Jump to content

Carp Lider Cupovi I Liga 2012.


Recommended Posts

DEBELJAČKA JEZERA -ZA SADA TERMINI KOJI SU DOGOVORENI

27.-29.04.12 KOT 200 E

11.-13.05.12.KOT 200E

25.-27.05.12. PRVO KOLO

22.-24.06.12.DRUGO KOLO

27-29.07.12.TREĆE KOLO

24-26.08.12.ČETRTO KOLO

28-30.09.12.KOT 200 E

Link to comment
Share on other sites

U dogovoru sa Jezerom Debeljača se smanjuje kotizacija za Carp Lider Debeljača sa 8500 din na 7000 din po kolu jer imaju razumevanja za finansisku situociju naših takmičara POZ

ps.ostaje da svako kolo bude peh. i medalje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

PITANJE ZA TAKMIČARE KOJI PLANIRAJU DA PECAJU CARP LIDRE CUPOVE NA JEZERU ''MIKA ALAS ''

1.Dali mesto br 1 da peca ili ne jer sve više ekipa to pitanje postavlja ?

2.Ako to mesto ne peca dali ga spojiti sa mestom broj 2 ili ga skroz izbaciti

Mene kao organizatora to ne zanima jer ako pecamo za pehare i kotizacija npr je 7000 din podignem za 500 din i rešen problem ili ako je 150 e -165 e itd zanimaju me samo iskreni odgovori i molio bih da ne komentarišu pojedinci koji ne planiraju da se takmiče kod mene HVALA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PITANJE ZA TAKMIČARE KOJI PLANIRAJU DA PECAJU CARP LIDRE CUPOVE NA JEZERU ''MIKA ALAS ''

1.Dali mesto br 1 da peca ili ne jer sve više ekipa to pitanje postavlja ?

2.Ako to mesto ne peca dali ga spojiti sa mestom broj 2 ili ga skroz izbaciti

Mene kao organizatora to ne zanima jer ako pecamo za pehare i kotizacija npr je 7000 din podignem za 500 din i rešen problem ili ako je 150 e -165 e itd zanimaju me samo iskreni odgovori i molio bih da ne komentarišu pojedinci koji ne planiraju da se takmiče kod mene HVALA

Dragane ja sam za to da se izbaci jedinica i naravno da se spoji sa dvojkom. Mislim da je to ok,da ne bi bilo totalno razočaranih kada neko izvuče jedinicu. Mada kako god se dogovorite ja pecam.
Link to comment
Share on other sites

Dragane ja sam za to da se izbaci jedinica i naravno da se spoji sa dvojkom. Mislim da je to ok,da ne bi bilo totalno razočaranih kada neko izvuče jedinicu. Mada kako god se dogovorite ja pecam.

Hvala na iskrenosti
Link to comment
Share on other sites

mogu samo da prokomentarisem vezano za tvoja dva pitanja, za miku i 1 (keca)?

svi znamo da u aprilu mesecu ako izvuces keca mozes samo da sedis i da palces, kao sto se i desavalo ranijih godina,

dok maj i jun, kad riba udje u mrest sasvim solidno moze da se peca, cak su neke ekipe i bile u plasmanu u tom periodu

e sad, ako se izbacuje kec, nema potrebe da se spoji sa dvojkom bas iz tog razloga, izvuces dvojku u maju, pa bacis sve stapove u keca i pesma.....

ako si resio da izbacis keca, bolje je skroz izbaciti, neka peca 12 ekipa, i to je to....

MISLIM DA JE FER ............POZZ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...