Jump to content

Sistem Protiv Skoljki


ganic

Recommended Posts

pecao u jezerima gde ima previshe shkoljki zato sam ti i napisao o amneziji.To nije obican mono.AKo imash dosta novaca postoji samo jedan koji dovoljno jak da izdrzi sve nalete bilo kakvih shkoljki.To u grckoj se koristi jer nista drugo i nepomaze.Pletenica preplecena kevlarom.Na kozaniju i grckoj 25m shocka ide po stapu

 

Dosta se o ovme pisalo i ranije i tada sam dao predlog na bazi iskustva

 

 

http://img546.imageshack.us/img546/9941/p0ql.jpg

Link to comment
Share on other sites

I ja govorim iz iskustva i kazem da sve najlone sece skoljka kao skalper i znas da ja koristim najlone od najskupljih pa ko sto sam napisao sve do 0,60 sece skoljka kao nov skalper. A sad sam uzeo berkly upredenicu jednu od najskupljih presvucenu pa ce mo videti rezulta
Link to comment
Share on other sites

ja stvarno nerazumjem . jer citate postove od pocetka, koji camac kad riba cim uzme i krene ran znaci posle pet sekunde se desi da samo olabavi i najlon je puko bez ikakvog otpora i koji camci se spominju. ja sam napisao sta je probano i ostalo je da se probaju upredenice pa sam mislio da neko ima iskustva sa takvim problemima, a koliko vidim ovde samo nagadjanja i neadekvatni odgovori jer se ne citaju postovi redom.problem je resen i  hvala svima na savetima 

Link to comment
Share on other sites

gde ima puno skoljki amneziju od 40lb sece ko i sve ostalo....

probano vise puta

to je ono o cemu ja govorim samo isprobano i sto posto provereno iz iskustva treba pisati, ja sam pisao o mestima gde ima milijarde skoljki i bukvalno nemas mesto bez skoljki i kamena i znam da sve ama bas sve najlone koje sam probao i to 0,50 debljine i cak one koji su mi tvrdili da ne pucaju pucali su svi cak i oni abnormalno skupi. Ti vlado znas odlicno o kakvim mestima govorim i znaju ljudi koji su pecali na dobrodolu i dunavu po kamenu. I napokon sam doso do resenja i garantujem danavtakvim mestima dve amnezije uporedo pucaju ako ne na udaru onda u borbi za 10 sekunde.
Link to comment
Share on other sites

Ganicu ako mislis da ovde svi pisu bez  iskustva onda nisi trebao postaviti pitanje ,nego direktno otici do dobrodolskih i do dunavskih sarandzija pa njih pitati :unknw:  :hi: 

pa vidi da ti odgovorim da sam doso do zakljucka da ovde da odgovore daju vecina njih iz price i predpostavke a ne iz iskustva. A ima ovde i doooosta iskusnih na takvim terenima ali vecina je da voli da se dokaze i predstavi kao najveci i da sve znaju. Ima kao sto sam reko i takvih iskusnih ali se ne eksponiraju i ne utrkujuna svakom postu. A volim da vidim sve te koji daju neku garanciju necemu pa da ih ja odvedem na delu da ga demantujem,a ne da se samo nesto napise i podigne rejting sebi. Ima ovde mnogo dobrih i isusnih ali se ne oglasavaju na svako zvonce. Svaka cast svakome ali nerazumem i tebe na ovakav odgovor jer sam lepo napisao dasvi moguci najloni pucaju pa i vlada je probao recimo amneziju i pucala je na tom terenu i ja sam placao po 50 e kotur nekih silnih poznatih proizvodjaca i to 100met. I to nepije vodu . I ja nisam od onih koji prepricava tudju pricu ili iskustvo a dosta je ti i koji se uvlace zarad nekih sitnica . Morao sam ovako odgovoriti a nije mi bila namera nikog uvrediti nego da shvatis da je puno takvih. Ako se neko nadje u prici toje njegova stvar ja nikog licno ne zelim da uvredim kao ti ovim odgovorom mene.
Link to comment
Share on other sites

Moram jos da dodam da eto vlada bg je pecao i peca te terene i kaze covek da probao i puca sve nerazumem dali treba vise pricati o tome. Ja sam lepo napisao da je problem resen i zahvalio se lepo svima a ono eto ga neko opet nicim izazvan drzi pridiku.
Link to comment
Share on other sites

ja sam jedan od dunavskih dugogodisnjih sarandzija, i glupo je da pisete nesto ako niste isprobali na takvim extremnim terenima. Isprobao sam i amneziju i jos mnogo slicnih i sve su pucale, jer to nisu stene vec brda od skoljki koje seku sve kao hiruskim skalpelom. Ganic je potpuno u pravu sto kaze da najloni picaju, ko je probao zna o cemu pricam. Moja preporuka je samo berkley ultra cat 220lb
Link to comment
Share on other sites

I napokon sam doso do resenja i garantujem danavtakvim mestima dve amnezije uporedo pucaju ako ne na udaru onda u borbi za 10 sekunde.

Hoces li da podelis sa nama to resenje koje si nasao  ??? Ako sam dobro razumeo tvoj post imas resenje za skoljke

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hoces li da podelis sa nama to resenje koje si nasao  ??? Ako sam dobro razumeo tvoj post imas resenje za skoljke

Ako ga patentira ubice se od para ali test polaze na Dobrodolskoj skoljki. 8)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...