Jump to content

Pitanje Za Sve Moderatore


Recommended Posts

igrom slucaja sam neznam i ja kako sasvim slucajno pre dva dana video ali bukvalno sasvim slucajno da sam imao 500 i neznam koliko postova , da bih se danas ulogovao i video da su mi postovi brisani . ovako kao prvo boli mene k.... za postove nisam kao pojedinci da ih ne imenujem , koji jure postove izbrisite ih sve ali pre toga prvo proverite sta sam pisao u kom topicu nemam nijednog smeska kao pojedinci i samo slazem se i bravo ,vec sam iznosio svoja misljenja i vidjenja iz licnog iskustva a ocigledno to nekim moderatorima neodgovara jer se uvlace u gu..cu nekom da bi bio moderator. nijedan moj post nije bio ni iz bilo kakvog interesa kao sto takozvani uvlakaci to rade.ako bi trebalo da se brisu ovakvi postovi kakvi su bili bas ti moji koji su obrisani onda bi trebalo da se obrise pola foruma. nemislim da sam ja previse pametrnog pisao ali nisam pisao gluposti i podrzke kao sto je vecina to radi -BRAVO- SUPER -ILI SAMO SMESKO itd. mislim da JE SRAMOTA DA SE OVO OVAKO RADI JER JE FORUM EXTRA- i STVARNO JE PERFEKTNO OSMISLJEN ALI GA POJEDINCI KVARE. KOJI GLEDAJU DA SE UVUKU I OCESAJU NESTO.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju se slazem da ima puno nepravilnosti kao i da mnogi sad ovaj forum koriste za male oglase koji nemaju veze sa saranskim ribolovom.Svi smo ovde zbog razmene iskustava ali ocigledno toga sve manje ili ga nema.

Ako moderatori uvode pravopis na forumu,da li znaci da ce forum biti jos bolji?

Podrzavam svaku dobru akciju!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Javno se mogu izviniti ako je tako da je neka greska jer sam jedan od onih koji koristi forum radi upoznavanja i druzenja i naravno pomoci jedni drugima. Nikako nisam imao nameru da koristim ovaj forum u druge svrhe tako da aki je greska a ja sam se trudio u tim postovima da iznesem moja misljenja i zapazanja a ne neko promovisanje i zbog toga mi je najvise krivo tako da se javno izvinjavam jos jednom ako je greska.
Link to comment
Share on other sites

Niko nije rekao da si imao bilo kakvu nameru ali i dalje ne vidim poentu teme.

 

A.Nikome se ne brise broj postova.

B.Brisu se postovi koji su neukusni i koji reklamiraju radnje koje ne zele da izdvoje simbolican iznos na godisnjem nivou kako bi se reklamirale.

C. Da, forum jeste mesto za druzenje i razmenu misljenja.

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

aman te ljudi ako ja kukam koliko mi postova fali za ove godine gde ce tek tada biti kraj.Kao shto znate imali smo problema sa serverom.Kako se radi automatski backup svakih nekoliko dana ocigledno da je vracen na zadnji back up koji je bio.
Link to comment
Share on other sites

Ja imam prituzbu na rad relativno novog moderatora.Naime,radi se o Billyju.Odakle njemu pravo da ispravlja,kako gramaticke,tako i pravopisne greske,kad svi koji ga malo bolje znaju-znaju da je naucio da cita u trecem,a pise u petom razredu osnovne skole,koju do kraja nije ni zavrsio.To je tipican primer samovolje i osionosti pojedinca koji je nicim izazvan dobio malo vlasti,i knjigu "gramatika srpskog jezika".Pod hitno mu oduzmite to malo vlasti,jerbo ce se pretvoriti u zlog Napoleona(visinu vec ima).Ovo nije usamljeno misljenje,maltretirao je on i predobrog Vojkana,Kristijana,Vladu i mnogu drugu finu gospodu,nego oni cute jer se plase njegove surove osvete.Od mene toliko,pa kako mi bude!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam prituzbu na rad relativno novog moderatora.Naime,radi se o Billyju.Odakle njemu pravo da ispravlja,kako gramaticke,tako i pravopisne greske,kad svi koji ga malo bolje znaju-znaju da je naucio da cita u trecem,a pise u petom razredu osnovne skole,koju do kraja nije ni zavrsio.To je tipican primer samovolje i osionosti pojedinca koji je nicim izazvan dobio malo vlasti,i knjigu "gramatika srpskog jezika".Pod hitno mu oduzmite to malo vlasti,jerbo ce se pretvoriti u zlog Napoleona(visinu vec ima).Ovo nije usamljeno misljenje,maltretirao je on i predobrog Vojkana,Kristijana,Vladu i mnogu drugu finu gospodu,nego oni cute jer se plase njegove surove osvete.Od mene toliko,pa kako mi bude!

 

 

 

E sad si ga ugasio sigurno! :a026: :a018: :a026:

Link to comment
Share on other sites

Jane ma zabole mene K...C za broj koji mi pise ali da se bar ne trudim uopste da pisem sta treba vec da se dr..m kao vecina. I nerazumem brisanje postova od kojih covek moze da izvuce pouku a uvodjenje pravopisa .....gluposti. Pa valjda je EXYU CARP i znam puno ljudi koji su iz makedonije,crne gore i hrvatske koji su clanovi ovog foruma i jedva tumace ono sto mi napisemo ili jos gore je sto i oni ne pisu kako treba. Pa valjda nismo dosli na ovaj forum radi edukacije srpskog jezika i pravopisa.i prvi ja ne pisem veliko slovo i ne planiram to da ispravim.
Link to comment
Share on other sites

Ganicu drago mi je sto zelis da skrenes paznju na neke stvari, ali moram da ti napomenem da pravopis i gramatika nemaju veze sa posetiocima sajta iz drugih drzava. Ni jedan od tih postova se ne prepravlja niti se ikada prepravljao niti ce se prepravljati. Odnosi se na ljude iz Srbije i nase celodnevno prepravljanje postova zbog ne malih gramatickih gresaka.

Zasto prepravljamo te postove? Zato sto su bezmalo tragikomicni i svako ko dodje sa strane ne moze forum ili bilo koga sa njega da shvati iole ozbiljno posle onakvog pisanja. Pogledajte malo druge forume koliko su uredni i koliko se vodi racuna o svakojakim pravilima. Ovde em se ne vodi racuna o pravilima, em se posle godinu dana i dalje pritiska report umesto reply to post em, em , em..Vecinu mrzi da procita uputstvo kako da se postavi slika na forum, kako se gledaju nove teme...

Svaku kritiku gledate kao da vam je neko ne daj boze opsovao nekoga.

 

Mislim da je vreme da svi nauce da se ponasaju u skladu sa pravilima foruma kako bi nam svima druzenje bilo jos ugodnije. Nista se ovo ne radi da bi se iko osetio prozvanim ili je upereneo protiv bilo koga od clanova. Jednostavno neke stvari treba da se dovedu bar malo u red.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Zar je zaista potrebno 10 postova da bi mogao nesto da pitam,

tipa u rublici prodajem kupujem na nekim oglasima kada kolege sa foruma prodaju deo pribora

a zaborave da postave sliku ili oglas duze vreme bude aktuelan ili mozda ne

zar je nemoguce i u takvim situacijama napisati pitanje tipa

da li moze slika tog pribora ili da li je jos uvek aktuelan oglas

Hvala u napred za odgovor

Link to comment
Share on other sites

Ok,nema problema ispostovacu to.

Nisam znao da je pomereno na 30.

Da li postoji sansa da se poradi na tome da se bar dnevni postovi povecaju 

umesto na dosadasnjih 3 na 5 komada.

Jer to bi bilo realono s'obzirom da je sada potrebno 30 postova.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Ok,nema problema ispostovacu to.

Nisam znao da je pomereno na 30.

Da li postoji sansa da se poradi na tome da se bar dnevni postovi povecaju 

umesto na dosadasnjih 3 na 5 komada.

Jer to bi bilo realono s'obzirom da je sada potrebno 30 postova.

Druze ako je tebi jedini cilj na forumu skupiti 30 postova i okaciti oglas onda nisi trebao ni da se registrujes na forum o saranskom ribolovu vec na Male oglase ili Kupujem Prodajem! Pravila su jasna i kao sto rece Jane nece se menjati!!!

Pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zanima me zašto mi je obrisan oglas sa foruma bez ikakvog objašnjena? Post nije bio oglas nego je bio čisto infotmativnog karaktera da je prodavnica ponovo otvorena.

 

Hvala!

Treba da se naviknes na neke stvari ovde na forumu, imas neka pravila koja moras postovati,nekad se desavaju i cudne stvari bez objasnjenja i na to se treba navici, vremenom ti to nece predstavljati problem veruj mi  ;)

Link to comment
Share on other sites

Zanima me zašto mi je obrisan oglas sa foruma bez ikakvog objašnjena? Post nije bio oglas nego je bio čisto infotmativnog karaktera da je prodavnica ponovo otvorena.

 

Hvala!

Postoje odredjena pravila na forumu sto se tice oglasavanja i reklamiranja koja bi trebao da procitas. Tvoj post je bio cista reklama! Pravila su tu da bi se postovala.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru! Očekivao sam neku privatnu poruku sa objašnjenem pošto sam nov na forumu.. Moderator sam na drugom forumu, pa sam očekivao tako nešto. 

Onda možemo preći na temu stavljanja reklamnog banera na forumu? :)

 

"Ukoliko želite da oglašavate Vašu prodavnicu ili firmu kontaktirajte nas putem maila support©exyucarp.com"

Pretpostavljam da je mail support@exyucarp.com? Ako jeste, čujemo se tamo uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...