Jump to content

Prologic "fast Water" Dvd


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Da ovo su sigurno sonarom ispitani tereni i sigurno jedno 3 nedelje i vise hranjeni.. msm .. ej.... Neka dodju na Tisu pa nek pecaju sa tim... Ima da iskidaju boga oca da bi upecali nesto ... :) Bez sonara naravno...

izvini sto su kordini filmovi snimani 12h, podvodni snimci na Tisi pravljeni, bez prihrane, samo pljunu malo go-go liquida i pecaju ko ludi... ali korda je cool... ej, msm!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

TasinCarp, i sam pecam na terenima kao sa video klipa. Poznajem ljude koji su celu sezonu na Tisi. Skoro svi imaju sonare, čamce i još jedna bitna stvar za šarana je to moraš da ga hraniš odnosno čekaš.

Zaintrigirali su me baš ovi klipovi u moru jezeraških filmova (koje znam napamet) jednom rečju dosadni su. Zaspim dok gledam. Ove Okuma Raw 2 su mašinice namenjene za teže varaličarenje na moru, zaštićene od soli, sa jakom prednjom kočnicom. Ne da mu da pobegne u panjeve, štap stoji u držaču i savija se u "kiflu". :good:

Link to comment
Share on other sites

Imao sa prilike da držim u ruci štap Fast Water kao i C.O.M., ne smem da kažem svoje pravo mišljenje jer će ispasti da sam pristrasan pa ću ga minimalizovati i samo reći da su odlični. A realno je da su mnogo više od toga. Mislim da nema boljeg štapa za pecanje iz čamca od Fast Water. Jedino mi je krivo što je u pitanju bila varijanta 12" 3,5lb. Voleo bih da što pre dobijem priliku da probam 12,6" 4lb. Pa možda da prodam neki od sadašnjih kompleta i da ga zamenim za ovaj.
Link to comment
Share on other sites

Da ovo su sigurno sonarom ispitani tereni i sigurno jedno 3 nedelje i vise hranjeni.. msm .. ej.... Neka dodju na Tisu pa nek pecaju sa tim... Ima da iskidaju boga oca da bi upecali nesto ... :) Bez sonara naravno...

Pre mesec dana sam imao priliku da provedem neko vreme na reci Po i da lovim šarane tamo, već prvo veče, bez ikakve prethodne pripreme i hranjenja sam imao tri lepe ribe. Pa posle sve više i više. Sonar sam naravno koristio ali nigde ne piše i da ga oni nisu koristili za snimanje ovog filma. Zbog stanja na našim divljim vodama mi smo izgubili svest o tome šta je normalna količina ribe u npr reci. Po je prepun šarana, pogotovo gornji deo toka gde je ovaj DVD i sniman. A bilo kojem strancu kad kažeš kako kod nas ljudi sede na obali i po mesec dana bez udarca on to uopšte ne može da razume i misli da pričaš gluposti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kristijane, ako ti nije problem da otvoriš temu o reci Po. Bliže je od Španije/Ebro, a bogata je ribom i kapitalnim primercima. Čisto informativno, par smernica i sl.

Logično je da je Italija bliža pa su samim tim i troškovi manji... Da li si kampovao ili si bio u privatnom smeštaju?

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...