Jump to content

Odelo


JaneMk

Recommended Posts

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425423_3184161687103_1357580149_3223758_1746787531_n.jpg proslo sve vremenske uslove,cista 5-ica za trakker tundru,pretoplo,cini mi se,vise bas za hladne dane,za prolece i jesen mozda je bolje resenje trakker 5 u 1 bundle

ti nisi odlepio ti si se zakuco haha ha ha ha ha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sam si sebi odgovorio! To odelo, i sva druga takva odela se ne smeju prati u mašini. Biće ti bolje sada kad si ga naprskao sprejom ali neće biti kao nekad

E sad pitanje je kako uopste prati odelo koje se veoma cesto isprlja...ne razumem , valjda ga ne treba prati sa nekom hemijom , dodavanje omeksivaca i tih stvari ali ne razumem kako opratri odelo ako ne u masini...necu valjda da ga perem na ruke ili da ga stalno nosim na hemijsko

Link to comment
Share on other sites

mislim mozda gresim,da onaj duks uinutra na rajfeslus sto je kao cebast moze u masinu. A jaknu prebrises sundjerom,jer ne verujem da ce iznutra da se prlja

Ne znam, danas mi stize tundra, imam pertex jacket od trakker-a nekako mi je nemoguce da cu moci samo da ga brisem....cudno mi je da proizvodjac ostavi takvu mogucnost da nikada ne mozes da operes odelo ljudski jer ces ga u suprotnom baciti...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, danas mi stize tundra, imam pertex jacket od trakker-a nekako mi je nemoguce da cu moci samo da ga brisem....cudno mi je da proizvodjac ostavi takvu mogucnost da nikada ne mozes da operes odelo ljudski jer ces ga u suprotnom baciti...

stigla tundra od trakkera , materijal predobar, nema ni govora o suvise plastike, iznutra izgleda kao vojna vreca, pantalone isto, idu preko bubrega visoko tako da kad legnes, ne zebu bubrezi....mislim da cu dukser koji se stavlja na jaknu iznutra odmah skinuti jer je i ovako jako topla....sve u svemu za malo para mnogo muzike....ja sam prezadovoljan!

Link to comment
Share on other sites

stigla tundra od trakkera , materijal predobar, nema ni govora o suvise plastike, iznutra izgleda kao vojna vreca, pantalone isto, idu preko bubrega visoko tako da kad legnes, ne zebu bubrezi....mislim da cu dukser koji se stavlja na jaknu iznutra odmah skinuti jer je i ovako jako topla....sve u svemu za malo para mnogo muzike....ja sam prezadovoljan!

i bicees prezadovoljan ali ti je samo za hladne dane inace je preeeeeeeeevise topla tundra videces. sve u svemu super i bolje nemas za te pare
Link to comment
Share on other sites

i bicees prezadovoljan ali ti je samo za hladne dane inace je preeeeeeeeevise topla tundra videces. sve u svemu super i bolje nemas za te pare

ma za to mi i treba, za zesce hladne prolecne noci....i jesenje pogotovu oko cetiri ujutru pa kad udari muka da te uhvati..., za leto i kasno prolece imam drudge stvari...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Ima li neko iskustva sa Traker odelom koji se prodaje /jakna,pantalone,duks,kapa i majca/kod nas?Cena mu je relativno dobra pa me zanima da li zadovoljava potrebe./naravno ne za -10/

dana na kisi pecao 4 sata , skobalja na plovak, imao sam traker tundru na sebi, nigde nije propustila. Vrh, moja preporuka, ove prologic nisam koristio i nemam sta da kazem o njima

Link to comment
Share on other sites

nikola99, on 21 Dec 2010 - 18:42, said:snapback.png

Ima li neko iskustva sa Traker odelom koji se prodaje /jakna,pantalone,duks,kapa i majca/kod nas?Cena mu je relativno dobra pa me zanima da li zadovoljava potrebe./naravno ne za -10/
dana na kisi pecao 4 sata , skobalja na plovak, imao sam traker tundru na sebi, nigde nije propustila. Vrh, moja preporuka, ove prologic nisam koristio i nemam sta da kazem o njima

 

Komplet za koji kolega Nikola pita nema nikakve slicnosti sa Tundrom , odelo je za klasu bolje od Tundre sto ni u kom slucaju neznaci da je tundra losa, ali samo po hladnom vremenu !

Link to comment
Share on other sites

nikola99, on 21 Dec 2010 - 18:42, said:snapback.png

 

Komplet za koji kolega Nikola pita nema nikakve slicnosti sa Tundrom , odelo je za klasu bolje od Tundre sto ni u kom slucaju neznaci da je tundra losa, ali samo po hladnom vremenu !

epa vidi ovako vasile , da ne ispadne da se samo neko ubedjuje ali ja sam vec vise puta pisao da pisem iz iskustva . imam i jedno i drugo odelo o kome ti pricas i nemogu da kaze da je za klasu bolje . odakle tebi taj zakljucak? A moje iskustvo kaze da su  u istoj  klasi i da je jedno za extremne hladnoce a drugo obicno letnje za kisice . jer sam na prolece bio na jednom kupu kada kisa nije stala 48 sata i nekazem da mi je tanje odelo propustilo ali sam od te vlage imao hladnocu pa sam na kraju morao da obucem tundru . jer tundra isto sto posto ne pusta vodu a kad te kisa neprestano kvasi mora da ti zahladni. i po cemu je za klasu bolje?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako pricamo o odelu bundel deal kod engleza nazvan a verujem da jeste jer drugi takav komplet neznam je odlicno odelo.Prvo zato shto nepropusta kisu.Drugo veoma toplo do odredjene granice sa flisom unutra.Trece veoma lako se skidaju pantalone jer imaju sa strane zip.Nisu kao zimske pantalone do gore sa tregerima vec samo pozadi.Meni je bilo odlicno al zena ga sjebala u mashini za ves.Kupio jackal i mogu reci da je od trakkera najbolje nesto.

 

Shto se tice bundel deal komplet sa trakerovim pododelom staro ne ovo novo je kombinacija za sve moguce situacije.Tako da podrzavam vasila

Link to comment
Share on other sites

ma to ko koga podrzava to neka radi i dalje neka ga podrzava :rofl:  ali po kom osnovu je za klasu bolje. alo bre ljudi ne hvalim ono sto imam kao vecina , imam i jedno i drugo su mi u funkciji i jedno je za leto i samo za leto pantalone nisu za oktobar i novembar a pogotovo kad je kisa . a za pod odelo nemogu reci nista jer to ne koristim a sta bi bilo kad bi pododelo obuko ispod tundre . pa to ko da si u afriku u sred leta. pa nema sporedbe nikako . znaci jedno je za jedne uslove a drugo za druge i kraj . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vtdim da ovde ima dosta duhovitih momaka, nemam nameru da nikoga nesto ubedjujem a niti to mogu.

Pisem samo na osvovu toga sto imam tu priliku da probam apsolutno sve sto uvoznik ddonese ovde od Trakera, a i sam licno imam dosta tih stvarcica.

Vlado Tundra je radjena za niske temperature , daleko od toga da se nemoze nositi i u proljece kada skines donji deo na jakni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i ne treba niko nikoga da ubedjuje nego da se iznesu vidjenja i iskustva o svtarima o kome covek pita,ali samo iskustva, ne cuo sam i slicno. nismo mi prodavci robe pa da hvalimo to sto imamo. Lepo sam napisao iskustva o tundri  i nista vise, reko sam da drugo nisam ni koristio. A taj 5d kako ga zovu je odelo za leto, i kraj proleca

Link to comment
Share on other sites

Ako mislite na bundle komplet pantalone su veoma loseg kvaliteta:

1) brzo su izbledele

2) otvorio se snir sa strane 

3) cepaju se ko flis papir

I po boji i po kvalitetu ne uklapaju se u ostali deo kompleta 

Link to comment
Share on other sites

Ako mislite na bundle komplet pantalone su veoma loseg kvaliteta:

1) brzo su izbledele

2) otvorio se snir sa strane 

3) cepaju se ko flis papir

I po boji i po kvalitetu ne uklapaju se u ostali deo kompleta 

neznam odakle i takva informacija , a moze biti zavisi gde je kupljeno i kolko je to stajalo ja ga imam 3-4 god i znam jos najmanje 5 ljudi koji ga imaju i nemaju takvih problema mada oce da izbledi kacket. meni je izbledeo ali od sunaca i znoja i toliko pranja .

Link to comment
Share on other sites

neznam odakle i takva informacija , a moze biti zavisi gde je kupljeno i kolko je to stajalo ja ga imam 3-4 god i znam jos najmanje 5 ljudi koji ga imaju i nemaju takvih problema mada oce da izbledi kacket. meni je izbledeo ali od sunaca i znoja i toliko pranja .

I meni traje vec nekoliko god i nista mu ne fali.

Link to comment
Share on other sites

ProLogic Max-4 Comfort Thermo Suit  sa cipelama ProLogic Max-4 Grip Trek Boots - Stiefel  nema bolje...jeste da kosta,ali ja se vodim logikom da zdravlje nema cenu :)) i moze da se kupi kod vlade ispod mosta...ja sam prezadovoljan,moze da se koristi od rane jeseni do kasnog proleca...jakna mu se sastoji iz dva dela..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nije reklama verujte ali Prologic ima za dve klase bolja odela od svih drugih .Cena je takva kakva jeste ali vredi svaku paru, :pardon:

Slažem se 101% sa Nešom, ODEĆA 1. KLASE!!! Ja imam njihovo odelo, ali i jaknu iz 2004. dan danas, ne pusti jednu jedinu kap! Vetar joj ne može ništa. Vredi do poslednje pare!

Takođe bih izdvojio Hardy odelo, još je bolje, ali iskreno, posle 3 pecanja bude vidljivo blatnjavo, to se na ProLogicu ne vidi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...