Jump to content

Pitanje Za Sve Moderatore


Recommended Posts

Hvala na odgovoru! Očekivao sam neku privatnu poruku sa objašnjenem pošto sam nov na forumu.. Moderator sam na drugom forumu, pa sam očekivao tako nešto. 

 

Onda možemo preći na temu stavljanja reklamnog banera na forumu? :)

 

"Ukoliko želite da oglašavate Vašu prodavnicu ili firmu kontaktirajte nas putem maila support©exyucarp.com"

 

Pretpostavljam da je mail support@exyucarp.com? Ako jeste, čujemo se tamo uskoro.

Mala slovna greska u mail adresi, bice ispravljena.   :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Poslao sam mail pre tri dana u vezi pristupa komercijalnom delu foruma i nisam dobio odgovor. Jel postoji negde neki zastoj?

Takođe me zanima zašto imam ograničenje na "tri posta po danu"? Jel to neki specijalni tretman za mene ili je to tako kod svakoga?

Hvala!
 

Edited by Meleg Baits MKM
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sad tacno kako racuna... ali pocetnici imaju malo poruka jer svi krenu da automatski (dok nije bilo ogranicenja) da dodju do limita za oglase i onda spamuju po forumu na svim mogucim temama sa smajlijima i jednom do dve reci...

 

A tu nekim temama ti se ne broje poruke. Tamo moze da se pise koliko hoce ali tebi kao pocetniku mislim da i tamo vredi ogranicenje od 3 poruke na dan

Link to comment
Share on other sites

Molim vas nemojmo svaki put prezvakavati sva pravila iznova. Malo prelistajte forum, procitajte..Ubuduce brisemo urota kalimero pitanja bez objasnjenja jer je objasnjeno X puta.

 

Poslat je odgovor na mail. Izvinjavamo se na kasnjenju

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...