Jump to content

Vic Meseca


srele sajmon

Recommended Posts

Zaustavi policajac uduvanog vozaca i kaze:molim vas vozacku i saobracajnu!Vozac onako uduvan ja ne znam gde sam.

 

Policajac opet uljudno:molim vas vozacku i saobracajnu.Vozac opet,pa ne znam gde sam.

 

Policajac viknu PA JEL TI ZNAS KO SAM JA????Te ce na to vozac,eto vidis ti ne znas ko si, ja ne znam gde sam,pa sta hoces od mene!

Link to comment
Share on other sites

Umro pirocancu deda,pa on ode do prodavnice da kupi urnu.Pita prodavaca posto su,a prodavac krene da nabraja:

pa znate imate ove od 500 e,350 e i ove neke obicne od 150e.Pirocanac razmislja,gleda po prodavnici i ugleda staklenu teglu u cosku.

Pita prodavca koliko kosta,kaze prodavac gospodine to nije urna to je tegla i nije na prdaju,ali za tebe moze za 50 din.

Na to ce pirocanac daj ti meni teglu deda je i onako uvek voleo da gleda kroz prozor :rofl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sretnu se bivši in trenutni muž ... I bivši sarkastično pita trenutnog:

"Pa kako je korištena roba?"

A trenutni muž mu odgovori :

 

"Pa prvih 5 cm, tako, tako... ali sve na dalje ... ko nova!"

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Javlja se slušalac telefonom u radio program i kaže: - Ja sam našao novčanik!

- Dobro i šta ste našli u njemu?

- Pa, imalo je 1500 evra, 150 000 dinara i lična karta na ime Zoran.

- I, dobro.. Šta želite sada?

- Pa, ako može jedna pesma za Zokijaaaa!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moram da vam ispričam dve dogodovštine iz ovog mog kraja. Za prvu kažu da se stvarno dogodila na Čačanskoj pijaci a za drugu nisam siguran.

 

Čiča Gvozden Ilić je jedan od većih proizvođača u ovom kraju i ima na pijaci 4 tezge i poveći prostor između njih. Tu je lepo u veliku piramidu složio kupus... slagao celo jutro da bude "pod konac". Negde oko podneva prilazi jedna "dama", došla na pijacu kao za modnu pistu obučena i pita ima li crvenog kupusa. Gvozden kaže da verovatno ima po koja glavica i crvenog u gomili ali ona insistira da hoće nekih desetak glavica ali samo crveni i da joj dozvoli da ona tu prekopa i nađe. Slaba prodaja, stoji već pola dana... Gvozden računa da je bolje da joj dozvoli bar da proda nesto. Razbuca ona celu gomilu, nađe nekako desetak glavica crvenog kupusa, oljušti po dva tri lista sa svake dok ne dođe do onih svežih i onda otvori torbicu i izvadi poduži perorez i krene da iseca i vadi ono "srce" iz glavice gde je bila peteljka. Nekako izdrža sve to Gvozden, al kad je počela da vadi "srce" prekipelo mu pa joj reče:

Gvozden: Šta je sad to mlada?

Žena: Pa ništa, ovo mi ne treba, i onako ću to da bacim...

Gvozden: E pa da ti ja rečem mlada... pre neki' četr'estinu godina i ja sam uz pola kila pičke mor'o d' uznem i še'set kila guzice!

 

-------------------

 

Neka tri Beogradska novokomponovana mangupa krenu u lov. Parkirali džipove, okačili dvocevke o ramena i uzeli onaj veliki tranzistor "Geto-blaster" sa dva zvučnika, odšrafili turbo-folk i krenuli niz polja. Ore se polja od muzike, oni cirkaju iz pljoski i polako... Poplaše tako nekog zeca iz žbunja o on jurne ka malom bagremaru na jednom brežuljku. Skinu oni brzo puške... gruu... gruu... ali ništa. Odluče da idu za njim i kad pređoše iza brežuljka vide nekog čiču kako čuva ovce. -cenzurisano-, pobeže im zec al' k'o vele ajde bar da se zabavimo da zezamo čiču. Priđu i pitaju:

Jeli čiča, da nisi video nekog zeca da je protrčao?

Čiča: Jesam, eto maločas.

A jesi li video jel muški ili ženski?

Vidi čiča da ce da ga zajebavaju pa reče: Muški je bio.

A otkud znaš čiča leba ti?

Pa kad je trčao pored mene dobaci mi: Čiča, ako vidiš neke Beogradske šiljokurane sa puškama, kaži im da mogu da me u'vate za ku*ac!

Link to comment
Share on other sites

Dosao ciga na autobusku stanicu,pridje salteru i pita sluzbenika:

 

El mogu da dobijem jedan sendvic?

 

Sluzbenik mu odgovara:

 

Bezi budalo,kakav sendvic,ovo je autobuska stanica a Ja sam dispecer.

 

A dispeces dve kifle,gladan sam?

 

Kaze ciga... :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Policija je sprovela akciju hvatanja pijanih vozača.

Naravno, smeste se ispred najprometnije birtije i čekaju.

Oko fajronta krenuli svi napolje iz kafane...Promatraju policajci i primete jednog koji izlazi na parking i pokušava da nađe svoj auto, proba jedan da otključa, proba drugi, pada, ustaje, tetura se i nakon dobrog padanja po parkingu i traženja svog auta, naravno parking se u medjuvremenu ispraznio, pronalazi auto i kreće kući.

Naravno, patrola koja ga je promatrala odmah ga zaustavi i gurnu mu alkotest koji pokaze 0,0.

Gleda njega policajac u neverici i kaze:

- Ma daj, kako imaš 0,0 a tu padaš po parkingu već više od pola sata?

Vozač odgovara:

- Jebi ga, večeras sam ja morao da budem mamac

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Честито бебе! Да ви е живо и здраво!

- Благодаря!

- Как го кръстихте?

- Издислав.

- На кого?!?!?!

- На песента от White Snake "Is This Love?"

 

 

:crazy: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Pita Haso Muju:

"Znas li ti Mujo koja je razlika izmedju WC skoljke i bidea?"

"Ne!", odgovori Mujo.

"Znaci ti si taj!"

 

 

Pre puno godina stvori Bog muškarca i ženu. Gleda on muškarca i kaže:

- Ti si super ispao... a zatim pogleda žensku i reče:

- Jebi ga, ti ces morati da se šminkaš!

 

 

Dolazi muz kuci "pod gasom" i naravno zena ospe "paljbu" na njega:

-Pijanico, sram te bilo itd...

-Cekaj zeno; koliko puta sam te je*ao ovog meseca?

-4 puta.

-A kolko sam se puta napio ovog meseca?

-Jednom.

- Pa sto me ne zoves je*acu nego pijanice?

Link to comment
Share on other sites

Pita mali ciga caleta : " Tata , kako to da mi primamo toliku novcanu pomoc , a nista ne radimo ? "

 

"Pa vidis sine , to ti je demokratija " , odgovori mu otac .

 

" A jel' to nervira ove sto nisu cigani ? " , opet ce mali ciga .

 

"Pa nervira ih sine , al' to je vec rasizam " , rece mu cale .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...