Jump to content

Spro-Meredov


Recommended Posts

Imam isti takav meredov već oko 10 godina. Samo što ne piše SPRO na njemu. Po meni odličan, i dalje je kao prvog dana a prošao je sve i svašta, mrežica se ni na jednom mestu nije ni načela. Jedina mana mu je što je malo mali obruč. Pogotovo će tebi biti sad kad si krenuo da hvataš ove preko 30kg :D Šalim se naravno, mali jeste na izgled ali ja još nisam imao ribu koja nije mogla da stane u njega, najveća amur od 25,5kg. Ali ako ćeš uzimati uzmi za svaki slučaj onaj od 100x100. pozdrav.
Link to comment
Share on other sites

A plasticni deo u koji ide ram?

To je jedino sto me odbija kod njega,mada deluje dosta kvalitetno cak i od nekih duplo skupljih.

Pozdrav druze!

kod mene je sve isto kao i prvog dana. Setio sam se u međuvremenu da sam ga kupio 2001 godine, tako da ima 11 godina :D

od ove godine imam drugi meredov koji nosim kad pecam sa obale ali ovaj i dalje nosim kad pecam iz čamca jer je stvarno lako rukovati njime.

Link to comment
Share on other sites

Imam taj meredov samo je druga marka-brend. Koristim ga već dugo i neću ga menjati jer je odličan. Nemoj da te brine taj plastični Y deo, Veoma žilava plastika... Jedina slaba karika je ovaj metalni prsten koji se ispravi, ali to je zanemarljivo.

http://img502.imageshack.us/img502/6379/alka.jpg

 

Parče upredene strune rešava stvar. Navoj je standardan tako da možeš da mu montiraš i duže drške koje su 1000-1500 din.

Link to comment
Share on other sites

Imam taj meredov samo je druga marka-brend. Koristim ga već dugo i neću ga menjati jer je odličan. Nemoj da te brine taj plastični Y deo, Veoma žilava plastika... Jedina slaba karika je ovaj metalni prsten koji se ispravi, ali to je zanemarljivo.

http://img502.imageshack.us/img502/6379/alka.jpg

 

Parče upredene strune rešava stvar. Navoj je standardan tako da možeš da mu montiraš i duže drške koje su 1000-1500 din.

 

:good:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...