Jump to content

Vic Meseca


srele sajmon

Recommended Posts

Umrla pirocancu majka i on otisao da da citulju,da ne bi mnogo platio sastavi naj kraci tekst citulje koji glasi -ZBOGOM DRAGA MAMA-

zena na oglasnom mu kaze da moze jos nesto napisati jedna rec ili deset isto se placa.Uze pirocanacponovo da pise=DRAGA MAMA ZBOGOM,PRODAJEM FICU 73.GODINE U VOZNOM STANJU .

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Otišao naš političar kod poslovnog partnera Grka, a ovaj živi u super luksuzu.

 

NAš POLITIČAR:

- "Kako si uspio sve ovo steći?"

Grk:

- "Vidiš onaj most tamo?"

NAš POLITIČAR:

- "Vidim."

Grk:

- "Taj most je trebao biti širok 55m, a napravio sam ga širokog 50m i od para za tih 5m je sve ovo."

Grk sljedeće godine dođe kod našeg političara, a ovaj u triput većem luksuzu od njega.

Grk:

- "Kako si uspio za samo godinu dana steći sve ovo?"

NAš POLITIČAR:

- "Vidiš onaj most tamo?"

Grk:

- "Ne vidim."

NAš POLITIČAR:

- "Eeeeee."

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Komsija spasao pirocancu dete da se ne udavi,pa pirocanac dolazi da mu se zahvali. Zdravo komsijo ti li mi spasi dete iz nabujalu reku .. Ja sam komsijo....Porocanac ce A KUDE MU JE KACKET... :rofl: ...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bio stranac kod nas i imao neki udes,ludilo i zaglavi u bolnicu i trebala da mu se da krv.dodje pirocanac i da coveku krv.kad se stranac oporavio dodje da se zahvali pirocancu i kaze mu oces sad da ti dam 5000 evra ili kad dodjem kuci da ti posaljem 50000.kaze pirocanac daj 5000.pitaju ga ljudi posle jeli bre jesi lud sto nisi cekao da ti posalje 50000.jeste kaze dok dodje do tamo ima da mu proradi moja krv pa necu nista da dobijem :D
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Naslikao Suljo svoju prvu sliku, pa je donio u galeriju.

Gleda vlasnik galerije i kaže:

"Nije loša, a kako se zove?".

"Mujo u Zenici" - kaže Suljo.

"A ko je ova gola žena na slici?"

"Fata".

"A ovaj goli muškarac pored nje?".

"Huso"

"A gdje je Mujo?"

"U Zenici".

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Covek izgubljen u vremenu i prostoru je stalno govorio: TAAAAAAMOOOOOO, TAAAAAAAMOOOOOOOO! Prolaznik ga ugleda, i napravi se pametan i odvede coveka TAAAAAAAMOOOOO... Kada su stigli "tamo", on pokazuje prstom na jednu zgradu i govori: ZGRAAAAADAAAA, ZGRAAAAADAAAA. Odvede ga u zgradu... Opet izgubljeni: Stepenice, stepenice.... Ovaj ga odvede uz stepenice... Oglasi se ponovo: Soba 38, soba 38... Nadju oni sobu 38. Zvooniiiii, zvoooniiiii.... Ovaj pozvoni. Beeeeziiiii, beeeeziiii...
Link to comment
Share on other sites

Odem ja na pecanje zabacim isve po redu zaspim na stolici sa prekrstenim nogama oglasi se indikator ja skocim pa za stap kontra istog trenutka padnem ko pokosen imam ribu ljudi me gledaju a ja se valjam po zemlji kao lud i pokusavam da zamaram ribu .Svi me gledaju misle neki novi stil pecanja a meni noge UTRNULE neosecam ih .Tog trenutka nisam znao dali da se smejem ili da placem to pecanje nikad necu zaboraviti kolena su me bolela tri nedelje ...POZDRAV!!!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Tri Crnogorca na lokalnoj sahrani pitaju jedan drugoga:

- A što bi ti voleo da tvoji prijatelji kažu nad tvojim odrom kad umreš?

- Ja bih voleo da kažu „Bio je dobar prijatelj, suprug i otac“ – reče prvi.

- Ja bih da kažu „Bio je veran Božji sluga i učinio je nešto po čemu će ga ljudi pamtiti“ – reče drugi.

- Ja bih voleo da kažu „Viđu ga, mrda se!“ – reče treći.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Išli na golf Mojsije, Isus i vremešni starac. Puca Isus,loptica pravo u vodu, ali ipak je on Isus, loptica ne potone, on dotrci do nje hodajuci po vodi i pogodi iz druge ravno u rupu.

Puca Mojsije, njemu isto ravno u vodu, ali mu potone. No, nije problem, Mojsije razdeli vodu i po suvom pukne i pogodi iz druge.

Puca napokon i vremešni starac i njemu isto prema vodi, ali baš u trenutku kada je trebala pasti u vodu, iskoci riba i zgrabi je. Na ribu se obruši galeb i zgrabi je. I baš u trenutku kad je nosio preko rupe, riba otvori usta i loptica padne u rupu.

Na to se Isus okrene i kaže:

- "Ma daaaj, tata, dosli smo da igramo golf a ne da se zajebavamo"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...