Jump to content

Micron Eos I M+


Recommended Posts

Ima li iko iskustva sa ovim signalizatorima? Nikako ne mogu da se odlucim sta uzeti i ne bih da pogresim (desavalo se vise puta), delkim, gardner ili fox.

 

Ovi fox mi deluju interesantno pa ako neko ima nek napise nesto. Unapred hvala.

Izvinjavam se u zurbi nisam ni video stariji post o eos-u tako da pitanje vazi samo za M+

Link to comment
Share on other sites

Eos se odavno ne proizvodi.Bilo je dosta mana na ovim signalizatorima zato su ih povukli sa proizvodnje i prodaje.M+ je naslednik proizvoda micron M koji se i dan danas proizvodi i koji je po meni u toj ceni neprikosnoven shto se tice kvaliteta i dugotrajnosti.Ja imam M2 koji je prethodnik M+ i imam ih 6 godina i dan danas rade kao prvi dan.AKo je i malo M+ ovima dvoje onda uzimaj bez razmishljanja
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
izmedju mx i mx2 nema razlike osim digitalnost stra tehnologija kod mx i nova za to vreme tehnologija kod mx2,senzibilitet je na dva stepena kod mx a kod m2 8 stepena(zamjena za MMX) i josh mx2 ima specijalno zashticeni tocak od vode.Oba su odlicna i oba su dokazala svoj kvalitet.Radi nove tehnologije bateriju vishe troshi mx2 od mx obicni.Medjutim retko mozesh naci i jednog i drugog kao nove neka stara zaliha,shto se tice obicnog mx ono shto je zadnje izashlo poput kompletic mx blue set blage veze nema sa starim fox mx.Rx je vec vrh za to vreme alarma u kategoriji najboljih sa komplet novitetima shto su izashli.Dokazan kvalitet u svakom segmentu,mada je izashla zadnje godine serija koja uopshte nije bila sklopljena u engleskoj i koja je veoma zaostala od kvalitet
Link to comment
Share on other sites

neshto si pobrko nemoguce da su istom cenovnom rangu rx i ostali ganicu,ako je stara serija rx je ubedljivo najbolji,ako ocesh male na lik lepe i uz to i koji ce da te sluze 100 godina sa osnovnim funkcijama prva dva su ti odlicna
Link to comment
Share on other sites

ne nego ja imam na ponudi polovne rx u istoj ceni kao nove mx i mx2. znaci mx i mx2 su novi i mx2 je skuplji za 2eur. a neznam mx+ kakvi su oni su mi lepi na oko. i dali mx imx2 imaju poseban prekidac poput sx za paljenje. nesto sam za starije varijante posto ne volim digitalne
Link to comment
Share on other sites

ne nego ja imam na ponudi polovne rx u istoj ceni kao nove mx i mx2. znaci mx i mx2 su novi i mx2 je skuplji za 2eur. a neznam mx+ kakvi su oni su mi lepi na oko. i dali mx imx2 imaju poseban prekidac poput sx za paljenje. nesto sam za starije varijante posto ne volim digitalne

 

Uzmi RX ako su u dobrom stanju i ako su nova seruja.Kod stare centrala je bateriju drzala max 2 dana.Takodje sam od prvog dana imao problem sa crvenim indikatorom koji je svirao jako cesto ali skoro nikada kad treba.Desavalo se da prespava run, a posle pola sata iz cista mira pocne da svira.Prodao sam ih i kupio nove i sa njima nemam nikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...