Jump to content

Pomoc Za Ccmoore Amino


Recommended Posts

Nudi mi prijatelj nove amino od 500 ml ,pa bih molio da mi objasnite koje su za sta,mogu li da koristim za boilu.Da li je neko koristio.Radi se o sledecem.

Liquid salmon NKrill extract

Liquid kelp complex

Liquid xeast

Liquid chilli extract

Liquid chrimp extract

 

Izvinite na greskama u pisanju ako ima,nisam bas neki englez. Gledao sam na sajtu CCMoor ali bih voleo da mi neko objasni ko je koristio ili zna.

Link to comment
Share on other sites

kelp ako ces uzimati uvek uzmi granule (nutra a ima i sbs)

 

a ovi extracti ja bih najpre uzeo incun extract ( ne od mooreta) ali to nema da se nadje od ovoga nista ne bih ni uzeo, pre bi imleo crve ili skoljke i stavio u bojle

 

i nista ne koristim od mooreta jer su mi se 5-6 stvari pokazale kao nista i sad ni necu da rizikujem (mozda gresim ali idalje ostajem pri tome)

Link to comment
Share on other sites

Quote

Koje si to sastojke koristio od moore pa si se toliko razočarao?

betain (djene , djene nije pravijo neku razliku kad ga stavim i kad ga izostavim) , riblja brasna (nisu se lepo rolala kao pepeo i te boile mi nisu nesto posebno radile-bolje rezultate dobijem kad stavim ono najskrnavije za 200 din kilo nzm zasto ali mnogo lepse i jace mirise verovatno jer je sveze)

 

i jos neke komponente valjda krill brasno i neko brasno od skoljke ali ni sa tim se ni sam nesto proslavio i od tada za mesne mixeve najcesce koristim kupovne koje po potrebi razblazim sa nekim svojim 50/50

 

ne kazem da sam ja u pravu imao sam lose iskustvo sa mooretovim proizvodima i to je to, ja ih necu vise kupovati (imam na raspolaganju nutru solar sbs..)

 

mozda moore ima dobre proizvode nmg nista da tvrdim ali imam mnogo vise poverenja u nutrine i solarove artikle

 

mozda su te komponente sto sam ja uzeo bile stare nekoliko godina pa zbog toga ali opet odes na pecanje odvojis 3 dana za to najmanje 1 dan da spremis sve i 2 dana da pecas

cak i ako moore mozda ima jeftinije stvari lakse mi je da dam 500 din vise pa da budem siguran i opusten na pecanju nego skeptican

Link to comment
Share on other sites

LT94, predigest, sardina & anchovy, vitamelo, liver amino compound, meteor mix... proizvodi koje sam koristio i koji su mi se vrhunski pokazali... Proizvodi koje si naveo nisu u prvom planu mog koriscenja ali verujem da su odlicni... naravno, svezina proizvoda je jako bitan faktor...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema price bar sto se mene tice da sam upotrebljavao nesto na njemu da pise cc moore a da se proizvod nije dobro pokazao.

Sem njihovog betaina ali mislim da sam ja previse ocekivao od njega da ce mi napraviti bum bio mlad i naivan tada.

Bitno je da je proizvod svez sto kaze Milance,mada su ti svi proizvodi konzervisani ali opet imaju neki rok.

najbitnija stvar je naci pravu kolicinu odredjenog proizvoda za svoj mix sigurno da nisu doze iste za razlicite mixeve mora da se testira.

Napravis vise varijanti i uporedjujes kad nabodes pravu kombinaciju zapises i imas jednu od svojih top boila koje koristis za odredjeni period ili stalno.

Evo ti primera mog licnog sa monster od rh.Vidi napravim 5 puta monster  nece da jede kao da je sugava pa reko sta je majku mu.

Isti mix sve isto dodatci sve,drugu aromu stavim razbi ma ludilo.

Onda skontam foru sa rh i sad mi je to udarna boila gde god da idem.

Kum kaze svaki put kume jel na carape,na carape kume i to gradjevinske od 7 dana!

Tako da je sve to dobro ako je povoljna cena uzmi i testiraj u najmanju ruku ce ti biti zanimljivo. :hi:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema price bar sto se mene tice da sam upotrebljavao nesto na njemu da pise cc moore a da se proizvod nije dobro pokazao.

Sem njihovog betaina ali mislim da sam ja previse ocekivao od njega da ce mi napraviti bum bio mlad i naivan tada.

Bitno je da je proizvod svez sto kaze Milance,mada su ti svi proizvodi konzervisani ali opet imaju neki rok.

najbitnija stvar je naci pravu kolicinu odredjenog proizvoda za svoj mix sigurno da nisu doze iste za razlicite mixeve mora da se testira.

Napravis vise varijanti i uporedjujes kad nabodes pravu kombinaciju zapises i imas jednu od svojih top boila koje koristis za odredjeni period ili stalno.

Evo ti primera mog licnog sa monster od rh.Vidi napravim 5 puta monster  nece da jede kao da je sugava pa reko sta je majku mu.

Isti mix sve isto dodatci sve,drugu aromu stavim razbi ma ludilo.

Onda skontam foru sa rh i sad mi je to udarna boila gde god da idem.

Kum kaze svaki put kume jel na carape,na carape kume i to gradjevinske od 7 dana!

Tako da je sve to dobro ako je povoljna cena uzmi i testiraj u najmanju ruku ce ti biti zanimljivo. :hi:

ceste situacije

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koliko bi mix trebalo da traje nakon otvaranja ako ga ne iskoristimo odma

mislim,i na koji nacin ocuvati svezinu ako ga otvorimo

racunam na to sada probam jedan,sutra drugi pa prekosutra treci 

i tako dan za danom sa razlicitim aromama 

pa dok ne ubodes,mislim prave kombinacije.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...