Jump to content

Krem Boila


Jope

Recommended Posts

Zato sto sam kupio sve mamce od coveka koji je morao da ode van zemlje da radi i nece pecati u dogledno vreme. I tako,da mu ne bi propalo,prodao meni . stigla cela velika kutija postom,boga i oca svega i svacega unutra od (renomiranih gotovih boili,dipova ,ulja,pop-upova ,prasaka,kukuruza,pudera,pva ) svasta bilo unutra,medju njima i tako neke stvari koje nikad nisam koristio.... a i ja sam sam po sebi takav da cu kupiti bilo sta,iako nisam koristio ,ako je na popustu 50 % ,pa cu se posle ja lako raspitati kako da upotrebim :) Bas sam se juce setio tvoje prepiske na forumu u temi ''Baka" .. bio sam u prodavnici plovak plus u Pancevu (nadam se da administratori ovo nece shvatiti kao reklamu) i video sam da imaju one VDE komponente koje su potrebne za famoznu baku ... arome,praskove u kutijicama,koncentrate u kesama ,arome  i te stvari za koje sam skapirao da ih trenutno nigde nema .

Link to comment
Share on other sites

E,kad si pomenuo.... :) opet ja sa pitanjima kako se sta dozira ,smaram.. imam jednu bocicu ovog cuda ,na kom ne pise kako se dozira . posto smo mi sarandzije kao dzukci sto se mamaca tice (sve njuskamo,probamo) ,bilo je jace od mene pa sam liznuo jednu kap. jezik mi je utrnuo . Nikad nesto slicno nisam osetio,kao da su mi se oduzeli receptori na jeziku na dva sata . Zato se i nisam usudjivao da odokativno stavljam u mix ili u partikle. pa eto,da pitam. kakva su iskustva sa ovim,ima li neko nekakav feedback ?:

pre_1486030577__cukk.jpg

Ja prvu boilu koju sam ikad napravio bila je jagoda sa aromom cukk . Sipao sam nekih 30ml (mozda i koji ml vise nesecam se davno bilo ) u kg miksa i mogu ti reci lepo je to mirisalo . Cak nista prejako sasvim dovoljno se osecala aroma . Cukkovi mamci su lovni tako da nema tu neke polemike osim oko doziranja . Probas nista ti nece faliti :) 

Link to comment
Share on other sites

E,kad si pomenuo.... :) opet ja sa pitanjima kako se sta dozira ,smaram.. imam jednu bocicu ovog cuda ,na kom ne pise kako se dozira . posto smo mi sarandzije kao dzukci sto se mamaca tice (sve njuskamo,probamo) ,bilo je jace od mene pa sam liznuo jednu kap. jezik mi je utrnuo . Nikad nesto slicno nisam osetio,kao da su mi se oduzeli receptori na jeziku na dva sata . Zato se i nisam usudjivao da odokativno stavljam u mix ili u partikle. pa eto,da pitam. kakva su iskustva sa ovim,ima li neko nekakav feedback ?:

pre_1486030577__cukk.jpg

Ima sigurno 2 godine od toga...na Miki...napecali se noc pre toga lepo...drugar spavao ja izvadio iz frizidera celu pecenicu i sedim celu noc i secem i pecam...na 3d i M1 i baku...i ajde bilo je tu 10tak riba mozda malo jace...taman koliko treba...od ujutru do popodne nista mozda 1-2 sarana....nigde okolo nije nista bolje...vec 16h a za 2 h idemo kuci....kaze on vidi ovo sto sam uzeo ajd da probamo...to jest tu cukk aroma al od jagode...i ja uzeo dve bake stavio i umocio u to i ostavio 15minuta da odstoji...zabacio ja to sa pva naravno...kad posle pola sata krece svinger..bip pa stane pa opet bip bip pa stane...i jos jednom bip...udari on kontru kaze ovo je neki mali vadi ga ja idem da se pakujem...ja izvlacim ono stvarno ko krpa...kad je dosao macan do meredova  ....ja reko ajde daj meredov smorio se kad je video koliki je macan 23,400kg...kad evo ti one one devojke sto je radila u kaficu hoce da se slika...ja reko ajde ...i sad slikao se prvo ja...ona ponela one gumene rukavice za ribanje stavila i ajde da se slika...ja stao pored nje namestio sarana i kako ga je uhvatila poceo da se baca sreca sto je kadica bila na platformi pa je samo spao u vodu ...isprskao i mene i nju i sve komplet...drugar izludeo sto se nije slikao....tako da eto imam neko lepo iskustvo sa tom aromom cukk....nije losa ako nista onda za praskastu hranu mada moze i kao dip da posluzi...eto nadam se da ce i nekom jos biti zanimljivo dok bude citao...hahahhahha :D

Link to comment
Share on other sites

cekaj... a reci mi samo jel pecenica bila domaca ili iz mesare ? :D hahahah

ej nemoj da se vredjamo sad...mogao si sve da me pitas i za tu sto je radila u kaficu i sve ali sad bas to mislim da nema smisla....zar ti ja licim na nekoga ko bi pored domaceg konzumirao ovu drugu ?  hahahhahhahha :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...