Jump to content

Fabrika Vrhunskih Stapova


Dax

Recommended Posts

Ma, ima i u Maleziji mnogo takvih koji prodaju robu ali ne znam koliko je to sigurno. Cene su smesno niske, minimum je 10 kom recimo za vrhunske masinice das pare e sad da li ikad dobijes robu tu je vec problem.

Da li proizvode bas ono sto reklamiraju ne znam bas. Proveriti je predpostavljam jako skupo.

Link to comment
Share on other sites

Ovo nema veze s mozgom.

 

Ne samo da su slike 'njihovih' stapova skinute sa Free Spirit sajta, nego je cak i propratni text o svakom od njih prepisan od reci do reci.

 

Ovde ocigledno postoje oni koji veruju da su otkrili ameriku.

 

Uz malo razmisljanja, da je to to sto kinezi pisu/prepisuju, zar ne bi bilo koji prodavac/proizvodjac stapova u UK odavno upisao sebi 7micu na lotou?!

FS sam proda vise stapova po belom svetu nego svi Century, Harrison, Bruce Ashby i ostali zajedno.

 

Fakat!

 

Kopirali ih vise puta vise njih sa 'identicnim proizvodima'-ne postoje vise...

 

Fakat!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odakle uopste nekom ideja da ovo moze biti pravi FS Hi-s? :fool:

Sajt made-in-china.com kao i alibaba.com su puni prevaranata i plagijatora. Nakon prijava korisnika da je u pitanju fraud (prevara) profili ovih prodavaca se momentalno gase.

Extra bi bilo da neko poruci ove stapove pa da nam svima prezentuje iste. :crazy:

Da li neko stvarno veruje da fabrika koja proizvodi nesto za engleze ili nemce sme javno da prodaje njihovu robu sa sve istaknutim brendovima fox, FS ili korda.

Koliko znam nijedan Hi-s nikada nije dosao iz Kine ili neke druge zemlje van Engleske. E klasa i X-Wrap se radi i van Engleske.

Ovo pise na FS sajtu za ta dva modela These rods can be hand built in the U.K. for a small additional cost.

Za Hi-s nikako ne pise ovo vec HAND BUILT IN THE U.K.

 

Kopiranje je odavno nauka tako da ne treba nasedati na svakakve gluposti.

Link to comment
Share on other sites

ja u svojoj radionici pravim decije satove za jednog coveka koji to dalje prodaje . i naletim na novom beogradu kod kineza taj moj sat pise da je napravljen u kini . samo mehanizam je kineski za sat sliku radi Komazec ja okvir a Sasa sve sklapa i pakuje a oni zalepe nalepnicu made in prc .
Link to comment
Share on other sites

Uh kakav je ovo udarac za one koji koriste FS. Problem psiholoski. Pa moj drugar je kupio Sony Led televizor za 285 000 dnarai i pise made in China, svi lap topovi su china, kucni aparati, Fox se radi u chini itd. itd. u cemu je problem sto se FSov blank radi u chini . Sta ces kad nije Century made in UK. :rofl:.

U kini se odavno proizvode, proizvodi vrhunskog kvaliteta, ko zeli takav proizvod da kupi. Nemojmo perlmutovati, proizvode sa nasih pijaca, sa ozbiljnom proizvodnjom, i ozbiljnim trzistem.

Link to comment
Share on other sites

Nista protiv FS ali sta znaci sto prodaju najvise?Wolksvagen proda mnogo vise automobila po belom svetu,vise nego Ferrari i Lamborghini zajedno ali su i dalje Lamborghini i Ferrari to sto jesu.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Primera radi... Naručim blankove od gore navedene fabrike, kvalitetnu opremu: haltere, sprovodnike, itd... Sklapamo ih u garaži na Novom Beogradu uradim kvalitetnu štampu. Ja bi mogao da kažem da su assembled in Serbia. Zar ne? Ili da su to "no name" blankovi mogao bi zgrnem lovu! Imam problem samo sa početnim kapitalom. :crazy:

8)

Link to comment
Share on other sites

Necu nikog da branim al jedno znam odavno sam se dopisivo sa ovima i mogu jedno reci da nishta od toga nema blage veze sa FS.CAk su poruceni dva shtapa ovde kod mene i doneti normalno razliciti jer ti neisporucuju po tri shtapa nego od svakog po jedan kao primjerak.Blage veze nema sa FS koji imam.

 

A oni koji kopiraju od drugih foruma nek onda sve iskopiraju....

 

A ako malo vishe prolistash te linkove videcesh da ima svih anacondinih shtapova i dosta drugih firmi koje pishete da su nemacka il austrija

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Necu nikog da branim al jedno znam odavno sam se dopisivo sa ovima i mogu jedno reci da nishta od toga nema blage veze sa FS.CAk su poruceni dva shtapa ovde kod mene i doneti normalno razliciti jer ti neisporucuju po tri shtapa nego od svakog po jedan kao primjerak.Blage veze nema sa FS koji imam.

 

A oni koji kopiraju od drugih foruma nek onda sve iskopiraju....

 

A ako malo vishe prolistash te linkove videcesh da ima svih anacondinih shtapova i dosta drugih firmi koje pishete da su nemacka il austrija

 

Potpuno se slazem sa Janetom, prelistajte malo druge forume i shvatice brzo da se radi o prevari..na svu srecu neko se vec zajebao pre vas...pa nemorate i vi :D ili mozda morate :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nista protiv FS ali sta znaci sto prodaju najvise?Wolksvagen proda mnogo vise automobila po belom svetu,vise nego Ferrari i Lamborghini zajedno ali su i dalje Lamborghini i Ferrari to sto jesu.

 

...ne mogu keve mi.... :)

 

Jedino ti nisi shvatio da je po ovom tvom primeru kao kad bi ferari i lamborgini prodavali vise od VW.

Da ne polemisemo (nisam na godisnjem), recimo makar po cenama...

Link to comment
Share on other sites

...ne mogu keve mi.... :)

 

Jedino ti nisi shvatio da je po ovom tvom primeru kao kad bi ferari i lamborgini prodavali vise od VW.

Da ne polemisemo (nisam na godisnjem), recimo makar po cenama...

 

:shok: :shok: :shok:

 

http://img850.imageshack.us/img850/6913/c2gesamtkopie.jpg

Cena ovog stapa je 550 evrica pa i to pada u vodu.

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper

 

 

Stara informacija , a i sto bi to bilo lose ako je pod kontrolom i zasto semisli ako je to iz Kine da nije OK !

Vasile to ni meni nece biti jasno nikad....to se sve radi pod "kontrolom ili licencom" te firme! pa prave tamo kamione i avione a ne mogu da naprave usrani štap?! nema sta tu da se prica jednostavno sve se tamo radi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ljudi znaci kazem vam da su se ljudi zajebali i platili 80 dolara po shtapu i doneli u mk video sam shtapove i to nema veze sa FS.Pitanje je i druga stvar kad mu uplatish ti za 100 il 200 stapova jer je to najmanja kolicina dal cesh videti tog gazdu ponovo.

Josh neshto kad pitash za informacije daju ti da imaju u asortimanu 3,75 lb i 14 fita koje FS nikad nije imo

 

Josh neshto skoro svi blankovi dobrih firmi se nose iz koreje i to godinama unazad poput CMV,FOX,DAIWA,

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...