Jump to content

Cunami


nesa

Recommended Posts

Sta ti je brate Sone?Jesi li bolestan ili sarkastican? :shok:

Ma jok brate,osvojili ste po treci put uzastopce vazan trofej,daj boze da sve ide svojim tokom kao i predhodnih godina. :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sacekacemo jos malo,cestitacemo ako prodjete dalje,ali kulturno sa vase strane gospodine Billy nema sta.Za sliku,narod bi rekao -ciganjska posla-.jbg mnogo godina je bilo ovako----

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201306/613697/dvanaest-godina-silov.jpg

 

Ne moze doveka,ciganska vlast dosla,ali nece dugo...

 

I el si siguran da je to klub za koji navijas?Mozda si se zajebo....

 

 

http://i43.tinypic.com/mtnv9f.jpg

 

ps.nemoj da se okrene veceras.....

 

http://www.dodaj.rs/f/2a/H0/2iAXvWgo/1/b4w-eg1cuaevbvvjpg-large.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prijatelju Fmp čini mi se ima jedan prsten.A to što je olupao vođu?hahaha ne zasmejavaj me,sa vama uvek cirkus.I za kraj,PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAAAŠA BIĆE AHAHAHA PA K...A NAŠA
Link to comment
Share on other sites

FMP ima ali ovaj hibrid nema.

Razumem tvoju euforiju,KK Sledeca sezona 21 godinu nije pobedila Instituciju,neka se ti meni radujes,drago mi je zbog tebe,docekao si ipak mada je bila frka.Znas onu od Harisa--Ostaricu,necu znati........

Pavlovic je legenda,on je svoj trag ostavio tamo gde nijedno cigance nije,niti ce ikada,zato ste i prozvani imenom nacionalne manjine,zbog kulture valjda.

 

 

 

 

 

 

 

DUHOM INSTITUCIJE PROTIV PROSTITUCIJE

Link to comment
Share on other sites

Trinaest godina jednopartijskog sistema i šta smo naučili? Ništa.Novi ljudi sistem i dalje jednopartijski,samo NAVIJAJU ZA NEKI DRUGI KLUUUUB,NAŠ SRBSKI A NE NEKI TAMO IZ? A šta kažeš za k...u našu,ostavio trag?gde,misliš u ovoj zadnjoj utakmici sa dva poena? Ahaha, prijatelju trag je kada ukinu broj u klubu u kome si igrao,kao naprimer Stojakoviću,a k...a naša,kako piše kod tebe: odlaze neki dragi ljudi a gde to a gde to
Link to comment
Share on other sites

21 godina je u pitanju a ne 13,nemoj da mi smanjujes.Mnogo se vlasti izmenjalo u tih 21 godinu ,nemoguce da su svi navijali za Partizan.Postovanje je vrlina koju vi ne poznajete,namako vam smrad love,pobediste konacno posle cetvrt veka pa se sad kurobecate kao da ste uzeli sve trofeje na svetu.Ali treba to razumeti posle toliko godina silovanja nase kurve zvezde,kompleks je to,bajo moj!!!

 

Jos nesto nasa institucija je priznata u Evropi,zovu je akademija kosarke a who the fuck are you?Fmp-zvezda,jebo lud zbunjenog....

Link to comment
Share on other sites

21 godina je u pitanju a ne 13,nemoj da mi smanjujes.Mnogo se vlasti izmenjalo u tih 21 godinu ,nemoguce da su svi navijali za Partizan.Postovanje je vrlina koju vi ne poznajete,namako vam smrad love,pobediste konacno posle cetvrt veka pa se sad kurobecate kao da ste uzeli sve trofeje na svetu.Ali treba to razumeti posle toliko godina silovanja nase kurve zvezde,kompleks je to,bajo moj!!!

 

Jos nesto nasa institucija je priznata u Evropi,zovu je akademija kosarke a who the fuck are you?Fmp-zvezda,jebo lud zbunjenog....

UUUUUUUUUUUUU prijatelju moj 13 godina ste za redom krali titule,pa se slucajno poklapaju sa kosarkom i 6 titula u fudbalu.Za tih 13 titula ili 13 godina promenilo se koliko ljudi na vlasti?Moj grobare cuti ne pricaj,mastaj,sad ti samo to ostaje.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A iskrcavanje u Normandiji?Ili je to bilo posle? :rofl:  :rofl:  

 

SVI ŠAMPIONI SRBIJE

2006/2007. Crvena zvezda

2007/2008. Partizan

2008/2009. Partizan

2009/2010. Partizan

2010/2011. Partizan

2011/2012. Partizan

2012/2013. Partizan

2013/2014. Crvena zvezda

2014/2015. Partizan

 

Sad je nereseno u titulama, :a026:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...