Jump to content

Exyucarp Aprilsko okupljanje Part II


Bacid

Recommended Posts

Ja bi rado da vas povezem bez razlike na sudenje il ne al teshko i sa kuferom odozgo da nas sabere. ;)

 

BAsh tako bobane taktika za najvecu

 

Merenje ce biti zvanicno sa sudijama samo za najvece ribe tog dana kod svake ekipe(ja cu moju ribu da merim i tako cu znati koja je najveca)

 

Prelazim 550 km u jednom pravcu da bi se druzio(pardon 5 ljdu iz makedonije dolazimo),malo napecao i malo svugde galamio u svakom boxu namerno :crazy: i josh ako i osvojim jedan od ovih trofeja to mi je za ovu godinu puna kapa

 

DA nezaboravimo da smo 50% vec uradili sa time shto smo pomogli Sinishi,sad ostaje da se druzimo onako kako se i sinisha druzi obicno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A sto se tice broja stapova netreba praviti toliku frku,mislim da je dovollno na 4 da se peca s obzirom na samu kolicinu ribe koja je ubacena i njen prosek u kilazi,pa ljudi kad se uzme sve u obzir nek bude prosek 5 kg a 20tona,to je u broju glava oko 4000 hiljade aman i to na 750 metara kolika je staza,ja nebih da se vracam kuci sa teskom upalom misica,mislim da ni na miki nema toliko ribe,a iskreno malo bi da se i druzim a ne samo da lupam kontre :D
Link to comment
Share on other sites

posto vidim da je vecina u gorjim postovima pisala da je za to da se plate sudije i ja mogu dati svoj doprinos da takmicenje bude bolje i da je bolje sa sudijama ivecina se zato i spremala, pa mogu kako sam vec reko da pomognem kao sudija pa ja i kolega mozemo suditi bez ikakve nadoknade samo sto je vec on napisao da nam se plati put jer imamo sigurnih 800-900 km u oba pravca. mislim da to i nije mnogo za 26 ekipa da plati po 500 din po ekipi naravno za benzin i nista vise i eto dvojica dobrovoljaca . i ujedno mislim da to bez merenja i bez sudija nije to to . verujem da pola od takmicara da su znala da nece biti sudjenja mozda nebi ni ucestvovala.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sad je vecina za merenje a kad se traze dobrovoljci za isto niko da se javi! Znaci skoro svi su za merenje ribe ali neko drugi da to radi a da ne bude placen za isto! Jbg sad,to malo tesko. pravila su takva i treba ih postovati!
Link to comment
Share on other sites

Ako postoji dobra volja da se doplati jos neka kinta za sudjenje a ima dobrovoljaca za sudjenje sto da ne,ja se slazem!!! Da damo jos koju kintu kad smo pukli ovoliko , Ako ljudi mogu da se organizuju za dolazak ja dajem glas ,ali na broj ekipa i kolicinu ribe koje ima potrebno je vise od 3,4 ljudi za taj posao sudjenja i merenje ribe ,jer ovako sve malo gubi draz,ali da od sebe nepravim crnu ovcu slozicu sa vecinom sta zeli i kako hoce!!!!!!!

pricao sam sa vladom,sreckom i krletom kao kapitenima, slazu se za doplatu za sudjenje naravno i ja ispred svoje ekipe,ako i ostale ekipe imaju ovakvo misljenje nek iznesu,jer vremena skoro da nemamo pozzz

Link to comment
Share on other sites

i ja se slazem za doplatu kao sto je boban rekao, a ako do toga i ne dodje molio bi organizatora da nam izadje u susret i postavi nas da pecamo jedan pored drugog a tice se ekipa= moja , vlada i kris , krle i milan i naravno bobanova
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ljudi pa ako se ne peca da se meri ajde da se ne deli po boksove nego da i mi ponesemo stapove i da zabacimo ida se druzimo samo- zasto onda ogranicenja mesta tj. ucesnika
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Drugovi

 

Riba se nece meriti, jer je ovo pravo druzenje humanitarnog karaktera a ne takmicenje.

Ko je ovo doziveo kao takmicenje i misli da smo ga ista obmanulu zbog "Ne merenja" neka se javi i novac koji je uplatio bice mu vracen u keshu.

Molim vas bez polemika vise na ovu temu, unapred hvala na Razumevanju.

 

 

Pehari kao i sponzorske nagrade za TRI NAJVECE RIBE su obezbedjeni.

 

Sponzori nagrada

 

1.RIA

2.CARP SYSTEM

3.CARPOLOGIJA

 

Pehari JANE i EXYUCARP

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pehari kao i sponzorske nagrade za TRI NAJVECE RIBE su obezbedjeni.

 

Sponzori nagrada

 

1.RIA

2.CARP SYSTEM

3.CARPOLOGIJA

 

Pehari JANE i EXYUCARP

 

4. jedan vikend pecanja u agenciji "Čari Dunava" Poklon Kristijana iz Sombora

Link to comment
Share on other sites

Kao što Bacid reče, Ekipa koja ulovi najveću ribu ima od mene poklon vikend pecanja u Ritu ili na dunavu, po želji. Na hranjenom mestu, sa upotrebom čamca, vodiča, prenoćište.... Ako slučajno moja ekipa ulovi najveću ribu(tj ako Vlada ode negde malo da prošeta), onda naravno onaj ko bude imao drugu najveću :) :)
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...