Jump to content

Fox Royal Torba Za Stapove 3+3


Recommended Posts

trebam kupiti novu torbu pa se dvoumim izmedju fox royal i jrc cocoon pa me interesuje jer nemogu videti kvalitet i uporediti da ko ima ili zna da mi uporedi i iznese svoje misljenje o torbama ili oonoj koju ima  radi lakse odluke.

Link to comment
Share on other sites

Imam Cocoon za stapove 3.90, sa dodatkom za 50-icu prvu kariku, i ne mogu, na zalost, reci da sam zadovoljan!
U odnosu na Daiwa Infinity... Ni blizu!

A ja prodao Daiwinu, jer nije imala dodatak za 50-ice karike... :sorry:

Imam i Daiwu Infiniti za 3.60, NIKADA je nebih menjao!!!

 

Foxovu nisam koristio, pa je ne mogu komentarisati...

Link to comment
Share on other sites

a ja mislio s obzirom na cenu da je cocoon extra , mada sam ja bio prezadovoljan pelzer pojedinacnim a mozda cu se i vratiti na pojedinacne ali pelzer vise nema kolko sam u toku pa sam tek sad u nedoumici sta i gde uzeti jer kod nas i nisu neke ponude fotrola, pa ako neko iima i preporuku da je dobra i da zna gde mogu kupiti i to bi mi bilo  od pomoci

Link to comment
Share on other sites

pelzer koristim vec 4 godine i nemenjam ga,imo sam i foxa starog.Definitivno No1 za torbe je pelzer executiv,Stare anacondine pojedinacne su nesto sto je najbolje do sada sto sam video.

 

Sto se tice kvaliteta stari fox je odlican.

Link to comment
Share on other sites

Valjda ce se javiti drug clan da kaze misljenje o Fox torbi,inace je ponosni vlasnik iste :D....ja sto sam je pipao i gledao jos nisam video nista cak ni priblizno tome,savrsena torba :D
Link to comment
Share on other sites

razmisli i o ovoj torbi,imam je vec 5godina i ko nova je,a kvalitet je vruhunski i odradjena je stvarno kako treba. Stapovi su zasticeni debelim sundjerima i to celom duzinom do masinica,rajfeslusi debeli i kvalitetni,ima mesta za masine,3 LC-a staje bez problema....

a mislim da nije mnogo skuplja od jrc-a,a mozda je i jeftinija....

jedina mana ako moze da se kaze da je to mana je sto je malo glomaznija....

 

http://www.starbaits.com/en/article/starbaits-holdall-3-rod-13-ft.192.html

Link to comment
Share on other sites

imao sam pelzer i imam jos neke pelzer pojedinacne ali trebam jos jednu 3+3 ili cu se opet vratiti na pojedinacne ali kod pojedinacnih je izbor isto suzen na daiwe i traker   ili kao sto sam reko jrc cocoon ili fox  royal  3+3, posto mi otpada jrc cocoon onda cu royal a dali neko ima i koristi fox royal trebam misljenje za nju.

 

 

-dzabe ce mo o torbama koje su stare i koje se nemogu nabaviti kod nas i o torbama koje su se proizvodile, sta iam na ponudi sada kao kod foxa sada ima samo royal i fx

Link to comment
Share on other sites

razmisli i o ovoj torbi,imam je vec 5godina i ko nova je,a kvalitet je vruhunski i odradjena je stvarno kako treba. Stapovi su zasticeni debelim sundjerima i to celom duzinom do masinica,rajfeslusi debeli i kvalitetni,ima mesta za masine,3 LC-a staje bez problema....

a mislim da nije mnogo skuplja od jrc-a,a mozda je i jeftinija....

jedina mana ako moze da se kaze da je to mana je sto je malo glomaznija....

 

http://www.starbaits.com/en/article/starbaits-holdall-3-rod-13-ft.192.html

verujem da je sve ok ali izbort mi je suzen jer nemam ih gde kupiti kod nas ili recite gde se moze kupiti kod nas to sto predlazete

Link to comment
Share on other sites

Imao sam daiwu infiniti za 6 stapova sa masinicama i mislim da je pretesno jer se stapovi okrecu 3 u 3 kontra postavljheni, pa sam    menjao za JRC coocon sa prosirenjem za 50 ice provodnike.Futrola je fenomenalna ali je malo siroka jer staju 4 stapa u jednom pravcu.    Slozio bih se sa kolegama da su pojedinacne prakticnije.
Link to comment
Share on other sites

`ljudi pitao sam konkretno za fox royal a ne za fx ili neke tamo ili nesto sto se moze naci kod nas a videli ste i znate da je provereno dobro. i ja znam da je sator oz tent perfektan ali ga nemozes kupiti kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...