Jump to content

Krevet Dilema!


Recommended Posts

ljudi pomagajte i daj te vasa iskustva ako posedujete neki od ova dva modela..Hocu da kupim krevet pa ne bih bas da se zajebem jer za studentski dzep i nisu ovo bas male pare.

ovaj traker mi deluje extra,ako ga neko ima molim vas nek napise kakav je..

 

http://www.trakkerproducts.co.uk/product.php?id=98&scid=19&sid=2

 

ili

 

http://www.fishingwarehouseshop.co.uk/product_info.php/products_id/760

 

ili ako ne neki vas predlog??? cena do 15000din..

Link to comment
Share on other sites

nesto sam skeptican sto se tice infinity,drug ima ovu novu stolicu.-ktevet sto je izaslla prosle godine i bukvalno se razjebala posle par pecanja,a i ima neko platno sto greje neverovatno,e sad ne znam da li je tako i sa krevetom?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 years later...

Potrebna mi je pomoc  ! Dvoumim se izmedju Fox warrior  i Prologic commander classic kreveta cena im je slicna stim sto Foxov krevet nemam gde da vidim mogu samo da narucim . Sta bi ste mi vi preporucili ? 

nista ne kupuj dok ne vidis

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Potrebna mi je pomoc  ! Dvoumim se izmedju Fox warrior  i Prologic commander classic kreveta cena im je slicna stim sto Foxov krevet nemam gde da vidim mogu samo da narucim . Sta bi ste mi vi preporucili ? 

Sto ne pogledas Carp Zoom imaju onaj ogroman krevet 150+kg za nekih 80-100e .....moze dvoje ljudi spavati...a i sad ce biti u autosportu dobrih kreveta isto za malo para :)

Link to comment
Share on other sites

pre_1515827760__image-0-02-05-879dfc9832

 

 

 

Na ovaj Bozo mislis, Carp Zoom Robust 150+. Ja sam ga uzeo prosle godine i odlican je. Jedina, po meni, zamerka je sto ne mozes da podignes uzglavlje kao kod nekih kreveta. Sve ostalo 5+

Da na taj mislim..krevet je bruka ....ogroman udoban..posebno sto ima taj plis ili kako se zove vec pa imas osecaj kao da si kuci mekano sve :D hahah :) mozes da se prevrces dok spavas a da ne ispadnes :crazy: :rofl: a cena sasvim prihvatljiva za tako nesto.....da je neka druga ozbiljnija marka kostao bi 150-200e....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...