Jump to content

Srbian Carp Cup


Recommended Posts

Juce sam bio na jezeru i fantasticno je kao i samo pecanje.Sto kaze Nesa izuzetno teska voda za pecanje koja krije velike ribe.Organizacije je za sad  odlicna i vodi se racuna o svakom detalju.Bice zanimljivo ovde do kraja jer velike ribe koje su pokidale vec dosta sistema,mogu doneti palasman.Ovo je ipak jedinstvena prilika da se vide pravi umetnicu u saranskom ribolovu.Pozdrav za MKM Meleg Bait kao i za FOX team koji peca na izuzetnoj teskoj poziciji.BRAVO i cestitke za sve, :good:  :good:  :good:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobio sam poruku od Vlade.Zvanicno su treci za sada

Sinoc prisustvovao na merenju ribe.Lepa i jaka riba,bice tu jos da se peca ali samo nocu koliko je pecanje pokazalo do sad.Retko uzima po danu.Svaka cast Vlado i napred,posle se castimo! :good:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

ČESTITAM ZORANU MELEGU - LEGENDI i svim ostalim učesnicima...

Takodje se slazem sa tobom ... svi sto pricaju protiv njega sada im je svima zapusio u usta.. :) eto im i njihovi englezi i sve svetske sarandzije koji su na kraju zavrsili sa 0 kg :p

935312_615193398508622_1852839727_n.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ел знаш ти, несрећо, да су Срби најстарији народ. Док су Шваба... и Енглез... и Американац пре... шесто година, јели свињу с рукама, ми (Срби) смо имали ово ( виљушку). На српском двору ми с виљушком боц, а Шваба с рукама, уста га ј...!... E sada lepo Zoki na World klasiku da im objasnis kako se peca...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Iskrene  cestitke Meleg Zoranu i timu na izuzetnom pecanju.Bio sam licno i uverio gde su ljudi pecali,a samo iskustvo i prava taktika je donela neverovatan uspeh.Pecalo se u kanalu od 15 m i trebalo je tu privuci kao i izvuci  ribu iz granja.Kad sam video mesto,a bice prilika da vam pokazemo mesto jer smo slikali,mnogi bi digli ruke od svega.Pored Melega je FOX team bio sa desne strane,sa leve strane SBS iz Srbije,malo dalje Rumunske ekipe, videlo se da MKM team zna da izvuce max iz mesta koje je bilo bas u sendvicu jakih ekipa.

Ovo je bila cista demonstracija pametnog pecanja najveceg majstora saranskog ribolova MKM Zorana Melega koji je uvek bio i ostao lider u ovom sportu.Naravno cestitke i Marijanu (ne spava nocu kad peca) kao i njegovom kumu.

 

Veliko postovanje dugujemo ovim ljudima kao i svim koji su u plasmanu i naravno koji su uvelicali ovako veliki spektakl u nasoj zemlji.

 

Respect za sve.

Dukas Academy :good:  :good:  :good:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...