Jump to content

Century


Recommended Posts

  • 4 months later...
Sta je ovo iznad?? Century blankovi se prave iskljucivo u Engleskoj autoclav tehnologijom citao sam o njima u jednom casopisu i nijedan stap neide u proizvodnju dok se min. godinu dana testira na vodi u svim uslovima
Link to comment
Share on other sites

Sta je ovo iznad?? Century blankovi se prave iskljucivo u Engleskoj autoclav tehnologijom citao sam o njima u jednom casopisu i nijedan stap neide u proizvodnju dok se min. godinu dana testira na vodi u svim uslovima

Da se proizvode u engeskoj je tacno.da testiraju svaki shtap na vodi ne.nego svaki novi proizvod koji izbace a to rade svi.da su testirali svaki shtap ne bi imali toliko rekamacije na novu seriju za razike od stare

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onda su ovom mom prijatelju koji je uvoznik ovih stapova za Bugarsku poslali samo dobre stapove, dosad nema reklamacija ako se neracuna ljudska glupost i lomlenje stapova vratima auta i slicno !

PS. inace doooosta se tih Centuriya prodalo i prodaje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nigde nisam napiso da nevaljaju shtapovi.U 90% slucajeva sve shto je izradjeno u engleskoj handmade je odlicno i sa super kvalitetom.Shto se tice kvaliteta nove i stare serije pecao sam na staru i novu i josh pecam na novu.Nekoliko reklamacija shto stara serija nije imala je provodnik 50mm zna da odpadne onaj unutarnji deo.Lak na provodnicima ispuca nakon samo jedne godine korishcena(za razliku od starih koji i dan danas nema shanse da popucaju),oko lomljena shtapova da i nepricam i to ne ljudskom greshkom koji je razlog 90% svih lomljena shtapova nego zamaranje materijala.Ako kod tvog nema neznaci da nema nigde u svetu. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
Upravo te imam i nisu motke nego perfektni stapovi,Svasta se pise bez ikakvog osnova,moras da otpecas sa stapom da bi mogao da steknes svoje misljenje o istom a ne na osnovu price nekih koji su pecali sa svim stapovima na svetu,sto je nemoguce moras priznati.Meni je legao od prvog dana i prezadovoljan sam zaista po svim osnovama. :pivopija1:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo te imam i nisu motke nego perfektni stapovi,Svasta se pise bez ikakvog osnova,moras da otpecas sa stapom da bi mogao da steknes svoje misljenje o istom a ne na osnovu price nekih koji su pecali sa svim stapovima na svetu,sto je nemoguce moras priznati.Meni je legao od prvog dana i prezadovoljan sam zaista po svim osnovama. :pivopija1:

 

Ne pise se tako samo o stapovima, nego i o svemu ostalom!

Svi sve znamo, svi smo za sve strucni, a malo je nas koji smo u rukama drzali ili koristili nesto od toga!

Link to comment
Share on other sites

Ne pise se tako samo o stapovima, nego i o svemu ostalom!

Svi sve znamo, svi smo za sve strucni, a malo je nas koji smo u rukama drzali ili koristili nesto od toga!

 

Tačno tako.Zapitaj se samo koliko si puta i ti sam komentarisao nešto što si samo video na internetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kakvi bre tvrdi fg . ali svako po svom misljenju moze ti reci, po meni spadaju u srednje mekse stapove na ribi i radi ceo stap kad vadis ribu a extra jake i bacaju velike tezine inace su odlicni stapovi. a sto se tice komentara ja sam jedan od onih koji komentarisu ono sto su koristili i inace ne komentarisem nesto sto nisam probao i koristio. naravno opet kazem moje misljenje to.
Link to comment
Share on other sites

Tačno tako.Zapitaj se samo koliko si puta i ti sam komentarisao nešto što si samo video na internetu.

 

Retko kad!

Da ne kazem nikad!?

Prokomentarisem da mi se dopada ili ne, ali samo vizuelno, i na tome se moj komentar zavrsava...

Upravo iz razloga sto to nesto nisam imao prilike da koristim!

Link to comment
Share on other sites

kakvi bre tvrdi fg . ali svako po svom misljenju moze ti reci, po meni spadaju u srednje mekse stapove na ribi i radi ceo stap kad vadis ribu a extra jake i bacaju velike tezine inace su odlicni stapovi. a sto se tice komentara ja sam jedan od onih koji komentarisu ono sto su koristili i inace ne komentarisem nesto sto nisam probao i koristio. naravno opet kazem moje misljenje to.

A šta bi to bile velike težine?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ove godine razmisljao da kupim posto su mi bili ponudjeni novi fg 3,5 lb po pristupacnoj ceni, Na oko nista specijalno, sklopim stap malo protresem stap mi je bio tezak , jak je ali isto tako i po malo glindzav,kratak rukohvat za moju visinu 1,87cm, po mom misljenju nista vise od prosecnog stapa ! Nekome mozda odgovaraju!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...