Jump to content

Kupovna Boila Za Kanal


NikolaKi

Recommended Posts

E jos koji dan pa ce proci i zabrana lova na Sarana, te planiram da odradim kampanju, treba mi savet za odabir kupovne boile jel sam uglavnom ja rolao pa nemam nikakvog iskustva. Pristupacan mi je program richwortovih i Prolodzikovih boila pa ako mozete izdvojte mi jednu ili dve boile koje su se dobro pokazale na divljoj vodi. Evo recimo ja sam mislio da kampanjiu odradim sa prolodzikovim crustacean belachan boilom jel verujem da je dobra na duge staze. :help: :help: :help:
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
pa probaj Richwort jagodu i obavezno Hot Demon! jeste malo skuplji ali za divljaka extra!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E jos koji dan pa ce proci i zabrana lova na Sarana, te planiram da odradim kampanju, treba mi savet za odabir kupovne boile jel sam uglavnom ja rolao pa nemam nikakvog iskustva. Pristupacan mi je program richwortovih i Prolodzikovih boila pa ako mozete izdvojte mi jednu ili dve boile koje su se dobro pokazale na divljoj vodi. Evo recimo ja sam mislio da kampanjiu odradim sa prolodzikovim crustacean belachan boilom jel verujem da je dobra na duge staze. :help: :help: :help:

dobar izbor za Crustacian belachan, pored njih razmisli i o Black Squid boilama, takođe od DD baits i naravno o Hot demon!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala na savetima!!! Demona i Belachan vec imam, uzecu i black squid. Pa posto, kada pecam kanal pecam 3 dubine, svoju obalu, sredinu i preko obalu mogu da drzim ove tri opcije,svidja mi se. :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Posto sam iz tih krajeva,Banata a poznajem kanale sta i kako peca,bar tako se pokazalo a ne mora da se tebi svidi,najbolji rezultat daje kuvani kukuruz pa zatim boila rucne izrade od VDE(jagoda ili tuti fruti) gde imas i recept ovde na forumu ili na kesi postoji recept.Mnogi su sve i svasta probali ali ove dve varijante su se pokazale najbolje.Evo od par dana info najbolje je radio saran na DTD na trijanglu kanala kod Basaida na jagodu kukuruz.

Hot demona probaj kao izvidjaca,hoce da uzme krupan saran jer je strasno dobra boila,a obavezno uzmi i dip od demona,to je tek dobra stvar!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...