Jump to content

Fazanerija 2013


Recommended Posts

Nova dopuna spiska i najava boila kupa za maj mesec.

 

http://s9.postimage.org/jqlb9kbsf/FAZANERIJA_05_01_13.png

Pravilnik za boila kup ce biti identican onom koji se za slicne kupove primenjuje na drugim takmicarskim vodama (Mika, Debeljaca). Formalno cemo ga objaviti do kraja meseca.

 

Jos jednom bih napomenuo, da se ove sezone na Fazaneriji takmici 12 ekipa umesto dosadasnjih 19. Da bi ekipa rezervisala ucesce, neophodno je da uplati avans od 5000 dinara. Sedam dana pred pocetak takmicenja, neophodno je da sve ekipe imaju uplacenu kotizaciju u celosti. U izuzetnim uslovima, uz saglasnost organizatora, bice dozvoljene uplate na dan takmicenja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo da pitam.Dali kotizacija ostaje 250e i dali se peca 56 sati kako je najavljeno ili se nesto menja.

Termin mi se nesvidja zato sto je u sred mresta i pitanje je kako ce se odraziti na ribu u smislu njenog zdravlja to jest da nebude

nekog veceg uginuca posle takmicenja.Ako vi mislite da ce da bude sve u redu nepreostajemi nista drugo nego da prijavim

CT Mona za boili cup.Avans za sva cetiri cupa cemo uplatiti do kraja februara ako je to u redu

Link to comment
Share on other sites

Prvo da pitam.Dali kotizacija ostaje 250e i dali se peca 56 sati kako je najavljeno ili se nesto menja.

Termin mi se nesvidja zato sto je u sred mresta i pitanje je kako ce se odraziti na ribu u smislu njenog zdravlja to jest da nebude

nekog veceg uginuca posle takmicenja.Ako vi mislite da ce da bude sve u redu nepreostajemi nista drugo nego da prijavim

CT Mona za boili cup.Avans za sva cetiri cupa cemo uplatiti do kraja februara ako je to u redu

 

Sorry zbog kasnjenja sa odgovorom, guzva na poslu, a Veran peca skobalja, naravno.

 

Sve ostaje kao sto je i napisano kada su u pitanju termin i satnica. Sto se mresta tice,  mislim da ce ove godine malo poraniti. Najavljuju jako toplo prolece, pa sam skoro ubedjen da ce biti kao i prosle godine tj. bez uticaja na takmicarski deo.

 

Poz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napravili smo boilu koju cverglan nece da jede i spremamo se da je prodajemo ...  :crazy:  Salim se, naravno. Situacija nije alarmantna, stavljamo je pod kontrolu.

 

Sto se tice nove ribe, trebalo bi da sve bude po planu za ubacivanje 2t 8+. Naravno, bicete obavestenu u svakoj varijanti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...