Jump to content

Neobavesteni Clanovi Foruma


Recommended Posts

clan sam foruma neko izvesno vreme , volim da pratim desavanja na ovom sajtu ali nemam potpunu mogucnost.

u najavama takmicenja kojih je jako mnogo stoji ko peca gde peca i za koliko para peca ali ne stoji ko je dobio sta i koje koliko upecao.

par organizatora recimo carp lider redovno izvestava sa svoih takmicenja kako stoje ekipe ostali se ne pridrzavaju toga.

zast?.............

ako je neko najavio takmicenje red je da izvestava o tome .

ne zato sto mene ubi zelja da znam kako je prosao petar petrovic vec da znam kako ja da se ponasam kada idem na tu vodu ako do sad nisam pecao tamo mi na tom mestu .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto ja objavio ali taj Petar Petrovic nije bio tako da ti je ovo dzabe.

U pravu si za to i mene cesto to nervira,kao da si poceo citati knjigu i taman kad je zaplet a ono neki manijak iscepao zadnje stranice

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bar danas je moguce da se bude na netu gde god pozelis , samo lenjost i neodgovornost prema clanovima foruma koji su procitali da tamo neki prda prdic peca a nezna kako je prosao

Ne znam za Prdu, ali ja kad pecam uvek znam kako sam prosao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i onda se kaze: pa pobogu imate na sajtu saranske asocijacije!!!!

pa sto ste onda najavili na ovom forumu da ima neko takmicenje

Svaka ti cast na ovome :give_rose: ....bas sinoc smo nas par pricali o ovome,bitno da se objavi cena jer drugacije nebi imali kako!

Link to comment
Share on other sites

Ima neki Limun iz Rume,umeo covek da postavi izvestaje sa par desetina takmicenja iz njegovog okruzenja,sa sve slikama i ponekim komentarom,bas iz razloga da bi ljudi koji to prate bili sto bolje informisani i izvukli poneki zakljucak o datoj vodi...Nemalo puta najlepse fotografije izradio ljudima i podelio kada ih sretne, ili slao postom,nesto malo vise preko hiljadu takvih fotografija... Trudio se da postavi i slike nekih zanimljivih ulova kada je bio u prilici to da zabelezi,ali zamerise mu ljudi,slikao jednom prilikom u prolazu sarana bez duseka koji je ispao toboze iz neke mreze...i tako... I ja se bas zapitah kako je prosla liga u Pavlovcimaza vikend...
Link to comment
Share on other sites

svaka cast za izvestaj , ali ja sam napomeno da to trebaju da rade organizatori ako me razumes .ja znam da taj limun uvek nosi aparat sa sobom i slika ko Joca skljoca iz glogovca :good: i to niko ne osporava , na svakoj slici ce neko naci zamerku tako da.... eto meni zasmetalo sto neki mogu tamo da pecaju neki ne al aj sad sta je tu je
Link to comment
Share on other sites

svaka cast za izvestaj , ali ja sam napomeno da to trebaju da rade organizatori ako me razumes .ja znam da taj limun uvek nosi aparat sa sobom i slika ko Joca skljoca iz glogovca :good: i to niko ne osporava , na svakoj slici ce neko naci zamerku tako da.... eto meni zasmetalo sto neki mogu tamo da pecaju neki ne al aj sad sta je tu je

 

cek sad cu zovnem ljotu da ga iskritikujem,ima odma da ti se javi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...