Jump to content

Pelagicevo


Recommended Posts

9.TRADICIONALNI KUP 2013 LISTA 9. juni
TABELA- konacan plasman prvih pet;

1. DINKI -SRB- 868,12 kg
2. USCE-SRB- 341,08 kg
3. SKY-SRB- 305,79 kg (oduzeto 54 kg - žuti karton)
4. MASTER LAB-BiH- 297,96 kg
5. VRBINA 1-SLO-296,94 kg

Ukupno ulovljeno: 2990,61 kg,
komada: 197,
prosjek: 15,18 kg
najveca ulovljena riba; saran 25,04 (ct Usce)

Link to comment
Share on other sites

hteo bi da cestitam svim ekipama u plasmanu a narocito nesi ct usce na osvojenom drugom mestu iako je pecao u boksu 25.

Ako te neko pita,25 je jedno od boljih mesta na jezeru,da se ne brukas vise.Cestitke svim ekipama u plasmanu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ako te neko pita,25 je jedno od boljih mesta na jezeru,da se ne brukas vise.Cestitke svim ekipama u plasmanu.

 

Jeste Neso ali neznam pre koliko godina i po kojem vodostaju.

Ja bih ti od srca pozeleo da sledece takmicenje na Pelagicu ti otpecas na 25-ici i dokazes da je ovo sto smo mi uradili zbog "dobrog" mesta.

Ako se ne varam u poslednjih godina 25-ica nije bila ni blizu plasmana,ako ne i jedna od losije rangiranih,a ako mogu da biram onda biram poziciju oko plaze pa koja god da mi zapadne.

Ljudi su za vreme izvlacenja molili Boga da dobiju jednu od ovih pozicija jer se tamo nabila gotova sva riba.

 

Quote

A sto nema kompletne rezultate da vidimo kako su prosli ***-makedonci kombinacija

 

Mislim da su bili 11-ti.

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

zaista ne zelim nikakvu raspravu o mestu br 25. ali u nazad 5 godina ni na jednom otvaranju sezone niti na bilo kom takmicenju  ekipa iz tog boksa ne samo da nije bila u plasmanu nego nije bolja od 8 mesta.takodje koristm priliku da se ispravim u predhonom mom postu ida cestitam  srkiju na odlicnom timskom pecanju sa nesom.

Link to comment
Share on other sites

Jeste Neso ali neznam pre koliko godina i po kojem vodostaju.

Ja bih ti od srca pozeleo da sledece takmicenje na Pelagicu ti otpecas na 25-ici i dokazes da je ovo sto smo mi uradili zbog "dobrog" mesta.

Ako se ne varam u poslednjih godina 25-ica nije bila ni blizu plasmana,ako ne i jedna od losije rangiranih,a ako mogu da biram onda biram poziciju oko plaze pa koja god da mi zapadne.

Ljudi su za vreme izvlacenja molili Boga da dobiju jednu od ovih pozicija jer se tamo nabila gotova sva riba.

 

 

Mislim da su bili 11-ti.

 

Pozdrav

Nisam ni mislio da ste rezultat napravili zahvaljujuci''dobrom mestu'',Naprotiv mislim da ste mogli i bolje da otpecate jer pored vas 26-ica nije trebalo

da se napeca toliko.25 je mesto koje ce sve vise dolaziti u prvi

plan,kao i 6 i 7,bas zbog vodostaja i velikih riba koje tamo obitavaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

zaista ne zelim nikakvu raspravu o mestu br 25. ali u nazad 5 godina ni na jednom otvaranju sezone niti na bilo kom takmicenju ekipa iz tog boksa ne samo da nije bila u plasmanu nego nije bolja od 8 mesta.takodje koristm priliku da se ispravim u predhonom mom postu ida cestitam srkiju na odlicnom timskom pecanju sa nesom.

Vidim da si veliki strucnjak za Pelagicevo,25 nije pobednicko mesto,do skoro,zavisi ko peca na njemu.Ako ekipa zna dobro da peca uvek dobro prodje na tom mestu,kao sto si video sada na ovom kupu.Meni nemoj da solis pamet statistikama,pogotovo rezultatima sa otvaranja sezone koji nikako ne mogu biti reper,na tom mestu sam otpecao ''pecanje iz snova''i vrlo dobro znam kakvo je mesto,nadam se da cu bar jos jednom u zivotu doziveti tako nesto,Veljo Brko.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...