Jump to content

Korda Underwater Part 7


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Korda u Novembru izbacuje novi podvodni video..

 

Najava u prilogu..i kao i uvek marketing na zavidnom nivou...

 

[media=http://www.youtube.com/watch?v=S5m1reEYTsE&feature=em-uploademail-new][/media]

 

Korda kao i uvek na zavidnom nivou...

a Smiley, kao i uvek najkvalitetnije i najaktuelnije postove.

Pozzdrav! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Корда на великом екрану- 25.10.2012

 

Корда домаћин подводни филмско искуство биоскоп.

Да прославимо лансирање свог новог подводног дела 7 ДВД-а, Корда је домаћин биоскопску пројекцију у Басилдон-и дајући вам шансу да освоје ексклузивне улазнице! филм је најновији део у масовно популарној подводног филма серије-који су привукли масивна следећи од објављивања прве рате пре пет година. најновији ЦД, који је снимљен на Ст Јохнс језеру, на популарној Линеар комплекса, видео тим нижа камеру на место и оставите га тамо за месец дана, док је ДВД снимљен. У снимку, ми не само да видимо реакцију шарана да бушотине ставили у Данни Фаирбрасс, али његова реакција када схвати како шаран се понашају! Да прославимо ослобађање наслова, Корда ангажују биоскоп у Басилдон, и давање Ви прилику да им се придруже у филмовима првог емитовања! Све што треба да урадите јесте да унесете емаил Ваш број телефона, адресу и емаил адресу: цомпетитионс@корда.цо.ук Када сте то урадили, држите палчеве и Надам се да ваше име извући из шешира. Победници ће се придружити тима Корда, и водеће шаран-индустрије фигуре на црвеном тепиху за специјално приредио прву приказивања. Можете очекивати да се трљање рамена са одлично и добро је шаран-рибарске индустрије, укључујући звезда ДВД, Дени Фаирбрасс, Али Хамиди Том Дове, Дамјана Кларком и Неил Споонер.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Molim admine da ovaj topic prebace u FUNNY jer ovaj njihov poslednji DVD ne zasluzuje da bude bilo kojoj kategoriji...

 

Zamalo da zaspim na pola filma sinoc...

 

Tehnicki je film uradjen fenomenalno, sitna oprema koju prave i koriste je vrhunska...ali nesto njima fali u glavi...

 

Nemam drugo objasnjenje da za 5 dana pecanja cepnu dva shabana a imaju na spotu 30 riba...jedino mi pada napamet da im je mamac katastrofalan...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest mr. carpersharper
Molim admine da ovaj topic prebace u FUNNY jer ovaj njihov poslednji DVD ne zasluzuje da bude bilo kojoj kategoriji...

 

Zamalo da zaspim na pola filma sinoc...

 

Tehnicki je film uradjen fenomenalno, sitna oprema koju prave i koriste je vrhunska...ali nesto njima fali u glavi...

 

Nemam drugo objasnjenje da za 5 dana pecanja cepnu dva shabana a imaju na spotu 30 riba...jedino mi pada napamet da im je mamac katastrofalan...

 

 

verovatno su koristili Goo Likvid :-D pa zato nije hteo...
Link to comment
Share on other sites

Molim te reci nam sta se to ima nauciti u ovoj marketing parodiji?

Gle ako ti nemaš šta tu vidjeti ,tko sam onda ja da ti ukažem na sitnice koje "ribu znače".

Za prozvode nisam ništa ni napisao ,jer na njih nisam ni obračao pažnju.

I šta vi to gledate na tim kordinim DVD -ima?

Link to comment
Share on other sites

Gle ako ti nemaš šta tu vidjeti ,tko sam onda ja da ti ukažem na sitnice koje "ribu znače".

Za prozvode nisam ništa ni napisao ,jer na njih nisam ni obračao pažnju.

I šta vi to gledate na tim kordinim DVD -ima?

Ja iskreno gledam ponasanje ribe. (a I to su montirali kako njima odgovara)

 

Al ajde opet da te pitam sta si to ti naucio sto nisi znao pa si se odusevio DVDom?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...