Jump to content

Nutarabaits Hi-Nu-Val Mix


Recommended Posts

Dodaš 20% u mix bilo kog tipa. Time dobijaš miks sa više mlečnih proteina, rastvorljiviji i svarljiviji i bolje se rola.

Neću komentarisati koliko je to baš neophodno, ali kad si već pitao, u svakom slučaju je dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ga stavljam u mix za divlju vodu u količini od 10%. Time boili dajem dozu mlečnih proteina, po meni, sasvim dovoljnu za divlju vodu!
A ima nešto i u ekonomičnosti, pošto je mix od 1.5 kg 2500 din. (100g izadje 166,66 din.) a npr. CASEIN od jednog kg. košta 2000 din. (100g izadje 200 din.) a još je kao ovo mešavina puno raznih mlečnih proteina a CASEIN je ''samo'' CASEIN  :unknw: 

Link to comment
Share on other sites

ako govorimo o divljoj vodi mislim da tako skupe stvari su nepotrebne,zamena za mleko za telad ili surutka su po meni mnogo isplativije ;)

slazem se i mozes uvek da ubacis neko prediest riblje brasno ili neko sa 80 posto proteina ima ih na trzistu a upola su jeftiniji od mlecnih proteina

Link to comment
Share on other sites

Baš sam ga nedavno uzeo u Autosport-u, i cena mu je (sa ''sniženjem'' :yahoo: ) bila 2,490 din.

ta cena je prava ali je 2 puta skuplja nego pomenuta pa sam se zacudio kad je on rekao 1200

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...