Jump to content

Nesto Sasvim Novo Od Trakkera Cayman Bivvy 2 Man


Recommended Posts

@meda_karaburma

Tamo u jednu temu si reko da neki Nesh ili Korda test ribolovci su ocenili neki krevet ili stolici kao jako dobru i to posle visemesecni test period.A ovde si ispljuva carpro raketu iako u zivot je nisi video,onaj Sator jos nije video svetlost dana ti znas da se topi na +26c,da propusta kisu i da mu se sipke lome.Kad bi prvo uzeo nesto da probas i to na vise meseca i tada pocnes da dajes negativne ocene,rekao bi sva cast coveku.Ovako ti bas nista neverujem,ocigledno je da vuces vodu na svoju stranu i da imas neki bizniz vezan za ribolov,pa plues po komsije.

Covek gore rece da mu se raspala Trakker trenjerica posle par nosenja,a ti kad raspali po njega i nemozes da se zaustavis na tri strane....

Jesi li se ti uvredio sto sam rekao da je taj sator sr...... ili sto sam njega napao, ili sto si ga ti kupio pa ti se divno pokazao ili pak sto uopste nemas sator ili si njegob zastupnik.Sta je razlog.Moj razlog zasto sam opljuvao taj sator je taj sto ne mogu da podnesem kad neko pocne da hvali neku stvar za koju se iz aviona vidi da je gov..... obicno i jos skupo.a procitaj malo bolje sta sam napisao.I za Trakker sam napisao da ima neke proizvode sra.....jer su isli logikom da naprave sto jeftinije a prodaju sto skuplje. <E vidis, neko se opameti ranije i pocne da radi kako treba i prodaje prave stvari a neko misli da su drugi ljudi glupi i moze da im uvali tu gadost od satora za 26.000 din.Pa da li si ti uopste cuo za tu firmu, da li znas odakle je,ko je gazda te firme,po cemu je poznata.Nije valjda po onoj raketi i markeru?Ja mislim d aje ta firma nastala negde kod nas, nekom je palo na pamet to ime,svidelo mu se i sad PRAVI svetski brend opd toga a vi ga podrzavate.Druze,od gov...... se ne moze napraviti pogaca.

P.S. juce je na fazaneriji izgazena ta raketa, jedan tip je skakao po njoj,ne znam zasto,valjda je bio srecan sto je ima ili sto plastika ne moze da se slomije a on skace po njoj. lol

Link to comment
Share on other sites

@meda_karaburma

Tamo u jednu temu si reko da neki Nesh ili Korda test ribolovci su ocenili neki krevet ili stolici kao jako dobru i to posle visemesecni test period.A ovde si ispljuva carpro raketu iako u zivot je nisi video,onaj Sator jos nije video svetlost dana ti znas da se topi na +26c,da propusta kisu i da mu se sipke lome.Kad bi prvo uzeo nesto da probas i to na vise meseca i tada pocnes da dajes negativne ocene,rekao bi sva cast coveku.Ovako ti bas nista neverujem,ocigledno je da vuces vodu na svoju stranu i da imas neki bizniz vezan za ribolov,pa plues po komsije.

Covek gore rece da mu se raspala Trakker trenjerica posle par nosenja,a ti kad raspali po njega i nemozes da se zaustavis na tri strane....

Bicu zadovoljan ako 5% ljudi shvati zasto kritikujem pojedine proizvode koji se prodaju kod nas za desetostruko vecu cenu nego sto treba i zasto ne treba kupovati bezvredne stvari,koje samo lice na one prave stvari.

Link to comment
Share on other sites

Obzirom da je tema otisla saleko u off, nece valjda biti problem da postavim jedno potpuno laicko pitanje?

 

Vidi se da si vise nego upucen u materiju, i bez obzira sto ce se vecina ljutiti na tvoje komentare i replike, kao i ja u pocetku, mislim da uopste nije lose da se ljudi upoznaju na pravi nacin o cemu se i kako se radi kad je oprema koja se prodaje kod nas u pitanju, a interesuje me sledece:

Kako je moguce da oni naprave stap za 1, 2, 5 ili 7 eur?

Pa od cega ga prave?

Plus pluta, provodnici, halteri...

Meni je to prosto neverovatno, a izgleda da je definitivno istinito!

 

I mala komparacija:

Obzirom da sam ja poslovno vezan za profesionalni sport, pa se po malo razumem i u sportsku opremu i nabavku iste, pouzdano znam da se recimo NIKE oprema uvozila (par kontigenata) ditekt iz Kine, i da su najskuplji dresovi placani 1.75 eur! A kod nas prodavani po VP ceni od 32 eur! O kvalitetu istih nebi trosio reci!

I jos jednom:

PA OD CEGA GA PRAVE za te pare?

 

I jos nesto...poznato je da se vecina materijala za blankove pravi kod Atile u Madjarskoj,posto ostane viska materijala,nastane crno trziste,jer su i Madjari kao i mi,odmah da unovce to,i ja sma kupovao blankove ispod ruke i pokusavao da napravim stap po mojoj zelji,od Harissona, century i jos nekih firmi, ali u proizvodnji ispod ruke,pojedine firme,kao kod nas su dosli do blankova od Centuryja,Harisona,i nastali su pojedini modeli stapovi mnogo jeftiniji,nego oni u Engleskoj, Century NG si mogao kupiti za manje od 150E,ni po cemu se nije mogao razlikovati od originala,Torex si mogao kupiti i za 180 eura,isto se ne razlikuje od originala, jedino se razlikuje kad dodje do pucanja gornjeg dela stapa.pa gde moze Torex da pukne s aolovom od 100gr,kao sto sam ccuo da su ga neki ljudi lomili prilikom zabacaja.Pa taj stap trpi 170gr olovo na punom izbacaju i ne moze da pukne nikad.

Posto se bavim spedicijom, svedok sam kupovine mikseva u Madjarskoj za 1.8 eura po 1 kg, jedne poznate firme pre 3 godine.Isto tako sam svedok kad je pokusao da vrati te mikseve madjarimakoji su mu uvalili to.Naravno bezuspesno.Sve se kopira i sve se kopije mogu prodati,uvaliti.Pravo pitanje je koliko ce se ovaca naci da to kupi i baci pare.

Link to comment
Share on other sites

Taj sator nemam i ne planiram da ga kupim,raketu sam vec narucio pa kad oprobam onda cu da je hvalim ili pljujem ali kad je probam.Mozda neznam sta se sve radi u Kinu ali zato dobro citam.I tako citajuci nisam uopste primetio da prezenter Carp pro novitete hfali,covek je jedino postavio sta ima i koliko kosta,ali zato sam primetio da neko ko i sliku nije video a kamoli prozvod da ustvari zna sve o njemu....malo cudno

za kraj.....svaka roba ima svog kupca

Link to comment
Share on other sites

Taj sator nemam i ne planiram da ga kupim,raketu sam vec narucio pa kad oprobam onda cu da je hvalim ili pljujem ali kad je probam.Mozda neznam sta se sve radi u Kinu ali zato dobro citam.I tako citajuci nisam uopste primetio da prezenter Carp pro novitete hfali,covek je jedino postavio sta ima i koliko kosta,ali zato sam primetio da neko ko i sliku nije video a kamoli prozvod da ustvari zna sve o njemu....malo cudno

za kraj.....svaka roba ima svog kupca

Nema tu sta da se zna ii ne zna,ili da je narucim da bi je probao, pa gde da je probam? Na Debeljaci, Fazaneriji,Miki,pa tu mozes da bacas i sa odrezanom flasom, posluzice svrsi,i kako bas da je postavi uz kordinu raketu,ako nije mislio da je hvali,mozda ti slabo citas izmedju redova, nekad ne moras da kazes nista,da ne otvoris usta,a izraziom lica da kazes mnogo toga,tako i ova slika mnogo govori,govori da je ista kao Kordina raketa a mnogo jeftinija,mozda ti nisi shvatio poentu,ali ja jesam,Danas se sve zna sta je dobro a sta lose, a da svaka roba ima svoga kupca, ja to kazem drugacije....... svaki trgovac ima svoje ovce.

Link to comment
Share on other sites

Pošto si izjavio da trguješ ribolovnim priborom, bilo bi lepo da nam odgovoriš koji su to brendovi sa kojima sarađuješ i gde se ta roba vrhunskog kvaliteta može kupiti.

A pošto se baviš trgovinom, to znači (kako si ti to lepo rekao) da i ti imaš svoje ''ovce''.... :wink:

Ne bavim se trgovinom vec spedicijom, carinim raznim firmama ribolov,parobor, nisi dobro procitao.A naravno da i ja imam svoje "ovce",al ja ne prodajem, vec vrsim usluge,transport, carinjenje,dozvole za uvoz itd.Niko se ne zali na moje usluge,samim tim moje "ovce" su zadovoljne,jer maksimalno odradim svaki posao.

Link to comment
Share on other sites

Pošto si izjavio da trguješ ribolovnim priborom, bilo bi lepo da nam odgovoriš koji su to brendovi sa kojima sarađuješ i gde se ta roba vrhunskog kvaliteta može kupiti.

A pošto se baviš trgovinom, to znači (kako si ti to lepo rekao) da i ti imaš svoje ''ovce''.... :wink:

A ti druze ako do sada nisi skapirao koji su vrhunski brendovi ribolovackog pribora, onda za tebe nema pomoci.

Link to comment
Share on other sites

imam combat trakker pantalone,kupljene zimus,vec se raspadaju a nisam ih nista specijalno ni nosio,boja izbledela ali to manje vise,platno da li je trulo ili sta vec ali ja sam nezadovoljan...sorry,nije to tema ali kad se vec pominje Trakker

Imam i ja majicu njihovu,onu maskirnu....isto misljenje kao i Ceronimus......posle prvog pranja izbledela,rasteglila se,razvukla...naj gora moja investicija od 32e :good:

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja majicu njihovu,onu maskirnu....isto misljenje kao i Ceronimus......posle prvog pranja izbledela,rasteglila se,razvukla...naj gora moja investicija od 32e :good:

Ja stvarno nemam problem da kazem ako je nesto lose da ga je pravio bilo ko, sto se tice trakkera ja sam sa tom pertex jaknom odusevljen, toliko je lagana i topla i stvarno cuva zdravlje, tundra je vec za neke bas jake zime ali u globalu to sto imam od njih je do jaja!

Link to comment
Share on other sites

Ne bavim se trgovinom vec spedicijom, carinim raznim firmama ribolov,parobor, nisi dobro procitao.A naravno da i ja imam svoje "ovce",al ja ne prodajem, vec vrsim usluge,transport, carinjenje,dozvole za uvoz itd.Niko se ne zali na moje usluge,samim tim moje "ovce" su zadovoljne,jer maksimalno odradim svaki posao.

 

''Iz pouzdanih informacija,znam da im kompletan trakker sa svim novim proizvodima dolazi ovih dana na carinu,posto se bavim i spedicijom,pa znam sta ko uvozi u Srbiji.. ''

 

Izvinjavam se što sam pogrešno shvatio da se baviš i trgovinom.Možda zbog ovog :

 

''Distribucija rib.pribora mi je posao, pa mi nije dosadno.nekog ce mozda interesovati prave cene pribora.''

 

Mada,u najmanju ruku nije korektno ni poslovno prema tvojim klijentima što javno daješ podatke i komentarišeš ono što oni uvoze.Što se tiče vrhunskih brendova pitanje je bilo postavljeno tebi, da odgovoriš koji su to po tvom mišljenju. Za mene se ne sekiraj jer sam dobro obavešten.

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno nemam problem da kazem ako je nesto lose da ga je pravio bilo ko, sto se tice trakkera ja sam sa tom pertex jaknom odusevljen, toliko je lagana i topla i stvarno cuva zdravlje, tundra je vec za neke bas jake zime ali u globalu to sto imam od njih je do jaja!

Takodje imam tundru, jako dobra stvar, pogotovo za jesenje pecanje kad se dezura celu noc a hladno, vredi svaku paru.A slazem se da su trakerove majice uzas, gube boju posle prvog pranja. Sad su izbacili novu seriju majica, pa cemo videti da li su kao stare ili su poboljsali kvalitet materijala.

Link to comment
Share on other sites

''Iz pouzdanih informacija,znam da im kompletan trakker sa svim novim proizvodima dolazi ovih dana na carinu,posto se bavim i spedicijom,pa znam sta ko uvozi u Srbiji.. ''

 

Izvinjavam se što sam pogrešno shvatio da se baviš i trgovinom.Mada,u najmanju ruku nije korektno ni poslovno prema tvojim klijentima što javno daješ podatke i komentarišeš ono što oni uvoze.Što se tiče vrhunskih brendova pitanje je bilo postavljeno tebi, da odgovoriš koji su to po tvom mišljenju. Za mene se ne sekiraj jer sam dobro obavešten.

Ti opet ne citas dobro, nigde nisam spomenuo ni jedno ime klijenta, ni jednu firmi, samo sam u globalu pricao.A meni su najbolje firme,kad si vec navalio,Free Spirit, Trakker,Mainline,SBS,Rod Hutchinson(ja sam njegov veliki fan,posto sam ga upoznao i njegovu firmu posebno isticem),Korda,Fox,Century,Solar,Delkim, Nutrabaits,Kevin Nesh, sve ostale firme im nisu ni do kolena.Nadam se da sam zadovoljio tvoje kriterijume velikih brendova.

Link to comment
Share on other sites

Ti opet ne citas dobro, nigde nisam spomenuo ni jedno ime klijenta, ni jednu firmi, samo sam u globalu pricao.A meni su najbolje firme,kad si vec navalio,Free Spirit, Trakker,Mainline,SBS,Rod Hutchinson(ja sam njegov veliki fan,posto sam ga upoznao i njegovu firmu posebno isticem),Korda,Fox,Century,Solar,Delkim, Nutrabaits,Kevin Nesh, sve ostale firme im nisu ni do kolena.Nadam se da sam zadovoljio tvoje kriterijume velikih brendova.

 

Čitam ja vrlo dobro,čak i između redova.Zar ti misliš da su ovde svi budale i nemogu da shvate na koga se sve odnosi tvoja priča? U svakom slučaju, ti kao profesionalac u špediciji ne bi smeo lično da komentarišeš bilo šta u vezi ribolovnog pribora, jer je to zloupotreba položaja...

The end

Link to comment
Share on other sites

Prvo kopija je vec odavno izashlog aqua shatora.mana nema ventilirajucih prozora ni napred ni nazad za razlike od aqua.Trece slx daleko bolji za manje para.

Cetvrto ja mislio da se trakker radi u subotici a ne da se uvezuje ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...