Jump to content

Fazanerija 2013


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Prvo da vam pozelim srecnu i uspesnu 2013god.a sad imam pitanje za organizatore takmicenja.Sta se desava,sto naravno niko ne zeli,

ukoliko dodje do toga da se neprijavi dovoljan broj ekipa to jest 11 i manje.Konkretno me interesuje dali ce se takmicenje odrzati

i pod uslovom da ima manje ekipa i da bude slobodnih boxeva ili ce biti odlozeno.Imam i jednu sugestiju da se u pravilnik ubaci

obavezan detaljan pregled,satora,kola koja ostaju pored boxa,kamp prikolica i svega onoga sto se nalazi unutar takmicarskog boxa

a sve u cilju de se izbegnu neprijatne situacije i optuzbe kao prosle godine da se peca na zive mamce,praskastu hranu i raketu koja sluzi kao plovak.To bi trebalo da rade sudije i jedan clan susedne ekipe kao i kod merenja a svaka ekipa bi imala obavezu da saradjuje i da otvori i da na pregled da i najmanju kutiju ili torbu.Mislim da bi ovakvim pristupom najvise dobio organizator jer kad ucesnici kazu da je sve bilo fer i korektno to je veliki plus a kad dodje do toga da svi sumnjaju u regularnost onda se dovodi u pitanje ucesce ekipa u narednim kupovima

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

DJuka moje misljenje je da je neizvodljivo takmicenje ispod 10 ekipa na onolikom jezeru a da sve ekipe u startu budu ravnopravne

plus sto finansiski nebi bilo isplativo ni Cefti ni ekipama jer automatski mora da se smanji nagradni fond i zarada organizatora.

Potvrdjujem dace CT Mona pecati termine za koje je prijavljena a mozda i maj samo ukoliko bude 10 i vise ekipa.Najiskrenije se nadam da ce pecati 12 ekipa jer ce onda to biti najrealnije i najbolje takmicenje.Zelim vam puno uspeha u organizaciji jer imate jednu od najboljih takmicarskih voda.Puno uspeha u novoj sezoni zelim i CT Vucjak

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...