Jump to content

Carp Academy


Recommended Posts

Imam ih i rade odlično !

Veoma malo troše baterije,pošto su digitalni.

Jedina mana,po meni,što baza ne može da se zaključa,tako da ako se nose u džepu može neko dugme da se pritisne.

Sve drugo,za te pare mnooogo muzike!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...

ron thompson i Carp Academy mislim da nema razlike i jedni i drugi su mi se vrlo brzo pokvarili stdim pare da nekupujem svake sezone idikatore.

 

Na Ron Thompson imas godinu dana garancije, javi se da sredimo stvar.

Link to comment
Share on other sites

drugari sa kojima pecam imaju i jedne i druge pistalice,mislim da je ron tomson malo bolji ,ali to je samo moje mislenje. ps peca covek 5god na tomsone i jos mi se nije pozalio. mada nemogu da gresim dusu nije se zalio nii ovaj drugi.
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

ja sam imao slicnih problema sa svakom gumiranom pistalicom... posle odredjenog vremena krene kao da se topi, i lepi... prvo sam pomislio da je krenula da se topi na jakom suncu ili da sam slucajno prosuo deki dip po njoj ali sam brzo skontao da to nije uzrok... to mi se desilo sa tri razlicita modela indikatora i jos uvek ne znam uzrok, obzirom da nisam cuo da se jos neko zali na slicne probleme...

Link to comment
Share on other sites

i ja sam imao na dva modela slicna i bas lep osecaj nemoze da ti ispadne iz ruku  u vodu. i na kraju uzmes i osmirglas lepo i imas lepe matirane pistalice xaxaxaxaxax

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

ja sam imao slicnih problema sa svakom gumiranom pistalicom... posle odredjenog vremena krene kao da se topi, i lepi... prvo sam pomislio da je krenula da se topi na jakom suncu ili da sam slucajno prosuo deki dip po njoj ali sam brzo skontao da to nije uzrok... to mi se desilo sa tri razlicita modela indikatora i jos uvek ne znam uzrok, obzirom da nisam cuo da se jos neko zali na slicne probleme...

Proveri da ti signalizatori ne dolaze u kontakt sa nekim silikonom ili necim slicnim,meni je drugar ubacio par tvistera u kutiju sa ptiborom (da mi se nadje) kada sam otvorio kutiju posle par dana nagrizao mi silikon pola pregrada u kutiji i rezervni kotur najlona.

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao slicnih problema sa svakom gumiranom pistalicom... posle odredjenog vremena krene kao da se topi, i lepi... prvo sam pomislio da je krenula da se topi na jakom suncu ili da sam slucajno prosuo deki dip po njoj ali sam brzo skontao da to nije uzrok... to mi se desilo sa tri razlicita modela indikatora i jos uvek ne znam uzrok, obzirom da nisam cuo da se jos neko zali na slicne probleme...

Imas jak znoj na rukama,to je razlog. :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

NEZNAM DAL JE NEKO IMAO PROBLEM SA ACADEMY DA  MU SE GUMA SASTRANE RASPADA, VOLEO BIH DA CUJEM DAL JE NEKO JOS IMAO OVAKAV  PROBLEM

imam iste godinu dana i za sad rade odlično.nisam imao nikakvih problema...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...