Jump to content

Vazno Obavestenje


Recommended Posts

Ovom prilikom obavestavam mog druga Bobana da mi je javljeno iz Morovica da je nadjen kanap od njegovog saka.Za pocetak i to je dovoljno, sarana jos nisu nasli ali se intezivno traga.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovom prilikom obavestavam mog druga Bobana da mi je javljeno iz Morovica da je nadjen kanap od njegovog saka.Za pocetak i to je dovoljno, sarana jos nisu nasli ali se intezivno traga.

 

 

Pojasni?????

Link to comment
Share on other sites

cuo sam iz dobro obavestenih izvora da siri asortiman,pocece da pravi i pva udice. Ali od malo jaceg pva materijala i trazice od svetske saranske asocijacije da to uvede kao obavezan deo materijala
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala druze Sajmone na iscrpnim informacijama,inace sve sluzbe bezbednosti ,zajedno sa interpolom,su se aktivirale u sam slucaj,u nadi da ce rasvetliti ceo dogadjaj... Blagovremeno cemo biti obavesteni iscrpnim informacijama kako slucaj bude odmicao,sto se tice same proizvodnje PVA opreme,udica,sakova i olova sam patentirao i u nadi sam da pokrenem proizvodnju u kome ce drug sajmon biti kordinator i PI-AR za javnost,za sve informacije sa morovica i za pokretanje same proizvodnje,obratite se sajmonu na PP ili na facebook :D
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Vlajko neka ti bude PI JAN menadžer :D

 

i to sto kazes burazeru,ali mogu samo ponedeljkom sredomi petkom posto sam ostalim danima zauzet sa novinama i televiziom oko onog pehara i sampionskog prvog mesta.

Lako je srecku kad je uvek zadnji pa je dokon po ceo dan.....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

i to sto kazes burazeru,ali mogu samo ponedeljkom sredomi petkom posto sam ostalim danima zauzet sa novinama i televiziom oko onog pehara i sampionskog prvog mesta.

Lako je srecku kad je uvek zadnji pa je dokon po ceo dan.....

Ja ocu da menjam nastavnika,vlado burazeru a jer bar u nedelju mozes da odrzis neki cas vanredno :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cekajte ljudi,ali jel znate da je i sajmonu pobegao saran od 11,5kg iz saka takodje u morovicu,pa me interesuje dali je vama preneo tu informaciju,posto vidim da maltretira bobana!!!!! eto malo materijala pozzzz :yahoo:
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

cekajte ljudi,ali jel znate da je i sajmonu pobegao saran od 11,5kg iz saka takodje u morovicu,pa me interesuje dali je vama preneo tu informaciju,posto vidim da maltretira bobana!!!!! eto malo materijala pozzzz :yahoo:

 

Pa cekaj onda su oni partneri u proizvodnji ako sam shvatio,i to sto Sreckooooo stalno pominje Bobana i sakove ustvari je reklama el tako ???? ma njih treba :a040: ako ne plate reklamiranje,kako se toga matorac setio cccc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...