Jump to content

Century C2 Vs Fs His 13Ft 3,5


Recommended Posts

NG i C2 uopste nisu u istoj klasi,e sad dali i koji treba da kosta koliko ne znam ... kada bi neko imao C2 mozda bi bio najmerodavniji,NG+ imam a C2 da imam para uzeo bi odmah  :crazy:

Kako znas da nisu u istoj klasi,probao si i jedan i drugi? :crazy: U cenovnoj klasi nisu ali realno je namena ista samo sto je ovde zvaka bolja,3d smola matrix i ostala sranja.Ng+ je mnogo dobar stap pa ne vidim razlog da ne pecas mnogo godina na isti,ali nismo svi isti,tvoje pravo je da radis kako ti volja. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Kao i svi ostali...bitno je da mu se nadje mana... :-p

Ajde opet,jedina mana mu je neopravdano visoka cena,ne zelim da menjam neciji stav samo iskazujem svoj.

Link to comment
Share on other sites


    Procitao sam ovde :D

 

 C212275  Century C2 Carp Rods 12ft 2.75lb £445.00
    
 C212325  Century C2 Carp Rods 12ft 3.25lb £447.00
    
  C212350  Century C2 Carp Rods 12ft 3.50lb £449.00
 

   C213350  Century C2 Carp Rods 13ft 3.50lb £475

 

Meni je 1650 evrica mnogo za tri stapa,sta da radim.

Link to comment
Share on other sites

stvarno vas ne razumem,covek napisao poredjenje 2 stapa,a vi se uhvatili cene.

Mislim da ga najmanje zanima cena cim je to napisao

Ja sam stvarno hteo da procitam nesto o tim stapovima (iskustvima,karakteristikama) a ti se uhvatio cene kao pijan plota. :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Druze,u Zemlji Srbiji svi mogu da bace 200 m,svi hvataju sarane 20+,100 sarana za dan,sve sto je normalnim ljudima veliki uspeh ovde je izasrano i iskarikirano.90 posto ribolovaca ne moze aktivno da peca preko 120m,150 m je mnogo daleko i za ozbiljne bacacke stapove.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

stvarno odosmo u raspravku a pitanje je bilo izmedju c2 i his-a . mislio sam da ce neko da uz to kad kaze c2 imati da kaze zasto i zbog cega jedan ili drugi. sto se tice cena c2 ima za nesto vise para od hisa ne toliko koliko je nesa napisao.  konkretno u madjarskoj je dosta jeftiniji ali to sad nije bitno. i nesa je donekle u pravu da nas sarandzije poceli su to jest osetili da mogu i onda sisaju , doduse ne sisaju nego izbrijavaju i mislim da su c2 i his u istoj klasi i zasto bi neko uzeo his ili c2 . a sto se tice poredjenja ng nemoze nikako da se poredi sa hisom a onda ni sa c2. to je moje misljenje  

Link to comment
Share on other sites

zamislite ng+  12ft 3,5lb na ribi, sto su mnogi potvrdili da je All Rounder i zamislite jos da taj isti ng+ moze da izbaci preko 150m,e zato toliko kosta...

 

ko voli nek izvoli...

 

Iskreno,i bez imalo cinizma pitam:"na kojoj vodi pecate na 150m,a da zabacujete sa obale?                                                                                                                                               

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

zamislite ng+  12ft 3,5lb na ribi, sto su mnogi potvrdili da je All Rounder i zamislite jos da taj isti ng+ moze da izbaci preko 150m,e zato toliko kosta...

ko voli nek izvoli...

neznam zasto svi potenciraju da je ng najbolji all rounder kad je his po meni bolji i na ribi i po tezini i tanji i sve. tako da bi glas all roundera dao hisu. i sto se tice bacanja ide sasvim dovoljno da od toga ne treba vise bar kod nas u srbiji, a i ovako jer sve preko 120 vec i nije ta preciznost  ili ti mi mislimo da je to tacno gde treba a voda vara i to moze da na toj daljini prervari i 10-tak metara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

neznam zasto svi potenciraju da je ng najbolji all rounder kad je his po meni bolji i na ribi i po tezini i tanji i sve. tako da bi glas all roundera dao hisu. i sto se tice bacanja ide sasvim dovoljno da od toga ne treba vise bar kod nas u srbiji, a i ovako jer sve preko 120 vec i nije ta preciznost  ili ti mi mislimo da je to tacno gde treba a voda vara i to moze da na toj daljini prervari i 10-tak metara

a da li si mozda cuo da je neko uspeo da polomi NG,ja znam kome su pukla 4 HIS-a

Link to comment
Share on other sites

Quote

Ja sam video kako puca NG.Svaki stap moze da se polomi.Merilo kvaliteta nisu lomovi izazvani greskom pecarosa.

iskreno prvi put cujem za to,jel moze da se zna ko je uspeo?

Link to comment
Share on other sites

a da li si mozda cuo da je neko uspeo da polomi NG,ja znam kome su pukla 4 HIS-a

druze sve se lomi budi siguran , ja imam 110 kg i daj meni koji oces stap garan cu ga napraviti u treske ako znas sta su treske. a lomovi nastaju po meni iz tri razloga najbitnija. prvi razlog dobro ne ustekan stap ili od dosta zabacaja se stap izsteka ili od vlage preko noci pa popusti zato pri svakom zabacaju ja to proveravam onda drugi razlog ostecenja u transportu i treci nepravilno opterecen stapolovom i silovanje sa nedovoljno ili pa previse opterecen stap. jer evo zadnje moje pecanje je bilo sa his i sa focalima oba su 13ft 3.5 lb a nemozes isto opterecivati ta dva stapa focal trazi i 20 gr teze olovo .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...