sledeci put nosim po dva paketa od oba proizvoda.Pa nek rade pola-pola. 8)
Link to comment
Share on other sites

jedno do najboljih druzenja u zadnjih par godina.Pica bez limita kao i nagrade.Iako je bilo druzenje bilo je dosta i takmicarskog duha.Odlicna organizacija.Trebalo bi vishe uvoznika da sledi njihov primer.Shto se mene tice sa shikijem smo proshli super(kako smo se nadali odlicno smo se udali).Samo da mi neko poshalje sliku sa mojim sharanom od 11 kila da imam za uspomen.Josh da napomenem da su svi bili izvrsni domacini u svom boksu(to vladabg moze najbolje da potvrdi)Zao mi shto sam poneo samo 3 flashe rakije i jednu flashu vino.Sledeci put nosim po dva paketa od oba proizvoda.Pa nek rade pola-pola. 8)

Zaboravio si Janče da napomeneš da su dve flaše rakije otišle još pre nego što su kuglice sa mestima i mamcima uopšte bile izvučene 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Da i ja kazem koju o ovom lepom druzenju. Prvo sve cestitke organizatoru i kapa dole! Bilo je sjajno,puno pozitivne energije,nasmejanih lica zajebancija...

Pohvalio bih lozu koju je Jane doneo (nazalost nije dugo trajala) u Aprilu Jane molim te bar duplu dozu da poneses. Peskara,ja kao i moja ekipa ( Voja i Bacid) nismo pecali na ovoj vodi,voda jako interesantna dno puno rupa sprudova... i teska za pecanje. Mi se nismo iskreno mnogo ni trudili jer je druzenje bilo na prvom mestu. Sve u svemu divan vikend i hvala svima!

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu reci o boilama na koje smo mi pecali.Veoma zatvorena boila kao i sve kupovne ali kad je malo ogulish il uradish pola onda je stvarno dobra,lepa tekstura koja izvrsno ispushta atrakte u vodi.Shto se tice fresh water snail kao i shto sam najavio pre nego shto je izasho boila je izvrsna radi lepo u hladnoj vodi.Pop up je sa kremavim mirisom ispreplecen sa aromom snaila i odlicno ide u kombinacii.Cak shta vishe ide u kombinacii sa svim mesnim boilama bash zbog unikatnosti.Shto se tice dipa bio je po meni suvishe jak i gusci za ovo doba godine.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...