Jump to content

Quantum Salsa


Recommended Posts

očigledno da ima različitih iskustava sa ovim najlonom. Verovatno mnogo zavisi od njegove svežine i skladištenja.
Moguce ,koristio sam ga par sezona superme sluzio, pa jedno vreme nisam mogao da ga nabavim ali sam ga nabavio ponovo.Prezadovoljan sam,celu ovu godinu sam ga koristio jedino sto je izgubio boju tj pobledeo je!!!
Link to comment
Share on other sites

najlon je dobar dok je nov. Ali posle izvesnog vremena počne da se kruti i uvrće. Ja sam ga koristio za razvlačenje i bio sam zadovoljan, ali mislim da sada ima na tržištu mnogo boljih najlona od tog. 

Ista prica se meni desila kao i Kristijanu sa ovim najlonom.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
sad ces verovatno dobiti odgovor da kvaris temu , po obicaju zato sto pitas.  

Izvini nisam znao da ti kvarim dozivljaj da krijemo jedni od drugih obavestenja , znanje ili pomoc u vezi bilo cega sto se tice saranskog pecanja . Vidis ja sam mislio da ovaj sajt i samim tim i ceo forum sluzi bas za to . Jedan od nas dvojice gresi verovatno ! 

Link to comment
Share on other sites

Izvini nisam znao da ti kvarim dozivljaj da krijemo jedni od drugih obavestenja , znanje ili pomoc u vezi bilo cega sto se tice saranskog pecanja . Vidis ja sam mislio da ovaj sajt i samim tim i ceo forum sluzi bas za to . Jedan od nas dvojice gresi verovatno ! 

 to znaci da sam hteo da ti kazem da ces dobiti takav odgovor od moderatora jer su bas meni ili nekima jos na takva pitanja moderatori pisali da kvarim ili kvare teme. ja ne mislim tako da kvarim ili kvaris sa pitanjem gde kupiti ili gde naci, sto je normalno da pitas. i ja se slazem sa tobom da je forum za to da se druzimo i sirimo znanja , i ne kvaris ti meni dozivljaj da se razumemo nego nisi procitao dosta starih postova redom po forumu pa sam ja ovo napisao da vide moderatori a ne tebi nista licno . konkretno sam ja u nekom postu pitao gde ima da se kupi kad meni evo sta odgovara moderator , i to je na njihovu adresu pisano. mislim da sad razumes    

 

https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=5530

Link to comment
Share on other sites

Nismo se razumeli Ganicu shvatio sam bukvalno kako si napisao , vidjao sam ovde i reklame za kupujem prodajem sajt i to direktnih linkova . Nisam znao da je neprimerno pitati . Dobro je da si mi razjasnio jer sam mislio da si protivan za bilo sta sto se tice pomoci kolegi pecarosu , doslo mi da vise neidem na sajt koliko mi je bilo krivo . Sreca pa je bio samo nesporazum .Pozdrav !

Link to comment
Share on other sites

ma nije neprimerno , ja sam istomisljenik tvoj jer mislim da je glupo otvarati novu temu za to da bi pitao gde da kupis kad mozes ovde da pitas ali kad pitas nadje se po neki koji ce da ti kaze da kvaris temu , pa se to odnosi na njih.pozz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...