Jump to content

Fazanerija Ub


Recommended Posts

  • 8 months later...
O tih 3-5 tona pricaju od septembra! Rekli su bice bice u oktobru, u oktobru-bice u novembru, u novembru bice u decembru.... Pa na prolece, a sad i uskoro!! Nadam se da je to uskoro u 2015. godini i da ce stvarno biti uskoro!!
Link to comment
Share on other sites

Da,da pricaju od septembra kako ce ubaciti. Narednih dana kao treba da stigne,bice lepog pecanja,jos da dozvole nocno pecanje i bice super.

Da li je bilo nekada dozvoljeno nocno pecanje na ovom jezeru? Ovo pitam zato sto sam pre par dana

cuo od coveka koji je blizu Uba da je pecao nocu, pa mi nije bas jasno. Inace svracao sam na "Okno" pre

desetak dana i deluje mi dosta zapusteno.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja cuo treba da se ubaci 2tone ribe od 3-4kg uskoro. A nocno pecanje je bilo dozvoljeno samo za ljude od poverenja tj. one koje ribocuvar poznaje licno bar sam ja takav utisak stekao. Ja sam samo jednom pecao noc i ubila me kisa nisam izlazio iz satora..... Stalno se cujem sa Bokijem sa Uba i cim ubace ribu javljam ovde. To mi je omiljena destinacija bila do poplave u poslednjih 4 god u proseku sam u sezoni 2 puta nedeljno bio na jezeru. Bio sam neposredno posle poplave dok je voda bila kao oranje i imao 4kom. Posle toga sam sa drustvom bio i nas troje smo imali 18 riba na dve platforme,onda opet sam i ni udarac i jos jednom sa drustvom i dobio dva mala od 200-300gr i jednog od mozda 4-5kg i to je to. Vise nisam ni isao jer sam navikao da se na toj vodi napecam pa po meni nema svrhe ici. Valjda sam navikao na minimum 12-13 komada po pecanju pa me sada ovo smara..... Ali gledam ovih dana Veran i Pedja kace slike sa Uba... Pecali su 9 i 10 box. Ima ribe ne kazem da nema ali je bas malo ostalo. Ako bi stvarno poribili sa te dve tone  to bi bilo super za pocetak....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...