Jump to content

Richworth Super Tutti


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

ovo je euro pakovanje koje se danas moze naci kod nas na trzistu

da mi smo na ove boile pecali extra cele sezone pre par godina pa ih jedno vreme nije bilo pa su se ove godine pojavila ista ova pakovanja ali nemaju ni delic efekta tj rezultata kao te iste boile pre par godina...govorim o istom pakovanju koje je david postavio

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li si siguran da su ista pakovanja... slicna su, svetlo plava... ja sam do skoro mislio da su ista, nisam ni primetio razliku iako ona nije bas mala

Pa na ove smo pecali ranije a ove nove kese mislim da su iste sad vec nisam siguran....sustina je da su i one od ranije i ove nove bile euro baits na one originalne koje je Jane postavio nikada nismo pecali

Link to comment
Share on other sites

http://pechemag.fr/dotclear/images/bouillette_richworth.jpg

ako nisam pogresio, ovo je staro original pakovanje, vrlo slicno euro pakovanju... zato sam mislio da si mozda pomesao i mislio da pecas na iste boile :)

 

bilo kako bilo, ja ni dan danas ne idem na pecanje bez njih :)

Link to comment
Share on other sites

ako nisam pogresio, ovo je staro original pakovanje, vrlo slicno euro pakovanju... zato sam mislio da si mozda pomesao i mislio da pecas na iste boile :)

 

bilo kako bilo, ja ni dan danas ne idem na pecanje bez njih :)

 

E u pravu si Milanche moguce da je to pakovanje .....sve u svemu lepo smo pecali na taj tutti stari a onda smo poceli polako da rolamo domacice i mislim da ni jedna kupovna boila ne moze da se meri sa dobrim domacim mixom mada po nekad kupovne umeju da iznenade npr. desilo nam se da brate nece nista a imali smo bar tri vrste domacih boila, provereno lovnih ali nece...kukuruz isto...ali kad smo zabacili na demona kupovnog krenula je zajebancija tako da smo sa ubedljivo zadnjeg mesta za tih par sati pecanja zavrsili kao sesti....eh da je trajalo malo duze...... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sad necu da hvalim ricword ali meni uvek peca sad nepecam ja nesto dugo ali uvek kada sam isao dali to bilo na miku ili negde drugde imao sam ribu ja mislim da sve zavisi i od prezentacije ali nemojte misliti da je losa bojla jer ima voda gde je naviknut na neku bojlu tj neku ukus. sve zavisi i od napanutosti vode . nenam za ostale ali meni peca i uvek cu ga imati pricam o tom evro pakovanju sto ima da se kupi kod nas
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

richford je moja prva boila kad sam poceo da pecam sarana 2000 god.uvek sam nosio tutti,jagodu i belu cokoladu.nikada nisu izdali pa cak sam i na tamisu na njih dobijao ribu.tih godina nista nije moglo da se poredi sa richwordom pogotovo sa tuti frutijem.posle sam poceo da sam pravim boile tako da ga nisam kupio 7-8 god. i ne znam kakvi su ti novi ali za mene je rich.najbolja firma za gotove boile

Link to comment
Share on other sites

Sad ispade da sam se stiso pa ti dao samo 10 boila  :sorry:

Posto ja retko pecam i nemam neki pribor i ne ulazem mnogo para u isti boile koje koristim su jeftine. A ta boila je stara 2 sezone sad ulazi u trecu... Tako da joj je mozda i to pomoglo da odoleva cverglanu. Nekad se i na nju zaleti po koji cverglan ali mnogo manje tj bas retko od npr jagode koju opeljesi odma cim dodirne vodu. Da si mi reko dao bih ti ja jos. Ove sezone planiram da kupim isto od starbaitsa ali neke kvalitetnije za instant pecanje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...