Jump to content

Banana + S&o


Recommended Posts

Quote

Postoji kombinacija Top Banana sa Oqtopusom kazu da je to ubitacna kombinacija ali to nije tema

 

Znam da nije tema, ali ovo zvuci extra interesantno (Banana + S&O), jel moze neki pravac za tu kombinaciju i kako to mislis da je najbolji da se izvede??

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Pa pretpostavljam da je... jer ja je nisam jos kombinovao pa ako ima neko ko je...bas bi bilo dobro da iskaze svoja iskustva.
Da ne pricam napamet, jel imam nameru da je probam ove sezone i radim cesto.

 

Deluje vrlo primamlivo ta kombinacija...

Link to comment
Share on other sites

Zašto ti djeluje primamljivo? Ako je tebi zanimljiva kombinacija te dvije arome,pitanje je zašto bi bile i šaranu? Nitko ti nemože dati konkretan odgovor za tvoju vodu i vrijeme kad budeš pecao. Probaj sam. Navesti ću ti jedan primjer. Pecao sam na jezeru Jošava kod Đakova(Hrvatska). Bio sam 24 sata na vodi . Pecali smo nas trojica. Isto hranilište smo imali . Imali smo svaki podjednako riba. Ja sam pecao na fish boilu ,aroma rak. Drugi rijatelj na aromu dud ( RH KUPOVNA BOILA),a treci na svoju boilu sa kombinacijom te dvije arome. Svi smo se napecali,ali ovaj treci je imao samo krupne ribe.

Isto tako imam iskustvo da smo na drugoj vodi imali na hobotnica- dud samo sitnu ribu ,a na istu boilu sa aromom hobotnice samo krupnu.

Treba kombinirat i tražit....

Edited by DENTOS
Link to comment
Share on other sites

Puno hvala Dentos, znam da se treba kombinovati i traziti...tu nema dileme.
Naveo si i odlican primer i potpuni si u pravi.

Postavio sam pitanje dali neko konkretno ima neko doziranje, sta preovladava, njegovi rezulti posle tog doziranja.

Ajde ja cu ondak moe mislenje...evo za divu vodu ili pomalo napadnuta hemijom.

5ml Stimuli
2ml Koi (S&O)
3ml Banana atraktor
Betain

2ml Sweatener
5ml Ulje

 

Dilema mi je sto bi bilo bolje da dominira dali banana ili skvid, ali idema malo vise na bananu.


 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...