Jump to content

Dunav Saran


mabra

Recommended Posts

 

 

 

 

Ako ti je to drugar( tako si napisao),imas "dobro" drustvo u okruzenju!!!

Kada ja postavim sliku mog drugara koji se samo slikao sa ribetinom onda mozes prokomentarisati,decko je prijatelj sa vlasnikom kafane pa podigao ribu poslednji put...inace mrzi pecanje tako da nemas potrebu da komentarises moje drustvo Dukase..

Dal ga skuvao u corbi,preparirao ili prodao komercijali ovaj saran kao i ostali povadjeni nikad vise nece nekom iscupati stap iz nosaca,polomiti Germinu,pokidati 0.60 najlon.....sve manje ce biti onih prica "aj kolka je riba bilaaa"...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada ja postavim sliku mog drugara koji se samo slikao sa ribetinom onda mozes prokomentarisati,decko je prijatelj sa vlasnikom kafane pa podigao ribu poslednji put...inace mrzi pecanje tako da nemas potrebu da komentarises moje drustvo Dukase..

Dal ga skuvao u corbi,preparirao ili prodao komercijali ovaj saran kao i ostali povadjeni nikad vise nece nekom iscupati stap iz nosaca,polomiti Germinu,pokidati 0.60 najlon.....sve manje ce biti onih prica "aj kolka je riba bilaaa"...

 

 

 

Ne znam kako drugi tumace ali kako sam procitao tako ispada!Mozda je moja greska ili tvoja,svejedno riba je ubijena!

Link to comment
Share on other sites

Upravo gledam na FB kako se doticni gospodin S.P koji je uhvatio sarana od 28kg hvali da ga je vratio u vodu nakon sto se 20 ruka provuklo kroz skrge ribe radi slikanja :(, sta je sad tu istina?? Jel vracena riba ili je sniclovana??
Link to comment
Share on other sites

aj de da je jedan slikan, aj od strujarosa ,mrezarosa, i slicnih cuvara, :diablo: . izdjite samo na pijac, bilo gde zemun, indjija, ista slika, sarani, kecike ko olovke, bespredmetno je raspravljati,dok, ne usvojimo zakon, pravi, 5 godina mardelja, za ovaku maticu, pa ce se neko pocesati po glavi. da baci mrezu, u lovostaju.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

........... bespredmetno je raspravljati,dok, ne usvojimo zakon, pravi, 5 godina mardelja, za ovaku maticu, pa ce se neko pocesati po glavi. da baci mrezu, u lovostaju.

 

Puste zelje pusti snovi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

aj de da je jedan slikan, aj od strujarosa ,mrezarosa, i slicnih cuvara, :diablo: . izdjite samo na pijac, bilo gde zemun, indjija, ista slika, sarani, kecike ko olovke, bespredmetno je raspravljati,dok, ne usvojimo zakon, pravi, 5 godina mardelja, za ovaku maticu, pa ce se neko pocesati po glavi. da baci mrezu, u lovostaju.

vidi nije problem prodavati sarana na pijaci ako imas uredno prijavljen vlastiti ribnjag ili papire sa kog ribnjaka je kupljeno , pa Sajkas zivi od mnogo mali ribnjaka .

al ovo sa Dunava nema tu zatvora vec odma na prvu vrbu obesiti i jedan bi samo bio obesen ostali bi bili mirni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...