Jump to content

Boili Cup 52H Mika Alas


Recommended Posts

Odlicno pecanje , sudio sam i mogu vam reci najb sam ko zuti , salim se naravno , stvarno je bilo pecanje za svaki respekt , sve vrhunske ekipe skupljene na jednom mestu , svaka cast organizatoru kao ORGANIZATORU i cestitke kao POBEDNIKU ovog boili cupa i narano cestitke zidarima tj Lazi i njegovoj ekipi na odlicno otecanoj sedmici koja je veoma teska pozicija za pecanje na osvojenom drugom mestu mada mislim da im je bio moj prijatelj VERAN da bi napravili jos bolji rezultat    AUU JA ZABORAVI DA ON PECA SAMO NA FAZANERIJI pa neznam koliko be se snasao ne nekoj drugoj vodi ali dobro , i cestitam svim ostalim ekioama na fer i korektnoj borbi , pozdrav i vidimo se nekom drugom prilikom .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čestitke svim takmicarima na fer i korektnoj borbi.Takmicenje je bilo dobro organizovano,Posebne čestitke ekipama u plasmanu,Ubljani su perfektno otpecali sedmicu.Hteo bi da napomenem i odlicno sudjenje.Trebalo je po ovakvom nenormalnom vremenu izmeriti sedam tona ribe.Pozdrav za sudiju Cakija i za njegovu kontrolu Kuletovog boksa... :good:  :good:  :good:

Link to comment
Share on other sites

hvala svima na cestitkama lazo svaka cast za 7 pokazao si kako se peca na losem mestu uskoro ce izaci termin za drugi boili cup u oktobru pa se vidimo ponovo.sudijama svaka cast uradili su veliki posao i besprekorno.jos jednom sve ekipe su bile fer plej i ja im svima cestitam na tome.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...