Jump to content

Century C2 Vs Fs His 13Ft 3,5


Recommended Posts

Zato sto je Nesa covek u godinama, i nostalgicno, je vezan, za stapove koji su po proizvodnim godinama istoriat :rofl: . A da odgovorim, na pitanje C 2.

A ovi novi verovatno ne valjaju?

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je Nesa covek u godinama, i nostalgicno, je vezan, za stapove koji su po proizvodnim godinama istoriat :rofl: . A da odgovorim, na pitanje C 2.

Gresis,ja sam samo shvatio da nema potrebe menjati stapove svake sezone,da je mnogo bolje upoznati stapove koji ti leze.Kad znas sve o stapu kojim pecas mnogo vise postignes na pecanju nego sa ''najnovijim modelom'',najskupljim,fensy i sta ti ja znam vec sta sve ne prave da nam uzmu pare.Naravno ne nipodastavam ni jedan ni drugi stap, samo sam iskreno odgovorio na pitanje. :a016:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da su bezobrazne cene pogotovo za c2 jer cujem da su nesto podigli cene . A nesu bi pitao sta bi on uzeo da nije bezobrazna cena a da stapovi budu bar nalik ovima pomenutim po perfomansama.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razlog je previsoka cena,da ne kazem bezobrazna,pogotovo za C2. Ili nemas para da ih kupis pa tako mislis?

Mika357- Druze kao prvo ne peca stap i cena stapa,vec ribolovac. Vise je to nadmetanje i stvar prestiza da ne kazem dokazivanja. Pribor ti sluzi za ribolov,tj to je tvoj alat i orudje koje tebi treba da sluzi a ne ti njemu. Uskladjujes pribor potrebama na vodi a ne da bi se dokazivao drugima. Postoji gomila stapova koja ce ti zadovoljiti sve potrebe na vodi a kostaju po 4-5 puta manje. Sto se mene tice ni jedan ni drugi cena prenapucana.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mika357- Druze kao prvo ne peca stap i cena stapa,vec ribolovac. Vise je to nadmetanje i stvar prestiza da ne kazem dokazivanja. Pribor ti sluzi za ribolov,tj to je tvoj alat i orudje koje tebi treba da sluzi a ne ti njemu. Uskladjujes pribor potrebama na vodi a ne da bi se dokazivao drugima. Postoji gomila stapova koja ce ti zadovoljiti sve potrebe na vodi a kostaju po 4-5 puta manje. Sto se mene tice ni jedan ni drugi cena prenapucana.

 

Ti si gadljiv na skupe stapove sta? Hahahahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam napisao jeste prenapucano sve ali ako je tim stapovima napucana cena onda je i onim jeftinijim stapovima napucana cena s obzirom da nemogu da budu u istoj ceni i ovi skupi i ti jeftiniji. Pecao sam sa 90% da ne kazem sa 99% vrhunskih stapova i da budem iskren svaki od tih ima svoju cenu visoku a verujte i ima i razlog za tu cenu. E sad posto nisam probao dosta stapova srednje klase hteo bih ako neko jeste probao i da mi kaze sta ili koji stap slici jednom od ova dva ne po izgledu samo nego i po radu a da kosta dosta jeftinije od njih.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mikane mene ce zadovoljiti i bambusov stap ili leskov prut ako ima ribe i ako radi riba naravno . I ne patim ja nimalo od prestiza vec volim da uzivam u lepim stvarima.
Link to comment
Share on other sites

Miko niti sam gadljiv,niti sam protiv toga. Jednostavno imam takvo misljenje i realno gledam na sve pa tako i na to. Recimo sta jedan Greys Prodigy,X-Flite,Platinum,Shimano Tribal,Outkast,C3  itd ne moze da pokrije sve situacije na vodi a C2 moze??? Bitno je naci stap koji ti lezi i odgovara u svemu,pored toga pokriva i zadovoljava  sve situacije na vodi. Ja pecam iskljucivo divlje vode,a cisto sumnjam da bilo koji od ovih modela nece zadovoljiti i najzahtevnije sarandzije. Dao sam svoje misljenje da je vise stvar prestiza i dokazivanja. Nemoj pogresno da me shvatis,nista licno to je moj stav i misljenje.

Link to comment
Share on other sites

Normalno,nego za sve postoje kontrasi koji svemu nadju bar neku zamerku a pola stvari u zivotu nisu ni videli a kamoli probali.Ne prozivam nikog da se ne uvredite,ali mi je prosto neverovatno da svemu nadjete neku zamerku.
Link to comment
Share on other sites

Normalno,nego za sve postoje kontrasi koji svemu nadju bar neku zamerku a pola stvari u zivotu nisu ni videli a kamoli probali.Ne prozivam nikog da se ne uvredite,ali mi je prosto neverovatno da svemu nadjete neku zamerku.

ima puno takvih i naj naj naj boljem modelu necega ima da nadju 1 zamerku a ne spominju zamerke svojih stvari. a nemoze se pokriti sa jednom garniturom sve situacije ni u ludilu a tema polako zalazi u stranu, i jos nesto lepo je krle reko da svi teze ka  boljem i oni koji mogu i koji nemogu samo je stvar ko uspe i ko ne uspe da ode na bolje. a jos i ovo recimo da sam koristio od gore navedene stapove skoro sve ako ne bas i sve sto je fox nabrojao i nemoj da uporedjujemo te modele sa FS  his ili sa century modelima. pa to moze da prica neko o tome ko sve to nije probao i koristio i da prepricava price. licno sam sve to koristio i kazem da je razlika ne u jednoj klasi nego u tri -cetri klasa a o izgledu i tezinama stapa necu ni da govorim ili o tome kakav je osecaj vaditi ribu na tri puta laksem stapu. a to dali ce da zavrsava poso pa mozemo da kazemo da nam zavrsava poso i leskov prut i sami sebe da tesimo i da ubedjujemo kako je i on dobar. i s obzirom da sam koristio modele srednje visoke klase i da nemogu porediti sa ovim iz visoke klase voleo bi da znam koji su to modeli  srednje klase koji zadovoljavaju sve potrebe i da imaju slicnosti sa recimo FS his, sa century ng,fs  da ne poredimo c2 jer ga retko ko ima. bas bi voleo da prodjem jeftinije pa predlozite mi  tako nesto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro a jeftino NEMA !!!!

U potpunosti se slazem,ali ima i onog ''dobro a preskupo''.Na primer-da li je Ng za 200 evra losiji od C2?Sumnjam u to,samo je najnoviji model a to izaziva kockarsku strast kod dosta ljudi,upravo na tu kartu i igraju jer pomak u kvalitetu i perfomansama stapa je minimalan a cena mnogo veca.Tehnologija izrade stapova je dostigla vrhunac,nista revolucionarno se  nije desilo samo druga sminka i nijansa boljitka a 200 evra vise.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

NG i C2 uopste nisu u istoj klasi,e sad dali i koji treba da kosta koliko ne znam ... kada bi neko imao C2 mozda bi bio najmerodavniji,NG+ imam a C2 da imam para uzeo bi odmah  :crazy:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...