Jump to content

Anakonda Spod Stap


Recommended Posts

Mislim dasmo svi mi ispocetka izbacivali novac na ribarsku opremu sa kojom posle nismo bili zadovoljni ili smo na nesto bolje bili navikli.I ja sam ispocetka bacio puno para za nekvalitetnu robu ali Anaconda definitivno nije pripadala u te firme.Svako ima svoja iskustva kao na primer kao ja i ti koji imamo razlicita,ali nije sve krs sto jedna firma napravi.Trebao si ispocetka otvoriti karte pa bi diskusija sasvim drugacije prosla.Medjuvremenu vidim dasi opremljen sa sasvim drugom klasom opreme pa ti zelim mnogo vise srece jer u svakom zitu u kukoljka :hi:

 

Naravno da nije sve dobro ako je skupo, tako i u Anakondi, nije sve djubre, ali za taj stap sam bas siguran da je djubre jer sam ga imao.Ima Anakonda dobrih stvari,kao sto i Century,Shiman ili Delkim ima svoje lose strane,mane i proizvode.

Link to comment
Share on other sites

Zar otpremnica ne treba da ima neki pecat il tako nesto?

Baca nemoj da se nadjes uvredjen al za godinu dana da ukapiras da cela paleta Anaconde nevalja i da bacis sve to i odma kupis sve KAO vrhunsko za koje kazes da je najbolje.........malo je glupo :good:

Drugar je kupio taj spod stap i bas je do jaja,nevidim neku razliku u odnosu na neke nadrkane spodove osim u ceni ;)

U jednoj stranoj drzavi sam video recimo Centuri Focal koji je skoro duplo jeftiniji nego kod nas,sta mislis kolika je njemu nabavna cena ;)

Link to comment
Share on other sites

Zar otpremnica ne treba da ima neki pecat il tako nesto?

Baca nemoj da se nadjes uvredjen al za godinu dana da ukapiras da cela paleta Anaconde nevalja i da bacis sve to i odma kupis sve KAO vrhunsko za koje kazes da je najbolje.........malo je glupo :good:

Drugar je kupio taj spod stap i bas je do jaja,nevidim neku razliku u odnosu na neke nadrkane spodove osim u ceni ;)

U jednoj stranoj drzavi sam video recimo Centuri Focal koji je skoro duplo jeftiniji nego kod nas,sta mislis kolika je njemu nabavna cena ;)

Focal je jedan od boljih stapova,cena mu je 177 funti, ako ga uzimas sa AL 20, ili sa SS20 halterima onda je 204 funte, a drugo, kad kupujes u inostranstvu,oni ti posalju mejlom profakturu da uplatis,detalje placanja, iban code i BIC code,uplatis i posalju ti ili ti organizujes transport.A nije mi trebalo godinu dana da ukapiram.Jedno pecanje samo na Sumbaru.I o ukusima se ne raspravlja, to je moje misljenje,samo moje misljkenje,Ne mora da je tacno,Neko ce prihvatiti neko ne.

Link to comment
Share on other sites

Evo zasto imam pravo da komentarisem za Anakondu,dok nisam bacio mnogo para na gluposti,nisam mogao ni da znam dal je nesto djubre ilki ne,jer sam im ostavio mnogo para,kupio sam odjednom opreme za vise od 4000eura od Anakonde i sve pobacao,Samo sam ime obrisao sa racuna,a evo original racun od Anakonde,pa zato i pisem o njoj tako lose.Gen.direktor prodaje kod Anakonde je Andreas Rudolf, bio mi je prijatelj, dok mi nije uvalio Anakondin pribor.Tako i dobijam kataloge sa dobrim cenama jer sam im ostavio mnogo para.Zato i pisem da je pecanje za uzivanje a ne za naprezanje.

 

http://s8.postimage.org/hv6q5z0k1/image.jpg

 

http://s17.postimage.org/seshxw2kr/ZL_10_Anaconda_Taschen.jpg

 

Jos uvek salju ponude za robu.....

 

Sehr Herr Petrovic,

 

wir freuen uns, dass wir Ihnen heute unser neues Monatsangebot für September zusenden dürfen. Wir hoffen, dass auch in diesem Monat wieder interessante Artikel für Sie dabei sind.

Unser neuer Katalog wird Anfang Oktober erscheinen. Auf der neu gestalteten ANSPO 2012 werden wir ebenfalls mit unseren Spezialisten zu finden sein. Für Gespräche stehe ich Ihnen gerne zur Verfügung. Parallel werden wir ab Oktober Hausmessen für Sie durchführen, wo Ihr zuständiger Außendienstmitarbeiter Ihnen das neue Programm vorführen wird. Wir wünschen Ihnen einen erfolgreichen September!

 

 

Dear Mr.Petrovic,

we are glad, that we can send you our new monthly offer for September and we hope that you can find something for you!

Our new catalogue will be published in beginning of October. We wish you good luck in September 2012!

http://s13.postimage.org/ei39pgwtf/Monatsangebot_0912_mail_1_Mr.jpg

Tacno je da smo se svi zeznuli u nekim kupovinama ali druze odakle ti ideja da kupis opreme za cetiri soma e i to opreme za koju kazes da je losa...ne razumem zasto nisi kupio par stvari cisto da utvrdis kakav je kvalitet....mislim bez ljutnje ali vrlo skup test...bez obzira koliko god neko imao para mislim da je to mnogo para za baciti na nesto za sta ces posle reci da je djubre...ovaj pribor koji si postavio u drugoj temi je vrhunski a ne vredi toliko, sta si ti sve kupio od njih za 4000e a da je samo za licnu upotrebu........

Link to comment
Share on other sites

Tacno je da smo se svi zeznuli u nekim kupovinama ali druze odakle ti ideja da kupis opreme za cetiri soma e i to opreme za koju kazes da je losa...ne razumem zasto nisi kupio par stvari cisto da utvrdis kakav je kvalitet....mislim bez ljutnje ali vrlo skup test...bez obzira koliko god neko imao para mislim da je to mnogo para za baciti na nesto za sta ces posle reci da je djubre...ovaj pribor koji si postavio u drugoj temi je vrhunski a ne vredi toliko, sta si ti sve kupio od njih za 4000e a da je samo za licnu upotrebu........

Poslao in Box

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nije sve dobro ako je skupo, tako i u Anakondi, nije sve djubre, ali za taj stap sam bas siguran da je djubre jer sam ga imao.Ima Anakonda dobrih stvari,kao sto i Century,Shiman ili Delkim ima svoje lose strane,mane i proizvode.

 

Ja recimo koristim vec 3 godine spod stap Chub, koji nije ni blizu ozbiljnog cenovnog ranga, i ponukan pricama o odnosu cena/kvalitet kupim Century Spod "no limit", posteno ga platim, i razocaram se! Tezak kao budak, tvrd kao pendrek, pokidao mi (pokidao sam) neznam-broj raketa i spombova...

A Chub i dalje sljaka kao Singerica! Baci koliko treba, dobaci dokle treba! I nista se ne buni...

Link to comment
Share on other sites

Ja recimo koristim vec 3 godine spod stap Chub, koji nije ni blizu ozbiljnog cenovnog ranga, i ponukan pricama o odnosu cena/kvalitet kupim Century Spod "no limit", posteno ga platim, i razocaram se! Tezak kao budak, tvrd kao pendrek, pokidao mi (pokidao sam) neznam-broj raketa i spombova...

A Chub i dalje sljaka kao Singerica! Baci koliko treba, dobaci dokle treba! I nista se ne buni...

 

Pa imash free spirit 4 lb i 4,5 lb koji mnogo dalje baci od chuba ali zato nije krut nije tezak i nekida ni mishice ni rakete.Nije svaki shtap za svakoh ocigledno da tebi lezi mekshi spod.To je ono shto pricam neznaci ako je najaci da svakom odgovara,Centuri je jedan od najbolji spodova koje sam koristio medjutim kao i tebi ni meni ne odgovara.Ali mi zato odgovara spiritov s i his klasa.E sad cena drugi problem.

Pokushao sam u nekoj sredjnoj klasi spodova naci neshto tako lagano,mekano i lepo odradi kao i ovi spodovi jer ipak kriza je sve jaca i para sve manje.Uzo i isprobo dosta spodova.Badava nije ona narodna koliko para toliko muzike

 

Kako smo otishli sa temom skroz u drugi kraj da se vratimo anacondi.Znaci anaconda made in germani(ranije neprikosnoven kvalitet-imam njihove shtapove koje necu nikad da prodam),anaconda danas ne samo shto je kina-ipak i kina ima razlicite klase problem je shto neradise long dorada vec se uzima na kilo roba koju istu tu uzimaju i starbaits,jrc,prowes,carpspirit,fox,chub i josh dosta njih.Tu lezi najveci problem o kojem se dosta nerviram.Shto da nemaju long doradu poput trakkera,nesha, i josh neke firme.Od kad se prenela izrada u kini za samo zadnej dve godine izashlo je bar 20 firmi za sharansku opremu koji prodaju isto to shto i gorenavedene firme samo sa drugim imenom i daleko jeftinije

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa imash free spirit 4 lb i 4,5 lb koji mnogo dalje baci od chuba ali zato nije krut nije tezak i nekida ni mishice ni rakete.Nije svaki shtap za svakoh ocigledno da tebi lezi mekshi spod.To je ono shto pricam neznaci ako je najaci da svakom odgovara,Centuri je jedan od najbolji spodova koje sam koristio medjutim kao i tebi ni meni ne odgovara.Ali mi zato odgovara spiritov s i his klasa.E sad cena drugi problem.

Pokushao sam u nekoj sredjnoj klasi spodova naci neshto tako lagano,mekano i lepo odradi kao i ovi spodovi jer ipak kriza je sve jaca i para sve manje.Uzo i isprobo dosta spodova.Badava nije ona narodna koliko para toliko muzike

 

Kako smo otishli sa temom skroz u drugi kraj da se vratimo anacondi.Znaci anaconda made in germani(ranije neprikosnoven kvalitet-imam njihove shtapove koje necu nikad da prodam),anaconda danas ne samo shto je kina-ipak i kina ima razlicite klase problem je shto neradise long dorada vec se uzima na kilo roba koju istu tu uzimaju i starbaits,jrc,prowes,carpspirit,fox,chub i josh dosta njih.Tu lezi najveci problem o kojem se dosta nerviram.Shto da nemaju long doradu poput trakkera,nesha, i josh neke firme.Od kad se prenela izrada u kini za samo zadnej dve godine izashlo je bar 20 firmi za sharansku opremu koji prodaju isto to shto i gorenavedene firme samo sa drugim imenom i daleko jeftinije

 

Izvinjavam se sto skrecem sa teme...ali...

 

http://www.heyufishingtackle.com/fishing-tackle-tents.html

 

Samo izaberite logo firme koji zelite...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To koliko neki stap daleko baca ponajvise zavisi od pecarosa a isto tako i dali ce biti slomljen, jednim elom je i cen abitna ai ne toliko.

Nisam probao Anakondu ali posto mi je jedan pecaros pozajmio moj spod stap koji je ostao na jezeru i slomio isti bio sam prinudjen da kupim nesto nabrzaka za relativno malo para.

Po preporuci Brace uzeo sam spro,stap koji nekosta puno ali kad sam stao na crtu onima koji kostaju tri puta skuplje pokazalo se da je to bila odlicna investicija.

Nije sve sto je skupo i dobro,evo Makse covek je izlomio celu paletu proizvoda od Daiwe :rofl: da li to treba da znaci da nevalja?

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se sto skrecem sa teme...ali...

 

http://www.heyufishi...ckle-tents.html

 

Samo izaberite logo firme koji zelite...

Kolko mogu da vidim ovde su zastupljeni svi svetski brendovi,najvise ti Engleski :rofl: ........a onaj ko kupi opreme od jedne firme za 4 iljade evra verovatno ima tezgu na buvljaku na NBG :give_rose:

Danas se sve pravi u Kini i o tome je glupo diskutovati,ja sam npr.kupio felne za BMW iz 2007 19 ke za 350e glanc nove,identicne kao njegove fabricke samo bez logoa M a te stikere sam napravio tu u Pazovi i platio ih 300rsd pa su sad tockovi identicni kao orginali a u stvari made in Kina ;)

Link to comment
Share on other sites

Kolko mogu da vidim ovde su zastupljeni svi svetski brendovi,najvise ti Engleski :rofl: ........a onaj ko kupi opreme od jedne firme za 4 iljade evra verovatno ima tezgu na buvljaku na NBG :give_rose:

Danas se sve pravi u Kini i o tome je glupo diskutovati,ja sam npr.kupio felne za BMW iz 2007 19 ke za 350e glanc nove,identicne kao njegove fabricke samo bez logoa M a te stikere sam napravio tu u Pazovi i platio ih 300rsd pa su sad tockovi identicni kao orginali a u stvari made in Kina ;)

 

Sam kazes "identicni kao original", ipak nisu kao original, sem vizuelno,onda bi i u formuli 1 kupovali felne za 500eura MADE IN CHINA, a ne bi placali po 7000eura za felnu, da je isto. A gresis da sve firme prave u Kini stvari.Istina je da se Fox prvi zeznuo i poceo u Kini da pravi,pa kad su poceli stepovi i rajsfeslusi da pucaju na torbama i satorima,opala im je prodaja puno.Sad malo bolje stojece firme, poput Trakkera, Foxa, Korde,Free Spirit,i jos par firmi, nose svoje materijale sa snitovima, i koriste samo radnu snagu u Kini,a to znam jer se sa nekima od tih ljudi iz tih firmi znam a i znam da je Trakker i Fox poskupeo za nekih 10% u zadnjih 2 godine, bas iz razloga sto sam napisao.

Link to comment
Share on other sites

Aj da glasamo izmedju dva

Anakonda Base spod 360 5lb prva karika 50

Fox Warrior S spod 360 5.5lb prva karika 40

Cena im je maltene ista za Anakondu 7200,oo a Fox 75e problem je u tome sto Foxa nikad nisam video a kamoli probao da zamahnem a Anakondu jesam pa nesto taj nacin kupovine na slepo ne gotivim!

Kad bi vi trebali da birate izmedju ova dva stapa sta bi izabrali?

Link to comment
Share on other sites

Aj da glasamo izmedju dva

Anakonda Base spod 360 5lb prva karika 50

Fox Warrior S spod 360 5.5lb prva karika 40

Cena im je maltene ista za Anakondu 7200,oo a Fox 75e problem je u tome sto Foxa nikad nisam video a kamoli probao da zamahnem a Anakondu jesam pa nesto taj nacin kupovine na slepo ne gotivim!

Kad bi vi trebali da birate izmedju ova dva stapa sta bi izabrali?

anakondu normalno :pardon: :pardon: :pardon:
Link to comment
Share on other sites

Aj da glasamo izmedju dva

Anakonda Base spod 360 5lb prva karika 50

Fox Warrior S spod 360 5.5lb prva karika 40

Cena im je maltene ista za Anakondu 7200,oo a Fox 75e problem je u tome sto Foxa nikad nisam video a kamoli probao da zamahnem a Anakondu jesam pa nesto taj nacin kupovine na slepo ne gotivim!

Kad bi vi trebali da birate izmedju ova dva stapa sta bi izabrali?

nemoj da razmisljas uzmi anakondu :good: :good: :good:
Link to comment
Share on other sites

Sam kazes "identicni kao original", ipak nisu kao original, sem vizuelno,onda bi i u formuli 1 kupovali felne za 500eura MADE IN CHINA, a ne bi placali po 7000eura za felnu, da je isto. A gresis da sve firme prave u Kini stvari.Istina je da se Fox prvi zeznuo i poceo u Kini da pravi,pa kad su poceli stepovi i rajsfeslusi da pucaju na torbama i satorima,opala im je prodaja puno.Sad malo bolje stojece firme, poput Trakkera, Foxa, Korde,Free Spirit,i jos par firmi, nose svoje materijale sa snitovima, i koriste samo radnu snagu u Kini,a to znam jer se sa nekima od tih ljudi iz tih firmi znam a i znam da je Trakker i Fox poskupeo za nekih 10% u zadnjih 2 godine, bas iz razloga sto sam napisao.

Bas tako,identicne felne kao i fabricke s tim sto sad pocinjem da sumljam da su i te orginal jer ne vidim ama bas nikakvu razliku a ove sto znam da su Kineske evo idu bez ikakve greske i sto je najbitnije u celoj prici svi misle da su prave M5 felne :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Bas tako,identicne felne kao i fabricke s tim sto sad pocinjem da sumljam da su i te orginal jer ne vidim ama bas nikakvu razliku a ove sto znam da su Kineske evo idu bez ikakve greske i sto je najbitnije u celoj prici svi misle da su prave M5 felne :rofl:

Ako si ti zadovoljan,sto je najbitnije,koga briga sta drugi misle o tvojim felnama,pogotovo sto kineske felne BAS IDU NA BMW M5,fabricki su propisane bas za taj model auta.Pametni ljudi ne moraju da gledaju u felne da bi znali da li su originaal ili ne, znaju ko moze da ih priusti sebi a ko ne i ne ulaze u raspravu da li su original ili ne jer je za njih sasvim normalna stvar kupiti za M5 original felne,i ne dizu famu oko toga sta ko misli za njihove felne.Jednostavno, bezvredna tema za raspravu.Svako se pruza koliko je dug.Tako i u pecanju,svako kupuje po svojim mogucnostima ali ne treba omalobazavati dokazane brendove,iz razloga sto neko ne moze da priusti sebi najboljea opet neko moze,pa hajde da ga utamanimo ovde na forumu jer ima mogucnosti da ne kupuje kineske stvari.Nemoj ovo ppogresno da shvatis, i ja na mom dzipu imam kineske felne.Lepe jesu,al original nisu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...